KaJoFCB
Dołączył/a: luty 2014
Kalisz
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Obstawiłem w meczu Górnik Łęczna - Legia powyżej 3,5 kartek, a Marciniak pokazał tylko 4. Na styk. ;p
1
@clyde Chyba tylko nie mogą grać pod swoją flagą narodową.
0
Jeżeli chodzi o bramkarzy to mi się podoba Mike Maignan i on by idealne pasował do Barcelony. W Milanie szybko zapomnieli o Donnarumie.
0
@P33ck Nasza liga to porażka, jedyne plusy w naszej lidze to sędziowie na poziomie i opakowanie graficzne, ale najważniejszy poziom to poniżej dna. :D
0
@Vintee W tym roku to moje pierwsze 4 kupony. Jeden nie wszedł, jeden wszedł, jeden zaraz wejdzie, a na ten czwarty czekam. Wczoraj mi Barca nie weszła i PSV i też kupon byłby wygrany.
0
@sokot Podobnie Chelsea jak Manchester City czy PSG.
0
Obejrzałem prawie cały mecz Górnik Łęczna - Legia Warszawa ? Dają za to jakieś medale ? :D
0
Dobry tydzień na obstawianie mam. Wczoraj wygrana 685 zł i dzisiaj się zapowiada 962 zł, a jeszcze sobota i niedziela zostaje. :P
0
Cud, że to nie wpadło. :D
0
Znacie jakąś stronę gdzie można pobrać lub kupić e-booki na Kindle ?
1
@kuz Lepszy niż np. na Polsacie czy na TVP Sport. :D
3
Mecz trwa 90 minut. Jest dopiero 27 minuta. Spokojnie. :D Wczoraj Real do 60 minuty był poza LM.
0
@Kinol Pochwały się należą PSG bo gdyby nie "trzy gole samobójcze" to Real by nie miał z czego strzelać. :D Oglądałem mecz i PSG samo sobie gole strzeliło bo swoich błędach jak w B klasie. Donnaruma, Marquinos ? Przecież oni są winni dwóm czy trzem golom dla Realu, a nie dobra gra białych. Spokoju w PSG brakło bo mieli mecz po pierwszej połowie ustawiony.
0
@Rust_Cohle Podobno duet Peszko z Radkiem Majewskim do PSG.
0
@PatrychoO O ile wcześniej nie trafią na Liverpool, Manchester City lub Bayern to może tak.
2
Szkoda, dwa "samobóje" i PSG odpada. Myślałem, że wywalą Real już w 1/8.
0
Wystarczy jeden przebłysk Mbappe i dogrywka może być.
1
@tbas Nie serducho, błędy indywidualne PSG.
0
@ranger3120 w szpitalu, u fizjoterapeuty czy u masażysty liczysz ? Bo póki co gościu ostatnio łapie uraz za urazem.
0
Elche robi co chce z nami w ataku. Barca wali głowa w mur.
0
Dani Alves i Pique już emerytura. Przydałby się obok Araujo taki Christansen.
1
@BarcaaVEB Gdy w grę chodzi wojna i walka o swój kraj to podziały zanikają. Nikt wtedy nie patrzy jakiej kto jest orientacji, jakiej wiary, co lubi oglądać i komu kibicuje. W normalnym życiu każdy jest inny, ale w sprawie wojny nie powinno być żadnych podziałów.
1
@Hubsao Bankructwo linii lotniczej się zapowiada.
2
Z taką grą jak się nic nie zmieni to wicemistrzostwo Hiszpanii i wygranie Ligi Europy jest musowe.
0
@dmcteam Dużo stacji wprowadziła limit do 50 litrów i tylko tankowanie do baku. I przez takich ludzi paliwo tankowałem po 5,40, a już jest po 5,90 - 6 zł. Bo stacje zauważyły ile ludzi tankuje i podnieśli ceny o 20 - 50 groszy na litrze.
2
@dmcteam To są debile, a nie ludzie. Później inni potrzebują paliwa czy pieniędzy i nie ma bo jakiś debil wykupił dla siebie 5000 czy 10000 litrów, a ktoś nie może wlać 40 litrów, żeby pracować czy jechać gdzieś. Jeszcze rozumiem, że ktoś pojechał i zatankował swój samochód czy np. dwa samochody, ale kupowanie kilku set czy kilku tysięcy litrów na zapas to głupota.
0
@Majkel34 Zawsze jest sąd. Radovana Karadżica skazali na dożywocie.
1
@MesQueUnClub96 Zaraz nie będzie rosyjskiej giełdy i nie będzie rubla. Bo rosyjski rubel będzie o takiej wartości, że ludzie nic za to nie kupią.
25
@urbipl Z każdym dniem będzie co raz gorzej. Zacznie spadać wartość rubla, brak pieniędzy, panika wśród ludzi, brak towarów w sklepach. Kwestia czasu jak gospodarka upadnie. Zrobi się straszny krach.
0
@Kwasiak98 Dzisiaj mówili, że w Rosji zginał tylko jeden oficer. :D