Kacmix1231
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2012
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cholera nawet niewiecie jak sie cieszę...prawdziwy wojownik...
2
Giroud to taki ciężki klocek drewna...ani to szybkie, Anie zwinnie.
0
Swietnie...
0
Ile obstawiacie??
0
No niby tak... Ale kupują jak popadnie...
0
Znowu te szejki z Realu...chcą kupic wszystkich, i tak im to nie wyjdzie na dobre....pamiętamy sezon 2009 wydali ponad 230 mln i co??? Hah gowno... Za duzo gwiazd w jedynym zespole.
1
Ile było Grecja-Kostaryka??
0
Mam pytanko...to bedzie co jakiś czas zaktualizowane??
2
Šwietny pomysł ;-)
0
Kostaryka wygra.
0
Przynajmniej wynik trafiłem
0
Ale bomba
0
Takich potrzebujemy, z takim nastawieniem.
0
Jezuuuu Polacy...
0
Zamawiam miranda, Vermaelen, rojo xd
0
Sprzedane!
0
Ciekawy zawodnik ;-) Jednak osobiście byłbym za Zunigą.
0
Pięknie ;-) Atak gotowy, mam nadzieje że jeszcze obrone ,,nieco'' wzmocnimy...Dla mnie było by pięknie gdyby dołączyli Aurier, lub Zuniga.
0
Ja idę do 2...I dobrze mi z tym :P
0
Watpię aby właśnie to tak wyglądało...ale bardzo chciałbym aby miranda grał u nas
0
Tak to widzę w następnym sezonie
poniżej
0
Ter Stegen
Aurier/Zuniga Pique Miranda Alba
Mascherano
Rakitić Iniesta
Messi Suarez Neymar
0
Ruskie 1-0
0
Mógłby przyjść, byle nie za sancheza
0
Coś pięknego, tak sie szanuje legendy
0
No to bedzie NSM
0
12 mln to jeszcze...jak na 4 obrońcę
0
Chcieliście 9 macie 9;) hehe czekam jeszcze na Oficlajnie.
2
Wszyscy płakali w sezonie 2008, po odejściu Ronaldinho i innych gwiazd...a wiemy jak to skończyło ;-) I wierze, nie, jestem pewien ze bedzie podobnie pod wodza Lucho ;)
0
Na TVP sport leci chyba końcówka jeszcze :/