0

Cholera nawet niewiecie jak sie cieszę...prawdziwy wojownik...

2

Giroud to taki ciężki klocek drewna...ani to szybkie, Anie zwinnie.

0

Swietnie...

0

Ile obstawiacie??

0

No niby tak... Ale kupują jak popadnie...

0

Znowu te szejki z Realu...chcą kupic wszystkich, i tak im to nie wyjdzie na dobre....pamiętamy sezon 2009 wydali ponad 230 mln i co??? Hah gowno... Za duzo gwiazd w jedynym zespole.

1

Ile było Grecja-Kostaryka??

0

Mam pytanko...to bedzie co jakiś czas zaktualizowane??

2

Šwietny pomysł ;-)

0

Kostaryka wygra.

0

Przynajmniej wynik trafiłem

0

Ale bomba

0

Takich potrzebujemy, z takim nastawieniem.

0

Jezuuuu Polacy...

0

Zamawiam miranda, Vermaelen, rojo xd

0

Sprzedane!

0

Ciekawy zawodnik ;-) Jednak osobiście byłbym za Zunigą.

0

Pięknie ;-) Atak gotowy, mam nadzieje że jeszcze obrone ,,nieco'' wzmocnimy...Dla mnie było by pięknie gdyby dołączyli Aurier, lub Zuniga.

0

Ja idę do 2...I dobrze mi z tym :P

0

Watpię aby właśnie to tak wyglądało...ale bardzo chciałbym aby miranda grał u nas

0

Tak to widzę w następnym sezonie
poniżej

0

Ter Stegen

Aurier/Zuniga Pique Miranda Alba
Mascherano
Rakitić Iniesta

Messi Suarez Neymar

0

Ruskie 1-0

0

Mógłby przyjść, byle nie za sancheza

0

Coś pięknego, tak sie szanuje legendy

0

No to bedzie NSM

0

12 mln to jeszcze...jak na 4 obrońcę

0

Chcieliście 9 macie 9;) hehe czekam jeszcze na Oficlajnie.

2

Wszyscy płakali w sezonie 2008, po odejściu Ronaldinho i innych gwiazd...a wiemy jak to skończyło ;-) I wierze, nie, jestem pewien ze bedzie podobnie pod wodza Lucho ;)

0

Na TVP sport leci chyba końcówka jeszcze :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?