0

Daimonos
Zdecydowanie się z tobą zgadzam ;)

0

No to jedziemy po 3 pkt ;)

0

No i bardzo dobrze ;)

0

Moim zdaniem Alex się bardziej przyda niż Neymar.Podoba mi się Songa styl gry,pasował by do Barcy ;)

0

A czemu nie ma żadnego info o Thiago ? Żyje on wgl ?

0

Wellplayer masz racje.To nie będzie ten sam Abidal :(.Szkoda bo ty był znakomity zawodnik albo może jeszcze jest i będzie kto wie.Ja w niego wierzę !

0

gerrard3pique moim zdaniem Neymar nie pasuje do Barcy i Barca go nie potrzebuje Messi i Villa to jest duet nie do zatrzymania :)

0

Moim zdaniem Neymar do Barcy to jest zły pomysł.Neymar i Messi to są 2 różne światy :-/

0

OMG 325 kawałków euro,Messi mam nadzieje że podejmiesz właściwą decyzję czyli zostać !No ale kwota duża ^^

0

Tylko ty tak Cris myślisz ,że jesteś lepszy i twoi fani,A Messiego podziwia cały świat nawet fani realu ;P

0

Jak sobie myślę że Guardioli nie będzie już na ławce trenerskiej to mi się płakać.to był nasz Bóg ! Zawsze zostaniesz w naszych sercach Pep ! zawsze !

0

Czytałem to ze łezkami w oczach,zawsze pozostaniesz w naszych sercach Pep ! zawsze!

0

Nie możemy przegrać,mam nadzieje ,że Barca wywiezie 3 pkt z Valencji,ale Real ma łatwego rywala więc trudno :( Vamos Barca !

0

Abidal wszysty wierzymy ,że jak najszyciej wrócisz do zdrowa i do gry z Barcą,trzymaj się :D

0

100 lat Thiago,dużo sukcesów w Barcy i ocziwiście bramek,bo się nam teraz przydadzą ;D

0

Teraz tylko wygrać z Realem i chyba mistrzostwo jest nasze.Ale Real nogi nie odłoży tak łatwo,trzeba będzie się postarać.Vamos Barca !

0

To będzie starcie.Barca-Real mecz o ligę .

0

Vamos Barca ! Oby tak dalej.Nadal wierzę Was ,że wygrać La Ligę ! ,Visca El Barca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?