0

Dobra co tu dużo mówić,Messi słabo ostatnio gra,Xavi tak samo,Iniesta no raz tak raz tak,o Obronie to nie wspomnę.

0

AlanBARCA ja wtedy miałem 2 lata :D kibicuje Barcelonie od 2006 czyli 7 lat :) To wieksząść mojego życia :) Pamiętne Czasu Ronaldinho to był mój pierwszy ulubiony piłkarz ;)

0

Cataluyna10 jak też,czy jak Xavi,iniesta No szkoda,Tito Wracaj !!!

0

pu50 Dokładnie !!!

0

Roura jest słaby,może daje sb rade z tymi z ligi jak,Gefate,Osasuna ale,z Granadą czy Sevilla ledwo ledwo.A Real i Milan to już wgl,moim zdaniem to jego wina.

0

Wracaj Tito !!! Roura nie daje rady,potrzebujemy Cię !!!

0

Bravo Anders !!! W końcu ,,wykradł" coś Messiemu ;)

0

być *

0

No chyba tak musiało by,szkoda ...

0

Więcej niż klub ...

0

Heh Bez Messiego było by 6.Ale te 4 razy należy się także reszcie drużynie.

0

Piękny gest,Więcej niż Klub !

0

Barca bez Puyola,to nie ta sama Barca :( I niestety kolejne Gran Debri go przegapi .Ależ pech !

0

Maeteo Frozen nie zapomnij o Fabregasie ;)

0

D10S
Zgadzam się z tobą,Real i Barca to są dwa różne światy,Ramos ma swój styl i go już nie zmieni a ten styl nie pasuje do Barcy tylko do Realu.

0

Oko za oko,ząb za ząb

0

No no chłopaki nie ładnie,zobaczymy na boisku.

0

No i za to go Uwielbiam, ''Wolałbym strzelić mniej goli i wygrać więcej tytułów''.Kolejny dowód na to ,że nasz wielki idol gra dla zespoły.Vamos Barca !

0

lamamodeon napewno ;)

0

Kurde Mourinho mnie tym naprawdę zaszkoczył,jest świetnym trenerem i przeszedł Do Realu aby pokonać Barcy czyli zrobić jej nazłość ?

0

Tomcias10
Pisze się facebooku ;P

0

Ale na jaką pozycję Messiego ? Wykluczone a Davida Ville tak długo na niego czekaliśmy po to by teraz go posadzić na ławkę ? Ocziwiście Falcao to znakomity,no ale gdyby doszedł do nas to chyba Ville.
Takie moje zdanie ;)

0

Dobra chłopaki,nie ma się co załamywać,szkoda no ale może skupmy się na następnych meczach jak to następne z Valencią.

0

No to panowie,jedziemy po puchar !

0

FCB_In_My_Heart
Zgadzam się,np Barcelona-Real Villa piękna bramka na 2-1 chyba,dokładnie nie pamiętam,mecz finałowy Liga Mistrzów z Manchester United Villa piękna bramka,nie każdy tak potrafi strzelać,a 2-1 to jest nic.

0

Bardzo odważny skład,jak na mecz z Osasuną,a przecież za 3 dni gramy z Realem

0

Blago jest w telewizji na jedynce ;d

0

Nie musi ale może zdobędzie ;) Ma sporą konkuręcnje Messi,Ronaldo,czy Xavi

0

Tylko szkoda że Valdes trochę zawiódł ;( 3-1 to był by znacznie lepszy wynik.Mamy przewagę i myślę że Barca zdobędzie Super puchar Hiszpani.Ale wpadki się zdarzają nawet najlepszym.

0

Messi 333.
Messi jest najlepszy na świecie to prawda,no ale po co samego siebie oszukiwać Ronaldo to znakomity zawodnik,choć go nie lubię przyznaje że jest dobry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?