Kacmix1231
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2012
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pilka bywa niesprawiedliwa..jak cholera
0
Parodia...
0
No cos niepywalego.
0
On nie bedzie nowym guardiolą...on bedzie lepszy od guardioli.
0
Mam nadzieje ze to początek transferów
.
0
Stereotypy....
7
To ma lepiej od Martino...Ponieważ mógłby zrobic kilka transferów.
0
Nareszcie.
0
Wiecie kogo ja bym dal na atak? Andy Caroll
0
Oni wroca prawda??
2
Byly chwile radosci,ale i rozczarowania...
Barca wroci!!! Jeszcze silniejsza...to takie smutne, szkoda mi tego bezradnego martino.
0
Na jakim kanale jest ten Duhok Tv mam cyfrowy Polsat....
0
haha na tym zdjęciu wyglada tak groźnie że nawet Zubi sie go przestraszy...wiec jest szansa ze beda transfery xD
1
To jest dobry wybór...zobaczycie godnie nam zastąpi Puyola...Nie raz bedzie na, ratować dup*.
0
Malaga...bez jaj
0
Celta 2-0
0
Celta 1-0 hah
0
Jak grają??
0
Oeoe Oeoa Barca dzis wygra...lala.allalaalalalal
3
Jesteśmy z tobą !!! Na tej stronie 95% nie wierzyło w tym ja. Vamos Barca! Ale nie ma sie co cieszyć, mamy szanse nawet spore ale przed nami 2 ciężkie mecze. Pokażmy na co na stać !!!
0
Cr7 szedł poważnie to wyglądało nie moge oglądać ?
0
Casillas w podstawowym.
0
Coś czuje ze luiz zagra świetny turniej... I zobaczycie jeszcze wam kapary opadną.
0
Oficjalnie:David luiz w Barcelonie.
0
Nie ma co gdybać.
0
Mamy juz skrzydłowych ehh... Po co nam następny? My potrzebujemy nowego trenera...2 obrońców i jakiegoś napastnika wysokiego silnego typu Ibra
0
A tak z innej beczki Chelsea remisuje 0-0 z Norwich 86 min.
0
No No teraz to sie narobiło. VAMOS VALENCIA.
0
Nawet jeżeli atletico dzis wygra ale i tak pózniej wygra resztę z barca także to maja mistrza, choćby Real także wygrał wszystko tak ?
0
Dzi jeszcze Real by zremisował z valencia a pózniej coś z Celta i mamy mistrza...pomazyc zawsze mozna.