0

Pablo Emilio Escobar też obchodził prawo i robił co mu się podobało, ale kiedyś wszystko się kończy.

1

Suarez nie jest już najmłodszy, a Griezmann może grać jako napastnik. ;)

0

Wydaje mi się, że Aubameyang to najszybszy na świecie piłkarz, ale Dembele moim zdaniem nie odstaję od Bellerina czy Bale'a.

0

Mam kilka pytań z socjologii na które trzeba odpowiedź :D 5 pytań, tak po 2 - 3 zdania odpowiedź. :D

1

Ktoś tutaj jest dobry z socjologii i ma chwile wolnego czasu, żeby mi pomóc ? :P

36

Dembele gra w lekkim stresie, nie rozumie jeszcze taktyki i jest świeżo po kontuzji i potrzebuję minut / meczów, aby się rozkręcić, a oddał fajny strzał w pierwszej połowie po którym Suarez powinien trafić gola. :) U Dembele widać jeszcze brak zrozumienia z kolegami i trochę czucia piłki, ale to potrzeba czasu.

1

Dominują, pewne prowadzenie do przerwy bez większego wysiłku.

0

Prawie 4:4 :D Co za mecz. XD

0

Jakbym zarabiał 6 mln i grał w wymarzonym klubie, a dostał bym ofertę za 10 mln z innego klubu bym nie poszedł. Dużo jest piłkarzy co im nie zależy na paru milionach więcej, a wydaje mi się, że Umtiti dostanę podwyżkę i nowy kontralt.

0

Gra w Barcelonie, jest szczęśliwy, ma przyjaciela Dembele tutaj na miejscu i nie ma po co odchodzić. :)

1

Ja oglądam. Strzelają, ale w bramkarza. :D

0

Coutinho gra jak z nut. :D

0

Nie ma mowy o karnych.. ręce naturalnie ułożone przy ciele, brak ruchu ręki do piłki. Po prostu jest płacz i szukanie przez kogo mecz przegrali, będzie zwalanie na sędziego, a sędzia zachował się dobrze.

2

Mecz wygląda jakby Barcelona chciała wynik 0-0 i gubi się pod wysokim pressingiem Realu Madryt.

8

Narazie bez pomysłu i gra na przetrwanie do końca połowy. Dużo strat, niecelnych podań, wpuszczanie C.Ronaldo prawą stroną gdzie gra Sergi Roberto.

0

Kolejny Deulofeu.

0

Zniszczyli by u nas też bo pewnie "Pierwszy Sekretarz RP" Jarosław Kaczyński powiedziałby, że nie ma miejsca na pomnik Smoleński i trzeba zamienić Messiego na pomnik ofiar "zamachu" Smoleńskiego.

0

Brakuje ławki rezerwowych...

2

Szukanie usprawiedliwień, żeby zakryć fakt, że piłkarze dali "dupy" i nie potrafili zdominować na tyle meczu tak, aby Celta nie miała co odrabiać ...

0

LE to nie jest żaden wyznacznik prestiżu bo grają tam średnie kluby i bardzo słabe bo z lig Szwdzkiej, Ukraińskiej itp. Tutaj nie ma znaczenia czy grałem w piłkę bo rozmawiamy o potędze jaką jest Barcelona który ma najdroższy skład na świecie i płaci jedne z największych pensji, a nie potrafi wygrać z Celtą jeszcze u siebie.

0

Spodziewałem się, że jak stracimy punkty to z zespołami pokroju Atletico, Real Madryt, Valencia, Sevilla, a nie z ogórkami pokroju Levante, Espanyol, Celta, Betis czy Real Sociedad. Bo jeszcze wyjdzie tak, że po El Clasico będziemy płakać, że Real ma załóżmy straty tylko 1 - 2 punkty. Bo nie wygraliśmy jeszcze z Realem Madryt, a jeszcze mamy np. Villareal.

0

Celta Vigo to średniak... Nawet nie drużyna walcząca o LE czy LM. A Umtiti nie jest jednym obrońcą bo obrona gra w 4 osoby...

0

Nie zmienię klubu, ale irytuje mnie, że mając taką przewagę nad Realem nie potrafimy tego utrzymać i tracimy w taki bez sensowny sposób punkty z taką Celtą Vigo ... drużyna Barcelony nie powinna pozostawać złudzeń już przez początkiem meczu ...

0

Nie napisałem, że Celta nas ciśnie, ale 2 gole strzeliła, a nie powinna wejść na naszą połowę nawet ...

1

Oglądając mecze Manchesteru City i PSG to my gramy jak drużyna z Ekstraklasy... krótka ławka, brak dobrych zmienników, brak skuteczności, dziurawa obrona ... tracimy punkty z taką Celtą Vigo co powinien być mecz od jednej bramki...

0

Chyba dla Celty...

0

Żenada ... brak słów.

0

Strzelić strzeliła, ale sędzia nie uznał, a Valencii uznał i to Valencia ma w tej chwili 3 punkty, a my tracimy przewagę nad Realem i Atletico.

2

Strzeliła gola, a drużyna która strzela bramki jest chyba lepsza.

0

I taka podnieta grą Barcelony w pierwszej połowie, a Valencia wychodzi na drugą i miażdży.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?