KaJoFCB
Dołączył/a: luty 2014
Kalisz
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Raczej nie. :D Lepiej włącz sobie derby Glasgow. O 13:30 grają Rangers z Celtic.
3
Klub należy do hiszpańskiego związku piłki nożnej i występuje w Primera Catalana (5 liga)
0
Jedzie ktoś z tu z obecnych na mecz Lyon - Barcelona 18 lutego ?
0
Dzisiaj o 13:30 w Scottish Premiership hit 21 kolejki. Rangers zagrają na Ibrox Stadium z Celtic Glasgow. ;)
0
Ręka była. ;) Bez VAR powinien odgwizdać. :)
0
Trafienie Cristiano z dużą asystą bramkarza Sampdorii Audero. Nie ma się czym zachwycać. :)
1
C. Ronaldo i Juventus 1:0 Ten bramkarz to niezły placek. :D
0
Kontuzja Szczęsnego na rozgrzewce.
0
Nie za bardzo bo 26 grudnia jest Premier League i trzeba oglądać mecze
0
Messi obecnością robi wiele na boisku bo skupia uwagę obrony i nikt nie wie co zagra.
0
Liverpool był pewniakiem. Kurs bodajże 1.30 na Liverpool.
1
Bo jest Real Madryt
0
Bo Canal + sobie wybrało Barce, a Eleven pewnie Real Madryt
1
Mogłeś kupić NC+ z usługą NC+ GO i oglądać HBO, Cinemax, Canal + i 4 kanały Eleven
1
Można mieć to i to :D wystarczy mieć NC+
0
1:0 dla Barcy . Pique z rożnego XD
0
Pique XD Brawo :D
0
https://www.reddit.com/r/soccerstreams/comments/a2ebt7/1730_gmt_barcelona_vs_villarreal/
Wybierz sobie coś.
0
Tak, o 18:25 na Canal + Sport
0
Odpocznie bo dostał czerwoną kartkę
0
Błąd ? Co bramkarz może z 5 metrów ?
0
Taka obrona. Wszyscy stoją i nikt nie doskakuje do przeciwnika
0
Obrona to sito :/ Ter Stegen nic do mówienia nie ma w takich sytuacjach. Betis wchodzi jak chce i żadnego ataku, wszystko statycznie
0
Jaka liga, platforma i ile masz kasy
0
"Ślepnąc od świateł" albo "Nawiedzony dom na wzgórzu"
2
Wybierz sobie coś. https://www.reddit.com/r/soccerstreams/comments/9vwcww/1930_gmt_genoa_vs_napoli/
2
Teraz Napoli - Genoa i trzech Polaków w składzie. :D
2
"Pięciometrowy" spalony
1
Żeby mecz trwał jak najdłużej :)
3
Atletico 3 kuponik wchodzi :P Wierzyłem w chłopaków. ;P