0

0

jeszcze ze 3 gole

0

3:2 ... 2 gole stracić z takim Huescą. :D

0

0

Luis Suuuuuuaaaaaarezzzz i mamy 3:1 :D

1

Nie porównuj Hazarda do Dembele ... Jakbyś porównywał BMW M3 do Porsche 911 GT3 ... To jest fajny samochód i to, ale Dembele to nie półka Hazarda ... jeszcze ...

0

Ale z lepszą drużyną nie grali byśmy tak ofensywnie, a piłkarze Barcelony grają z Huescą i pozwalają sobie na więcej z przodu. Podobnie sprawa wygląda z akcjami ofensywnymi Pique czy Ramosa w Realu.

0

http://insomniasports.xyz/hd5.html
Nic nie klikaj i player na dole powinien Ci odtwarzać. Polecam używać AdBlocka.

0

Chciałbym zobaczyć naszą linię ataku Dembele - Messi - Malcom, a Suarez później z ławki za Messiego.

0

Dzisiaj derby Sevilii o 20:45 które po ostatnich dwóch meczach i wynikach 2:2 i 5:3 z poprzedniego sezonu zapowiadają się znakomicie. :)

1

Zawsze gol to gol nieważne kto strzela. :D

0

Own Goal nie zawodzi :)

0

http://insomniasports.xyz/hd5.html
Nic nie musisz klikać i powinien Ci ten player na dole działać.

0

1:1 brawo. :) Leo Messi !

0

I co tutaj da inny skład jak trzeba odrabiać straty.

0

Po prostu przyjdzie czas na rotacje i nie można co mecz wystawiać innego składu.

3

Coś dzisiaj brałeś? XD

1

Ładnie krył Roberto bo to jego gol.

0

Spokojnie w ostatnich dwóch meczach z Huescą wpadło 12 goli. 8:0 i 4:1 wyniki, a Barcelona napewno wygra. :)

2

Ładne krycie Roberto XD

0

Huesca 1:0 Masakra jak to się zaczyna XD

0

Piłkarze Barcy muszą uważać na Cucho, Lungo i Moi Gómez chyba najlepsi zawodnicy Huesci.

0

Ciekawe ile meczy zawieszenia dostanie... 3? 4?

0

Poprzednie mecze jeszcze gorsze .. remis z Torino 2:2 i przegrana z Sassuolo XD

1

City u siebie też nie straci... chyba, że znowu ich sędzia oszuka.

0

Ani Real ani City nie stracą

0

Dokładnie, Inter z takimi piłkarzami jak Icardi, Perisic, De Vrij, Brozovic, Nainggolan, Handanovic, Skriniar, Keita Balde powinni grać dużo lepiej.

0

Ja wolę wino "Snajper"

1

Oglądam i widzę co gra Inter.

0

Wystarczy, że wyleci Neymar albo Mbappe i mają problem XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?