Kacmix1231
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2012
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobra co tu dużo mówić,Messi słabo ostatnio gra,Xavi tak samo,Iniesta no raz tak raz tak,o Obronie to nie wspomnę.
0
AlanBARCA ja wtedy miałem 2 lata :D kibicuje Barcelonie od 2006 czyli 7 lat :) To wieksząść mojego życia :) Pamiętne Czasu Ronaldinho to był mój pierwszy ulubiony piłkarz ;)
0
Cataluyna10 jak też,czy jak Xavi,iniesta No szkoda,Tito Wracaj !!!
0
pu50 Dokładnie !!!
0
Roura jest słaby,może daje sb rade z tymi z ligi jak,Gefate,Osasuna ale,z Granadą czy Sevilla ledwo ledwo.A Real i Milan to już wgl,moim zdaniem to jego wina.
0
Wracaj Tito !!! Roura nie daje rady,potrzebujemy Cię !!!
0
Bravo Anders !!! W końcu ,,wykradł" coś Messiemu ;)
0
być *
0
No chyba tak musiało by,szkoda ...
0
Więcej niż klub ...
0
Heh Bez Messiego było by 6.Ale te 4 razy należy się także reszcie drużynie.
0
Piękny gest,Więcej niż Klub !
0
Barca bez Puyola,to nie ta sama Barca :( I niestety kolejne Gran Debri go przegapi .Ależ pech !
0
Maeteo Frozen nie zapomnij o Fabregasie ;)
0
D10S
Zgadzam się z tobą,Real i Barca to są dwa różne światy,Ramos ma swój styl i go już nie zmieni a ten styl nie pasuje do Barcy tylko do Realu.
0
Oko za oko,ząb za ząb
0
No no chłopaki nie ładnie,zobaczymy na boisku.
0
No i za to go Uwielbiam, ''Wolałbym strzelić mniej goli i wygrać więcej tytułów''.Kolejny dowód na to ,że nasz wielki idol gra dla zespoły.Vamos Barca !
0
lamamodeon napewno ;)
0
Kurde Mourinho mnie tym naprawdę zaszkoczył,jest świetnym trenerem i przeszedł Do Realu aby pokonać Barcy czyli zrobić jej nazłość ?
0
Tomcias10
Pisze się facebooku ;P
0
Ale na jaką pozycję Messiego ? Wykluczone a Davida Ville tak długo na niego czekaliśmy po to by teraz go posadzić na ławkę ? Ocziwiście Falcao to znakomity,no ale gdyby doszedł do nas to chyba Ville.
Takie moje zdanie ;)
0
Dobra chłopaki,nie ma się co załamywać,szkoda no ale może skupmy się na następnych meczach jak to następne z Valencią.
0
No to panowie,jedziemy po puchar !
0
FCB_In_My_Heart
Zgadzam się,np Barcelona-Real Villa piękna bramka na 2-1 chyba,dokładnie nie pamiętam,mecz finałowy Liga Mistrzów z Manchester United Villa piękna bramka,nie każdy tak potrafi strzelać,a 2-1 to jest nic.
0
Bardzo odważny skład,jak na mecz z Osasuną,a przecież za 3 dni gramy z Realem
0
Blago jest w telewizji na jedynce ;d
0
Nie musi ale może zdobędzie ;) Ma sporą konkuręcnje Messi,Ronaldo,czy Xavi
0
Tylko szkoda że Valdes trochę zawiódł ;( 3-1 to był by znacznie lepszy wynik.Mamy przewagę i myślę że Barca zdobędzie Super puchar Hiszpani.Ale wpadki się zdarzają nawet najlepszym.
0
Messi 333.
Messi jest najlepszy na świecie to prawda,no ale po co samego siebie oszukiwać Ronaldo to znakomity zawodnik,choć go nie lubię przyznaje że jest dobry.