KaJoFCB
Dołączył/a: luty 2014
Kalisz
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Paco był bardzo mocno pochylony do przodu i chyba głowę miał na spalonym.
0
Gol ładny, ale chyba spalony
19
Daj sobie spokój... Każdy strzał Ronaldo to był orgazm Borka...
1
Zachowanie Sterlinga mistrzowskie.... XD
4
Zachwycanie się Ronaldo to już przesada. :/ I jeszcze te teksty, że Ronaldo czasami nie grał na swoim poziomie, ale swoją samą obecnością na boisku dawał drużynie wiele itp. itd. Nie wiem jaki jest pożytek z gościa z 7 na plecach i napisem Ronaldo który biega po boisku i gra piach i nie wiem w jaki sposób on pomaga kolegom. Moim zdaniem trochę przesada, a Ronaldo miał sporo "słabych" i bardzo słabych meczy w swojej karierze.
14
Co sądzicie o komentarzu w meczu Juventus - ManU ? Dla mnie powinni obu tych komentatorów zamknąć w izolatce. Podobnie to całe studio przed i po meczowe na Polsacie. Chyba już wolałem studio na Canal + i komentarz tamtych komentatorów. Fajnie posłuchać w weekend w meczu Ligi Angielskiej Twarowskiego i Nahornego, albo Smokowskiego.
0
Zobaczymy za kilka lat.
0
Mecz NFL był wcześniej.
1
Jeszcze nie bo Wenger nie odbiera telefonów, a do Nawałki nie mają numeru i nie chcą zostać bez trenera i czekają.
1
Lewis Hamilton
2
Plus mała dopłata... Śmieszny jesteś. Neymar obecnie kosztuje 300 mln euro.
Skreślanie Dembele to głupota, moim zdaniem chłopak zasługuje na grę w Barcelonie i trzeba mu dawać szanse. Neymara nie chce już w Barcelonie bo to jest pajac, już bym wolał zawodnika pokroju Dybali, Sane, Salaha itp. niż tego pajaca.
0
Dziwne bo jedynie co było wspólne to rzut karny i to też jest dziwne bo w meczu z PSG nie powinno być karnego na Suarezie, a tutaj karny był ewidentny. I tutaj Suarez biegł z akcją, a w meczu PSG czekał na piłkę w polu karnym.
0
Chodziło o to, że w ostatnich sezonach ma już 45 asyst co daje mu lepszy wynik od Messiego, Modrica, Krossa.
0
Prawdopodobnie przeprost łokcia i ok. 10 - 15 dni przerwy. Nic jeszcze nie wiadomo dokładnie. Messi pojechał do szpitala i zszedł w pierwszej połowie po tym jak źle upadł na murawę.
0
Szkoda gadać XD
4
Dużo jest lepszych napastników od Piątka do 25 lat. Z ligi włoskiej wolałbym Cutrone niż Piątka.
1
Było dużo lepszych piłkarzy od Piątka w historii i nigdy nie zagościli w Barcelonie. Nie licząc innych sekcji niż piłka nożna bo Polacy w Barcelonie byli i z tego co wiem to tylko dwóch; Wenta i Lampe.
Piątek niech zagra dobre 2 sezony pod rząd i strzeli 20 - 35 goli w Seria A w sezonie i wtedy można pomyśleć, bo wydaję mi się, że to jest niewypał i gościu się szybciej skończy niż strzeli te 35 goli w sezonie.
0
Według Eleven Barcelona gra o 21... jaka żenada... ;/
0
Mecz się zaczął.. 20:48 a na Eleven reklamy dalej ...
1
Inter jest gorszy od nas w ostatnich trzech meczach
2
Wystarczy, że nie mają pionowych pasków i wyglądają tragicznie.
0
Busquets grał wczoraj jako ŚO obok Pique. Dwa stracone gole to oba wina Pique moim zdaniem.
0
To jest jakaś kpina i nieśmieszny żart i mam przeczucie, że to rzeczywiście będą koszulki na przyszły sezon..
0
Ile bym dał, żeby koszulki Barcy były z kołnierzykiem... marzenia... a co do projektu to od razu bym kupił takie koszulki i jeszcze ten kołnierzyk. Bardzo mi się podobają koszulki polo.
0
Średnio zasłużona.
0
Zna ktoś jakieś strony do pobrania muzyki ?
2
Na średnią Rome dobry zawodnik, ale nie na Barcelonę.
7
Gabriel Jesus, Cutrone, Fekir, Sanabria, Icardi, Dybala, Rashford, Roberto Firmino, Aubameyang, Lacazette i jeszcze pewnie kilku by się znalazło.
0
Suarez ma włoski paszport
3
Wczoraj Ramos nie oddał Benzemie karnego, a Francuz miał już 2 gole i miał szansę na hatricka.