0

Paco był bardzo mocno pochylony do przodu i chyba głowę miał na spalonym.

0

Gol ładny, ale chyba spalony

19

Daj sobie spokój... Każdy strzał Ronaldo to był orgazm Borka...

1

Zachowanie Sterlinga mistrzowskie.... XD

4

Zachwycanie się Ronaldo to już przesada. :/ I jeszcze te teksty, że Ronaldo czasami nie grał na swoim poziomie, ale swoją samą obecnością na boisku dawał drużynie wiele itp. itd. Nie wiem jaki jest pożytek z gościa z 7 na plecach i napisem Ronaldo który biega po boisku i gra piach i nie wiem w jaki sposób on pomaga kolegom. Moim zdaniem trochę przesada, a Ronaldo miał sporo "słabych" i bardzo słabych meczy w swojej karierze.

14

Co sądzicie o komentarzu w meczu Juventus - ManU ? Dla mnie powinni obu tych komentatorów zamknąć w izolatce. Podobnie to całe studio przed i po meczowe na Polsacie. Chyba już wolałem studio na Canal + i komentarz tamtych komentatorów. Fajnie posłuchać w weekend w meczu Ligi Angielskiej Twarowskiego i Nahornego, albo Smokowskiego.

0

Zobaczymy za kilka lat.

0

Mecz NFL był wcześniej.

1

Jeszcze nie bo Wenger nie odbiera telefonów, a do Nawałki nie mają numeru i nie chcą zostać bez trenera i czekają.

1

Lewis Hamilton

2

Plus mała dopłata... Śmieszny jesteś. Neymar obecnie kosztuje 300 mln euro.
Skreślanie Dembele to głupota, moim zdaniem chłopak zasługuje na grę w Barcelonie i trzeba mu dawać szanse. Neymara nie chce już w Barcelonie bo to jest pajac, już bym wolał zawodnika pokroju Dybali, Sane, Salaha itp. niż tego pajaca.

0

Dziwne bo jedynie co było wspólne to rzut karny i to też jest dziwne bo w meczu z PSG nie powinno być karnego na Suarezie, a tutaj karny był ewidentny. I tutaj Suarez biegł z akcją, a w meczu PSG czekał na piłkę w polu karnym.

0

Chodziło o to, że w ostatnich sezonach ma już 45 asyst co daje mu lepszy wynik od Messiego, Modrica, Krossa.

0

Prawdopodobnie przeprost łokcia i ok. 10 - 15 dni przerwy. Nic jeszcze nie wiadomo dokładnie. Messi pojechał do szpitala i zszedł w pierwszej połowie po tym jak źle upadł na murawę.

0

Szkoda gadać XD

4

Dużo jest lepszych napastników od Piątka do 25 lat. Z ligi włoskiej wolałbym Cutrone niż Piątka.

1

Było dużo lepszych piłkarzy od Piątka w historii i nigdy nie zagościli w Barcelonie. Nie licząc innych sekcji niż piłka nożna bo Polacy w Barcelonie byli i z tego co wiem to tylko dwóch; Wenta i Lampe.

Piątek niech zagra dobre 2 sezony pod rząd i strzeli 20 - 35 goli w Seria A w sezonie i wtedy można pomyśleć, bo wydaję mi się, że to jest niewypał i gościu się szybciej skończy niż strzeli te 35 goli w sezonie.

0

Według Eleven Barcelona gra o 21... jaka żenada... ;/

0

Mecz się zaczął.. 20:48 a na Eleven reklamy dalej ...

1

Inter jest gorszy od nas w ostatnich trzech meczach

2

Wystarczy, że nie mają pionowych pasków i wyglądają tragicznie.

0

Busquets grał wczoraj jako ŚO obok Pique. Dwa stracone gole to oba wina Pique moim zdaniem.

0

To jest jakaś kpina i nieśmieszny żart i mam przeczucie, że to rzeczywiście będą koszulki na przyszły sezon..

0

Ile bym dał, żeby koszulki Barcy były z kołnierzykiem... marzenia... a co do projektu to od razu bym kupił takie koszulki i jeszcze ten kołnierzyk. Bardzo mi się podobają koszulki polo.

0

Średnio zasłużona.

0

Zna ktoś jakieś strony do pobrania muzyki ?

2

Na średnią Rome dobry zawodnik, ale nie na Barcelonę.

7

Gabriel Jesus, Cutrone, Fekir, Sanabria, Icardi, Dybala, Rashford, Roberto Firmino, Aubameyang, Lacazette i jeszcze pewnie kilku by się znalazło.

0

Suarez ma włoski paszport

3

Wczoraj Ramos nie oddał Benzemie karnego, a Francuz miał już 2 gole i miał szansę na hatricka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?