0

@lukaszw10 Ty już wiesz, że mamy przerąbe bo Bayern mamy... to jest strona FC Barcelony, a nie Viktorii Pilzno.

1

@barcelonaLM Jacuś Kurski posmaruje tam w UEFA i załatwi bo Polak rodak w LM to trzeba wszystkie i tak płacimy kosmiczne pieniądze z podatków na ten ściek to przynajmniej niech załatwią mecze Barcy w otwartej telewizji.

0

@lucas/catalan Po co by mieli ustawiać ? Skończcie prowadzić dywagacje jakieś bezsensowne.

0

Polecacie jakiś sklep z koszulkami klubowymi ? może być zagraniczny który wysyła do Polski.

0

@Adamski69 Ja liczę na wyjazd z FCBP.

3

Co Raków zagrał. Tak blisko.

0

@Sulimo W City wszystko się finansowo zgadza bez wychodzenia z grupy. City czy PSG oni mogą wszystko bo przecież kto smaruje w UEFA.

0

@Cotutajsiedzieje Łatwe losowanie, a licznik wygranych LM wynosi 0. Taki ma związek "trudność" grupy do wygrania turnieju. Żadnego !

1

@Comentateiro Lukaku to jest cienki jak guma od majtek. Śmieszny napastnik który w przeciętnej Chelsea nie dał rady, a gra w przeciętnym Interze.

0

@Sau_Ron Kasa się musi zgadzać w UEFIE i im nie jest na rękę takie losowanie bez ładu i składu bo chodzi o sprzedaż praw telewizyjnych czy porządek w przypadku klubów z tego samego kraju czy miasta, żeby nie grały w tym samym momencie u siebie. I mogłyby być absurdy wtedy jak 3 kluby z tego samego kraju w jednej grupie.

5

@Sulimo I powiedz mi ile razy Manchester City wygrał LM skoro dostaję takie słabe grupy ?

0

@Emhyr O ile bilety kupią. Bo raczej pierwszeństwo mają posiadacze karnetów Szachtara o ile takie mają. Bo stadion Legii to malutki stadionik. XD

0

@mokrychlopiec To trzeba zrobić LM z 8 klubów. Mistrzowie i wicemistrzowie top 4 lig w Europie i nie będzie dysproporcji.

0

@kuz tak, tak bo Szachtar, Lipsk i Celtic to ogórki, a Real to najlepszy klub na świecie. W tamtym sezonie dostali od Szeryf Tyraspol. Dobrze, że nie napisałeś, że Real wyjdzie dziesiątym składem.

1

Ale wy pierdolicie... grupa jak każda inna, to jest dopiero faza grupowa. Do finału daleko, a co z tego, że słabą grupę ktoś ma jak go zweryfikuje późniejsza faza rozgrywek. Trzeba pokonać każdego.

1

@Comfortable_ Ci co mają karnety na Szachtar.

2

@J4no Real Madryt ma Lipsk, a nie Salzburg.

0

Obstawiałem Bayern lub Man. City

4

W tym meczu najgorsza nasza pozycja to PO i Araujo który kompletnie tam nie pasuje. Gdybyśmy po obu stronach mieli takiego Balde czy Albe to byłoby bardzo dobrze, bo środek obrony dzisiaj działał bezbłędnie.

2

@FC1899Barca i duet Garcia - Christensen

0

@otylla12 Celta to nie ta sama półka co Real Sociedad, Celta to raczej drużyna na miejsca 8 - 12 lub niżej.

11

@Limit_l3ss Raphinha jest 100 razy lepszy od Ferrana.

3

@Drozdu7 Został trafiony piłką w żebra. To nie wiem czy udawał. Zresztą są gorsi piłkarze co więcej dodają.

9

Fati dwie asysty i gol, Lewy dwa gole i asysta. Dwóch najlepszych na boisku w tym meczu.

0

Ale Robert dużo widzi, fajny pomysł na to podanie.

0

Czasami nam by się przydał w pomocy zawodnik pokroju Modricia, Iniesty, Davida Silvy, Gundogana czy jakiegoś De Bruyne.

0

@Lautaro Tylko Real gówno gra, a i tak wygrywa Ligi Mistrzów itp.

0

Takiej 9 nam potrzeba było.

1

Teraz nie dać dupy i nie stracić gola w 5 minut.

0

Szybsza gra i od razu jest efekt.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?