KaJoFCB
Dołączył/a: luty 2014
Kalisz
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://insomniasports.xyz/hd5.html
0
jeszcze ze 3 gole
0
3:2 ... 2 gole stracić z takim Huescą. :D
0
Tu jest angielski. http://insomniasports.xyz/hd5.html
0
Luis Suuuuuuaaaaaarezzzz i mamy 3:1 :D
1
Nie porównuj Hazarda do Dembele ... Jakbyś porównywał BMW M3 do Porsche 911 GT3 ... To jest fajny samochód i to, ale Dembele to nie półka Hazarda ... jeszcze ...
0
Ale z lepszą drużyną nie grali byśmy tak ofensywnie, a piłkarze Barcelony grają z Huescą i pozwalają sobie na więcej z przodu. Podobnie sprawa wygląda z akcjami ofensywnymi Pique czy Ramosa w Realu.
0
http://insomniasports.xyz/hd5.html
Nic nie klikaj i player na dole powinien Ci odtwarzać. Polecam używać AdBlocka.
0
Chciałbym zobaczyć naszą linię ataku Dembele - Messi - Malcom, a Suarez później z ławki za Messiego.
0
Dzisiaj derby Sevilii o 20:45 które po ostatnich dwóch meczach i wynikach 2:2 i 5:3 z poprzedniego sezonu zapowiadają się znakomicie. :)
1
Zawsze gol to gol nieważne kto strzela. :D
0
Own Goal nie zawodzi :)
0
http://insomniasports.xyz/hd5.html
Nic nie musisz klikać i powinien Ci ten player na dole działać.
0
1:1 brawo. :) Leo Messi !
0
I co tutaj da inny skład jak trzeba odrabiać straty.
0
Po prostu przyjdzie czas na rotacje i nie można co mecz wystawiać innego składu.
3
Coś dzisiaj brałeś? XD
1
Ładnie krył Roberto bo to jego gol.
0
Spokojnie w ostatnich dwóch meczach z Huescą wpadło 12 goli. 8:0 i 4:1 wyniki, a Barcelona napewno wygra. :)
2
Ładne krycie Roberto XD
0
Huesca 1:0 Masakra jak to się zaczyna XD
0
Piłkarze Barcy muszą uważać na Cucho, Lungo i Moi Gómez chyba najlepsi zawodnicy Huesci.
0
Ciekawe ile meczy zawieszenia dostanie... 3? 4?
0
Poprzednie mecze jeszcze gorsze .. remis z Torino 2:2 i przegrana z Sassuolo XD
1
City u siebie też nie straci... chyba, że znowu ich sędzia oszuka.
0
Ani Real ani City nie stracą
0
Dokładnie, Inter z takimi piłkarzami jak Icardi, Perisic, De Vrij, Brozovic, Nainggolan, Handanovic, Skriniar, Keita Balde powinni grać dużo lepiej.
0
Ja wolę wino "Snajper"
1
Oglądam i widzę co gra Inter.
0
Wystarczy, że wyleci Neymar albo Mbappe i mają problem XD