KaJoFCB
Dołączył/a: luty 2014
Kalisz
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pablo Emilio Escobar też obchodził prawo i robił co mu się podobało, ale kiedyś wszystko się kończy.
1
Suarez nie jest już najmłodszy, a Griezmann może grać jako napastnik. ;)
0
Wydaje mi się, że Aubameyang to najszybszy na świecie piłkarz, ale Dembele moim zdaniem nie odstaję od Bellerina czy Bale'a.
0
Mam kilka pytań z socjologii na które trzeba odpowiedź :D 5 pytań, tak po 2 - 3 zdania odpowiedź. :D
1
Ktoś tutaj jest dobry z socjologii i ma chwile wolnego czasu, żeby mi pomóc ? :P
36
Dembele gra w lekkim stresie, nie rozumie jeszcze taktyki i jest świeżo po kontuzji i potrzebuję minut / meczów, aby się rozkręcić, a oddał fajny strzał w pierwszej połowie po którym Suarez powinien trafić gola. :) U Dembele widać jeszcze brak zrozumienia z kolegami i trochę czucia piłki, ale to potrzeba czasu.
1
Dominują, pewne prowadzenie do przerwy bez większego wysiłku.
0
Prawie 4:4 :D Co za mecz. XD
0
Jakbym zarabiał 6 mln i grał w wymarzonym klubie, a dostał bym ofertę za 10 mln z innego klubu bym nie poszedł. Dużo jest piłkarzy co im nie zależy na paru milionach więcej, a wydaje mi się, że Umtiti dostanę podwyżkę i nowy kontralt.
0
Gra w Barcelonie, jest szczęśliwy, ma przyjaciela Dembele tutaj na miejscu i nie ma po co odchodzić. :)
1
Ja oglądam. Strzelają, ale w bramkarza. :D
0
Coutinho gra jak z nut. :D
0
Nie ma mowy o karnych.. ręce naturalnie ułożone przy ciele, brak ruchu ręki do piłki. Po prostu jest płacz i szukanie przez kogo mecz przegrali, będzie zwalanie na sędziego, a sędzia zachował się dobrze.
2
Mecz wygląda jakby Barcelona chciała wynik 0-0 i gubi się pod wysokim pressingiem Realu Madryt.
8
Narazie bez pomysłu i gra na przetrwanie do końca połowy. Dużo strat, niecelnych podań, wpuszczanie C.Ronaldo prawą stroną gdzie gra Sergi Roberto.
0
Kolejny Deulofeu.
0
Zniszczyli by u nas też bo pewnie "Pierwszy Sekretarz RP" Jarosław Kaczyński powiedziałby, że nie ma miejsca na pomnik Smoleński i trzeba zamienić Messiego na pomnik ofiar "zamachu" Smoleńskiego.
0
Brakuje ławki rezerwowych...
2
Szukanie usprawiedliwień, żeby zakryć fakt, że piłkarze dali "dupy" i nie potrafili zdominować na tyle meczu tak, aby Celta nie miała co odrabiać ...
0
LE to nie jest żaden wyznacznik prestiżu bo grają tam średnie kluby i bardzo słabe bo z lig Szwdzkiej, Ukraińskiej itp. Tutaj nie ma znaczenia czy grałem w piłkę bo rozmawiamy o potędze jaką jest Barcelona który ma najdroższy skład na świecie i płaci jedne z największych pensji, a nie potrafi wygrać z Celtą jeszcze u siebie.
0
Spodziewałem się, że jak stracimy punkty to z zespołami pokroju Atletico, Real Madryt, Valencia, Sevilla, a nie z ogórkami pokroju Levante, Espanyol, Celta, Betis czy Real Sociedad. Bo jeszcze wyjdzie tak, że po El Clasico będziemy płakać, że Real ma załóżmy straty tylko 1 - 2 punkty. Bo nie wygraliśmy jeszcze z Realem Madryt, a jeszcze mamy np. Villareal.
0
Celta Vigo to średniak... Nawet nie drużyna walcząca o LE czy LM. A Umtiti nie jest jednym obrońcą bo obrona gra w 4 osoby...
0
Nie zmienię klubu, ale irytuje mnie, że mając taką przewagę nad Realem nie potrafimy tego utrzymać i tracimy w taki bez sensowny sposób punkty z taką Celtą Vigo ... drużyna Barcelony nie powinna pozostawać złudzeń już przez początkiem meczu ...
0
Nie napisałem, że Celta nas ciśnie, ale 2 gole strzeliła, a nie powinna wejść na naszą połowę nawet ...
1
Oglądając mecze Manchesteru City i PSG to my gramy jak drużyna z Ekstraklasy... krótka ławka, brak dobrych zmienników, brak skuteczności, dziurawa obrona ... tracimy punkty z taką Celtą Vigo co powinien być mecz od jednej bramki...
0
Chyba dla Celty...
0
Żenada ... brak słów.
0
Strzelić strzeliła, ale sędzia nie uznał, a Valencii uznał i to Valencia ma w tej chwili 3 punkty, a my tracimy przewagę nad Realem i Atletico.
2
Strzeliła gola, a drużyna która strzela bramki jest chyba lepsza.
0
I taka podnieta grą Barcelony w pierwszej połowie, a Valencia wychodzi na drugą i miażdży.