KaJoFCB
Dołączył/a: luty 2014
Kalisz
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lukaszw10 Ty już wiesz, że mamy przerąbe bo Bayern mamy... to jest strona FC Barcelony, a nie Viktorii Pilzno.
1
@barcelonaLM Jacuś Kurski posmaruje tam w UEFA i załatwi bo Polak rodak w LM to trzeba wszystkie i tak płacimy kosmiczne pieniądze z podatków na ten ściek to przynajmniej niech załatwią mecze Barcy w otwartej telewizji.
0
@lucas/catalan Po co by mieli ustawiać ? Skończcie prowadzić dywagacje jakieś bezsensowne.
0
Polecacie jakiś sklep z koszulkami klubowymi ? może być zagraniczny który wysyła do Polski.
0
@Adamski69 Ja liczę na wyjazd z FCBP.
3
Co Raków zagrał. Tak blisko.
0
@Sulimo W City wszystko się finansowo zgadza bez wychodzenia z grupy. City czy PSG oni mogą wszystko bo przecież kto smaruje w UEFA.
0
@Cotutajsiedzieje Łatwe losowanie, a licznik wygranych LM wynosi 0. Taki ma związek "trudność" grupy do wygrania turnieju. Żadnego !
1
@Comentateiro Lukaku to jest cienki jak guma od majtek. Śmieszny napastnik który w przeciętnej Chelsea nie dał rady, a gra w przeciętnym Interze.
0
@Sau_Ron Kasa się musi zgadzać w UEFIE i im nie jest na rękę takie losowanie bez ładu i składu bo chodzi o sprzedaż praw telewizyjnych czy porządek w przypadku klubów z tego samego kraju czy miasta, żeby nie grały w tym samym momencie u siebie. I mogłyby być absurdy wtedy jak 3 kluby z tego samego kraju w jednej grupie.
5
@Sulimo I powiedz mi ile razy Manchester City wygrał LM skoro dostaję takie słabe grupy ?
0
@Emhyr O ile bilety kupią. Bo raczej pierwszeństwo mają posiadacze karnetów Szachtara o ile takie mają. Bo stadion Legii to malutki stadionik. XD
0
@mokrychlopiec To trzeba zrobić LM z 8 klubów. Mistrzowie i wicemistrzowie top 4 lig w Europie i nie będzie dysproporcji.
0
@kuz tak, tak bo Szachtar, Lipsk i Celtic to ogórki, a Real to najlepszy klub na świecie. W tamtym sezonie dostali od Szeryf Tyraspol. Dobrze, że nie napisałeś, że Real wyjdzie dziesiątym składem.
1
Ale wy pierdolicie... grupa jak każda inna, to jest dopiero faza grupowa. Do finału daleko, a co z tego, że słabą grupę ktoś ma jak go zweryfikuje późniejsza faza rozgrywek. Trzeba pokonać każdego.
1
@Comfortable_ Ci co mają karnety na Szachtar.
2
@J4no Real Madryt ma Lipsk, a nie Salzburg.
0
Obstawiałem Bayern lub Man. City
4
W tym meczu najgorsza nasza pozycja to PO i Araujo który kompletnie tam nie pasuje. Gdybyśmy po obu stronach mieli takiego Balde czy Albe to byłoby bardzo dobrze, bo środek obrony dzisiaj działał bezbłędnie.
2
@FC1899Barca i duet Garcia - Christensen
0
@otylla12 Celta to nie ta sama półka co Real Sociedad, Celta to raczej drużyna na miejsca 8 - 12 lub niżej.
11
@Limit_l3ss Raphinha jest 100 razy lepszy od Ferrana.
3
@Drozdu7 Został trafiony piłką w żebra. To nie wiem czy udawał. Zresztą są gorsi piłkarze co więcej dodają.
9
Fati dwie asysty i gol, Lewy dwa gole i asysta. Dwóch najlepszych na boisku w tym meczu.
0
Ale Robert dużo widzi, fajny pomysł na to podanie.
0
Czasami nam by się przydał w pomocy zawodnik pokroju Modricia, Iniesty, Davida Silvy, Gundogana czy jakiegoś De Bruyne.
0
@Lautaro Tylko Real gówno gra, a i tak wygrywa Ligi Mistrzów itp.
0
Takiej 9 nam potrzeba było.
1
Teraz nie dać dupy i nie stracić gola w 5 minut.
0
Szybsza gra i od razu jest efekt.