Kacmix1231
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2012
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Daimonos
Zdecydowanie się z tobą zgadzam ;)
0
No to jedziemy po 3 pkt ;)
0
No i bardzo dobrze ;)
0
Moim zdaniem Alex się bardziej przyda niż Neymar.Podoba mi się Songa styl gry,pasował by do Barcy ;)
0
A czemu nie ma żadnego info o Thiago ? Żyje on wgl ?
0
Wellplayer masz racje.To nie będzie ten sam Abidal :(.Szkoda bo ty był znakomity zawodnik albo może jeszcze jest i będzie kto wie.Ja w niego wierzę !
0
gerrard3pique moim zdaniem Neymar nie pasuje do Barcy i Barca go nie potrzebuje Messi i Villa to jest duet nie do zatrzymania :)
0
Moim zdaniem Neymar do Barcy to jest zły pomysł.Neymar i Messi to są 2 różne światy :-/
0
OMG 325 kawałków euro,Messi mam nadzieje że podejmiesz właściwą decyzję czyli zostać !No ale kwota duża ^^
0
Tylko ty tak Cris myślisz ,że jesteś lepszy i twoi fani,A Messiego podziwia cały świat nawet fani realu ;P
0
Jak sobie myślę że Guardioli nie będzie już na ławce trenerskiej to mi się płakać.to był nasz Bóg ! Zawsze zostaniesz w naszych sercach Pep ! zawsze !
0
Czytałem to ze łezkami w oczach,zawsze pozostaniesz w naszych sercach Pep ! zawsze!
0
Nie możemy przegrać,mam nadzieje ,że Barca wywiezie 3 pkt z Valencji,ale Real ma łatwego rywala więc trudno :( Vamos Barca !
0
Abidal wszysty wierzymy ,że jak najszyciej wrócisz do zdrowa i do gry z Barcą,trzymaj się :D
0
100 lat Thiago,dużo sukcesów w Barcy i ocziwiście bramek,bo się nam teraz przydadzą ;D
0
Teraz tylko wygrać z Realem i chyba mistrzostwo jest nasze.Ale Real nogi nie odłoży tak łatwo,trzeba będzie się postarać.Vamos Barca !
0
To będzie starcie.Barca-Real mecz o ligę .
0
Vamos Barca ! Oby tak dalej.Nadal wierzę Was ,że wygrać La Ligę ! ,Visca El Barca