1

Pilka bywa niesprawiedliwa..jak cholera

0

Parodia...

0

No cos niepywalego.

0

On nie bedzie nowym guardiolą...on bedzie lepszy od guardioli.

0

Mam nadzieje ze to początek transferów
.

0

Stereotypy....

7

To ma lepiej od Martino...Ponieważ mógłby zrobic kilka transferów.

0

Nareszcie.

0

Wiecie kogo ja bym dal na atak? Andy Caroll

0

Oni wroca prawda??

2

Byly chwile radosci,ale i rozczarowania...
Barca wroci!!! Jeszcze silniejsza...to takie smutne, szkoda mi tego bezradnego martino.

0

Na jakim kanale jest ten Duhok Tv mam cyfrowy Polsat....

0

haha na tym zdjęciu wyglada tak groźnie że nawet Zubi sie go przestraszy...wiec jest szansa ze beda transfery xD

1

To jest dobry wybór...zobaczycie godnie nam zastąpi Puyola...Nie raz bedzie na, ratować dup*.

0

Malaga...bez jaj

0

Celta 2-0

0

Celta 1-0 hah

0

Jak grają??

0

Oeoe Oeoa Barca dzis wygra...lala.allalaalalalal

3

Jesteśmy z tobą !!! Na tej stronie 95% nie wierzyło w tym ja. Vamos Barca! Ale nie ma sie co cieszyć, mamy szanse nawet spore ale przed nami 2 ciężkie mecze. Pokażmy na co na stać !!!

0

Cr7 szedł poważnie to wyglądało nie moge oglądać ?

0

Casillas w podstawowym.

0

Coś czuje ze luiz zagra świetny turniej... I zobaczycie jeszcze wam kapary opadną.

0

Oficjalnie:David luiz w Barcelonie.

0

Nie ma co gdybać.

0

Mamy juz skrzydłowych ehh... Po co nam następny? My potrzebujemy nowego trenera...2 obrońców i jakiegoś napastnika wysokiego silnego typu Ibra

0

A tak z innej beczki Chelsea remisuje 0-0 z Norwich 86 min.

0

No No teraz to sie narobiło. VAMOS VALENCIA.

0

Nawet jeżeli atletico dzis wygra ale i tak pózniej wygra resztę z barca także to maja mistrza, choćby Real także wygrał wszystko tak ?

0

Dzi jeszcze Real by zremisował z valencia a pózniej coś z Celta i mamy mistrza...pomazyc zawsze mozna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?