1

@BarcaSupporter Sam Mbappe jest jak Reus+Paco+Sancho. Dla mnie Francuz najlepszy zawodnik młodego pokolenia na świecie.

1

@smieszek Jak nie przejdzie do nas to pojedzie razem z PSG na mecz do Madrytu. Wtedy oficjalnie zagra z Realem Madryt.

0

@BarcaSupporter Raczej PSG mając swoich najlepszych piłkarzy jest lepsze od BVB.

0

@Misiusessi Neymar będzie grał u nas, albo w PSG.

0

Sancho, Reus, Hazard, Paco Alcacer, Brandt, Hummels. Może nie być taki spacerek.

2

@Krzychu1899 Zespół Szkół Techniczno - Elektronicznych jako technik elektronik.
Pracuje w firmie Pratt Whitney na stanowisku młodszy kontroler badań nieniszczących póki co ze specjalizacją na defektoskopie magnetycznym (MPI).
Ogólnie części lotnicze do silników Pratt Whitney do samolotów pasażerskich m.in. Airbus A320neo. http://www.pwk.com.pl/">http://www.pwk.com.pl/

1

@koksik2700 W lidze hiszpańskiej wszyscy ustawiają autobus jak tylko Barca przyjeżdża. Nikt nie chce zagrać otwartej piłki. Barca nie wrzuca i nie strzela z daleka. W lidze angielskiej Barcelona by bardziej dominowała. Wystarczy spojrzeć na Manchester City czy na Hiszpanów grających w Anglii.

1

@Hushovt Zaangażowania i nie można odmówić, ale taktyka to jest to chyba tylko wrzutki, wrzutki i jeszcze raz wrzutki. Żadnego zamykania przeciwnika, żadnej dominacji w środku pola. Kontuzja Arnolda i Robertsona i koniec Liverpoolu?

1

Kto mi wytłumaczy "fenomen" Liverpoolu? Przecież oni kopią się po czołach i nic nie grają. Wystarczy gorsza forma Alexandra-Arnolda i Robertsona i już nic się nie dzieje. Środek pola to chyba najgorsze nazwiska z topowych klubów, żaden topowy klub nie ma tak "nijakich" pomocników (Fabinho, Henderson i Wijnaldum). Czy to jest po prostu trener?

0

@Grisza19845 Ter Stegena?

7

Gramy za wolno, schematycznie. Żaden zawodnik nie potrafi wziąć gry na siebie, każdy oddaje piłkę do najbliższego żeby nie było na niego, że strata. Nie strzelamy z daleka. Trener nasz wali przykuca przy linii i patrzy... i patrzy. Brakuje naszemu szkoleniowcowi jaj.

15

Gdzie są obrońcy Valverde ? Kolejny mecz przegrany przez trenera... Gościu się nie nadaje do trenowania... nie ma jaj.

0

@macior Tylko Liverpool nie ma ławki. Klopp nikogo nie kupił. Ciekawe co zrobi jak mu wyleci taki Salah, Robertson czy ktoś inny.

3

Spokojnie na słabszych przeciwników w La Liga możemy grać w pomocy Puig - De Jong i kogoś trzeciego dać.

0

@Kuczek Real Madryt go zgarnie za 130 mln ? Bo oferta Realu 120 + Modric to śmiech na sali. Chorwat ma 33 lata i jest może warty 10 - 15 mln euro.

2

@DonAndrzejos A gdzie może być Arsenal jak nie 4? :D

4

Gdyby nie kontuzje to byłby bardzo solidny środkowy obrońca i napewno znalazł by się w światowej topce zawodników z tej pozycji.

2

@NaFazieHitman Cupry są piękne. Taki Leon Cupra, nawet bardziej mi podoba niż Audi RS3.

2

@Przemson Moim zdaniem to działało tak samo jak działa leasing. Spłacasz kilkadziesiąt miesięcznych rat i ostatnia rata jest ratą wykupu za podaną kwotę i możesz wykupić na własność, lub wziąć nowy samochód i spłacać od nowa. Nie wykupiony samochód jest sprzedawany u dealera samochodów po leasingowych.

0

@DajBicz Nie ma takiej opcji, żeby tak grać.

2

W meczu Hiszpania U21 z Niemcami U21 też sędzia nie dał czerwonej kartki za wyprostowaną nogę i faul. Żenujący jest ten VAR ogólnie. Mało kto umie go użyć.

0

Ciekawe czy da czerwoną za wyprostowaną nogę..

0

@KmN Już Messi raz dostał czerwoną kartkę, bodajże w 2005 roku.

0

@drNo Tylko Mbappe pójdzie do Realu Madryt i jesteśmy w dupie. Bo jest to zawodnik pokroju Messiego czy Cristiano Ronaldo i my go raczej nie kupimy.

1

Wan Bissaka 55 mln, a Umtiti 50?

4

De Ligt był w takiej samej sytuacji jak De Jong. Różnica taka, że środkowy obrońca nigdy nie chciał grać w Barcelonie w przeciwieństwie do Frenkiego. Podobny wiek, podobna konkurencją na pozycji. Jak ktoś bardzo chcę grać w Barcy to zaakceptuje każdą propozycję.

0

@macio_944 Ceny np. apartamentów w Warszawie są droższe niż apartamenty w Burdż Chalifa w Dubaju.

1

@didzejos Przechodzą na następny sezon.

0

@Ghandi Zależy też jaka kwota.

0

@Ghandi Dell, albo HP z i5 lub i7 i dyskiem SSD. Możesz też poszukać laptopa z procesorem Ryzen który charakteryzuję się lepszą mocą obliczeniową.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?