Kacmix1231
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2012
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I Pięknie...jeszcze tylko Marqinios,Bravo,Zuniga? i moze ktos z ataku?
2
już usypiałem,oczy miałem zamknięte...nagle słyszę MESSIII,GOL,NARESZCIE.
0
brawo leo...
4
Narazie najnudniejsza połowa na mundialu...
2
Di Maria nie ma miejsca, aby sb zrobić miejscee WTF?
0
Dobry strzał Maszche,...i wreszcie jakieś dobre podanie Leo.a jest 32 min
0
Też szkołe mam...Ale jutro jednak sb odpuszczę i zrobięsb wolne.
0
Byłbym bardzo zadowolony...Wysoki,młody,silny, dobry techniczne...Myślę że to dobry transfer byłby ;D
0
A dziś zagra? Wie ktoś?
0
Wiecie co? Może to i nawet lepiej? Xavi ma swoje lata już, i nie będzie grał jak kiedyś to jest jasne.Nie będzie blokował innych graczy, a dodatkowo będzie więcej $$ na transfery.Szkoda tylko że Cesc odszedł...Jednak to nie było to, to nie było to Co barca potrzebowała...
0
Gdzieś mi się o uszy obiło że Xavi ponoć odejdzie z Barcelony tego lata...To prawda?
0
nO I MA 3 PKT
0
mam pkt PRZYNAJMNIEJ ;D
2
Jak myślicie, ile będzie Argentyna-Bośnia ?? Ja obstawiałem 4-1...i tak od sb myśle ze messi strzeli CONAJMNIEJ 2 brameczek. Jak wy postawilislicie?
0
To dziwne bo ja dostałem 4 :P
0
Jak trafisz mecz w którym grają zawodńicy barcy masz o 1 pkt wiecej
0
Te mistrzostwa sa i beda zajebis**
2
O to chodzi!!!
1
Ter Stegen
Piszczek Pique Marqinios Alba
Iniesta Busqets Rakitić
Alexis Messi Neymar
Mi by to wystarczyło ;dProsiłbym o komenty.
0
Jak najbardziej tak...
0
Fabregas to nie messi, i messi to nie fabregas :P
0
Katastrofa...
0
1
Tak z innej beczki ;d
Zobaczcie sb naszego MAM NADZIEJE przyszłego grajka ;-)
0
0
jak to zrobił hehehe...Iniesta choć ma 30 lat, to istny geniusz...Co on dziś wyrabia,MISTRZ.
0
ja to samo...
0
Tak jak mówiłem i obstawiłem 3-1. Ale gdyby np. Rakitić strzelil jakąmś PĘKNĄ brameczkę nie obraził bym się;d
6
Bardzo podoba mi się gra Rakitića i Ney'a. Ten pierwszy naprawdę dobrze,w obronie gra naprawdę porządnie...W ataku zawiele nie może się wykazać, ale myślę że jeszcze coś w tym meczu nam pokaże.
0
Będzie mecz...Skąd wy wzieliście te głupoty? Ale ceremoni nie będzie?