0

I Pięknie...jeszcze tylko Marqinios,Bravo,Zuniga? i moze ktos z ataku?

2

już usypiałem,oczy miałem zamknięte...nagle słyszę MESSIII,GOL,NARESZCIE.

0

brawo leo...

4

Narazie najnudniejsza połowa na mundialu...

2

Di Maria nie ma miejsca, aby sb zrobić miejscee WTF?

0

Dobry strzał Maszche,...i wreszcie jakieś dobre podanie Leo.a jest 32 min

0

Też szkołe mam...Ale jutro jednak sb odpuszczę i zrobięsb wolne.

0

Byłbym bardzo zadowolony...Wysoki,młody,silny, dobry techniczne...Myślę że to dobry transfer byłby ;D

0

A dziś zagra? Wie ktoś?

0

Wiecie co? Może to i nawet lepiej? Xavi ma swoje lata już, i nie będzie grał jak kiedyś to jest jasne.Nie będzie blokował innych graczy, a dodatkowo będzie więcej $$ na transfery.Szkoda tylko że Cesc odszedł...Jednak to nie było to, to nie było to Co barca potrzebowała...

0

Gdzieś mi się o uszy obiło że Xavi ponoć odejdzie z Barcelony tego lata...To prawda?

0

nO I MA 3 PKT

0

mam pkt PRZYNAJMNIEJ ;D

2

Jak myślicie, ile będzie Argentyna-Bośnia ?? Ja obstawiałem 4-1...i tak od sb myśle ze messi strzeli CONAJMNIEJ 2 brameczek. Jak wy postawilislicie?

0

To dziwne bo ja dostałem 4 :P

0

Jak trafisz mecz w którym grają zawodńicy barcy masz o 1 pkt wiecej

0

Te mistrzostwa sa i beda zajebis**

2

O to chodzi!!!

1

Ter Stegen
Piszczek Pique Marqinios Alba
Iniesta Busqets Rakitić
Alexis Messi Neymar

Mi by to wystarczyło ;dProsiłbym o komenty.

0

Jak najbardziej tak...

0

Fabregas to nie messi, i messi to nie fabregas :P

0

Katastrofa...

0

1

Tak z innej beczki ;d

Zobaczcie sb naszego MAM NADZIEJE przyszłego grajka ;-)

0

0

jak to zrobił hehehe...Iniesta choć ma 30 lat, to istny geniusz...Co on dziś wyrabia,MISTRZ.

0

ja to samo...

0

Tak jak mówiłem i obstawiłem 3-1. Ale gdyby np. Rakitić strzelil jakąmś PĘKNĄ brameczkę nie obraził bym się;d

6

Bardzo podoba mi się gra Rakitića i Ney'a. Ten pierwszy naprawdę dobrze,w obronie gra naprawdę porządnie...W ataku zawiele nie może się wykazać, ale myślę że jeszcze coś w tym meczu nam pokaże.

0

Będzie mecz...Skąd wy wzieliście te głupoty? Ale ceremoni nie będzie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?