0

Tył ze to jest piekne

2

To jest smutne, ale paranaście lat, piłką będzie rządzić pieniądz. Wszystko się rozpoczeło od tranfseru CR7...Ludzie 90 baniek????? Albo taki Bale.Dzieci w afryce nie mają co jeść, a tu takie pięniądze,

5

Chyba raczej Ney Suarez Messi

1

A nawet jeżeli by grał na obronie, to myślę że Luis ma jakiś plan wobec niego...

0

Jeśli Cuadrado przyjedzie, boje co się może stać z Sanchezem ;c Chyba że? Koke za Sancheza+ dopłacamy 25 mln? i Cuadrado wtedy nasz...Taki układ pasowałby mi.

0

Dobre.

1

Na tych mistrzostwach już mnie nic nie zaskoczy!!!

0

Czo dziś ta Francja wyprawia ;-) Ale ten karny i dobitka-fatalna...Benzema NIE UMIE WYKONYWAĆ KARNYCH! tego z Hondurasem, wykonał podobnie, nie pewnie...Nie żebym hejtował,ale piszę prawdę.

2

Najpierw Benatie póżniej atak...

0

Aktualnie jest to najlepsza para komentująca...I dobrze komentator ma się drzeć, jest lepsze napięcie, i emocje. I za to go lubię ;-) Szpaka też lubię, no ale on i tego jego pomyłki gdyby nie to to był by bardzo porządny gość ;d

0

Wytłumacz dlaczego ?

0

Do tego Ochoa, Zuniga,Aurier, Cuadrado, Lovren, Valvilda, Gotze, i wszystkich innych którzy dobrze zagrali pierwsze mecze na MŚ ;)

0

typowe ;-)

1

Chcieli wszyscy rewolucji,chcieli wszyscy typowej9, ktory umie strzelić z daleka, wysoki, potrafi strzelić z głowy? To macie...jak jest juz oferta to nagle wszyscy pojeba** ich?? Ja osobiście byłbym bardzo zadowolony, nawet za te 55 mln...Pozniej sprzedać songa(10mln) alvesa (15 ml ) tello ( 5mln) afellay ( 5 mln) pedro (20 mln)...co daje 55 mln które wystarczy na 2 obrońców.

1

Dojeba***

0

To dobrze czy źle bo ja juz ńie wiem, kto w tym zarządzie jest tym ,,złym"

0

Dokładnie ;-) mecz sam sie nie wygra...

9

Tiki taka nie umarła, poprostu i hiszpanie i Barcelona już tego nie stosują tak jak kiedyś. Tiki taka to szybkie wymiany podań,futbol totalny, wychodzenie na pozycje, a nie jak kolega wyżej napisał 1000 podań na środku boiska i nic z tego

0

jacy wy jesteście pesymistami...Polacy

2

A może to jest właśnie tak: 30 mln i sanchez za koke...I wtedy przychodzi Cuadrado? Nie piszę że tak chcę czy coś...Ale coś w tym jest.

2

Bravo Zubi ;-)

0

żarło żarło, ale zdechło-Dariusz Szpakowski-Fifa

0

hahahahhahhhah

1

Serio? Do największego wroga Arsenalu, i jeszcze po tym co mówił?

1

trzeba tłumaczyć?

1

Zdrajca-to odpowiednie słowo na ten temat...Bardzo mnie zawiódł.

0

3-1

0

nie sądze...

3

EEE...Zubi wie co robi...I on i Lucho wiedzą dokładnie kogo ściągnąć, ja się tam nie przejmuje tym.

0

i dobrze..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?