0

Oto chodzi...Wiecie co? Układa nam Się !!

0

świetny bramkarz...zostanie w naszych sercach jeszcze dluuuugo, dzięki za wszystkie świetnie parady.

0

JESTESĆIE OKROPNI LUDZIE !!!!!!! Oni składają chcą żłożyć oferte, a wy swoje...Nie wiem jak Was nazywać poprostu, pewnie to plota,nawet jak nie to to oferta 25mln i co odrazu jest już w United...A wy odrazu ,,czy ten zarzad poje****" Żal Mi was naprawde

6

MIRANDA. Śrdkowy obrońca Atlético Madryt także początkowo był na liście Zubizarrety, ale nie spodobał się on Luisowi Enrique. Jego cena (15 milionów) byłaby akceptowalna, ale nie pasuje on do koncepcji gry, którą stosować zamierza nowy trener Barcelony.

Nie wiem jak wam...ale najbardziej mi się to podoba!!!

Wkońcu trener ma coś do powodzenia...I o to chodzi!

0

MarQi-na 65% przejdzie,Reus jeżeli będzie chciał grać wystarczy 35 mln.-Klazula Rakitić już zaklepany...O Lukaku może przesadziłem, ale można było by powalczyć :P

0

Rakitić-20 mln, MarQi-25mln? Mangala-25 mln? Lukaku-ok 25mln Reus-40=135

Alves-15 Fabregas-35 Song 10? Pedro 18?=78 Coś sie nie zgadza?

0

Rakitic,Marqinios,mangala,
Lukaku,Reus??
Wydatek-120 mln

Fabregas,pedro, song aut.-55-60 mln zysku

1

Powodzenia Lewy w Bayernie z takimi strzałami :P

0

Zdala od Barcy...Niestety :P Można by za niego spokojnie wybulić 20 mln jak nie więcej .

0

Prawda to ze rakitic to pedal??

0

Jestem jak najbardziej na tak!!! Wysoki,szybki,silny, umie grać zarówno w obronie jak i w ataku...Świetnie grał w meczach z Realem,powstrzymując Ronaldo !!!

0

No ta już Leci :p xd

0

spokojnie to MD...

0

Montolivo nie zagra na mundialu z powodu kontuzji _c

0

Pewnie to plotka...a wy nadal swoje,,Zubi odejdź" itd...Widać ze Zubi przynajmniej w tym momencie sie stara !!! A nawet gdyby naprawdę był zainteresowany tym o to zawodnikiem to co, niedobrze? Widzieliście choć 1 tego pana mecz? WieksOsc z was nawet nie znał go wcześniej, moze to właśnie to? Moze to napastnik na lata
? Wysoki, zwinny, młody TANI!

6

Prawdziwy wojownik....musi zostać!!! Mozna śmiało powiedziec ze jest w tym momencie w top 10 najlepszych napastnik na świecie. Jest niedoceniany.

0

Chciałbym wreszcie zobaczyć coś takiego: Banatia Oficjalnie w Barcelonie, Oficlajnie:Marqiniosa w Barcelonie, ale marzeniem by było:Lukaku w Barcelonie

2

Kolejna dobra wiadomość.

1

Lukaku...wysoki silny,młody, 25 mln i z atakiem dali by spokój...właśnie sprawdzałem gość ma 191cm i wazy 94 kg...

3

Ostatnio same dobre wiadomości!!! Teraz należy wygryźć City Benatie, może Laporte, może Mandzukic i jestem w niebie. A i marqiniosa

1

Hahahahha transfery jednak beda pięknie pięknie pięknie !!!

0

Dobrze...pogra z 5 lat

18

Jesteście śmieszni...jestem pewien ze nie widzieliście ani jednego meczu w jego wykonaniu a już mówicie o nim ze słaby itd... Moze to jest właśnie to? Może Zubi przypatrywa mu sie juz dłuższy czas.Kto wie? Zubi zna sie na futbolu wiecej i od mnie i od was o wiele wiele.

0

Ploty plooty i ploty...Nic nie wiadomo...Może nasz klub nie był nawet zainteresowany Benatią...Może zamierzają sciągnać kogos lepszego? Może Hummelsa?Kompanego?...Dajmy im czasu, nawet okienko się na zaczeło a wy już swoje.

2

Ter Stegen
Marquinhos Benatia Pique Alba
Pogba
Iniesta Fabregas
Alexis Messi Reus/Ney

Co wy na to ?

0

Gdzieś widziałem że Pogba w Realu już...Prawda to? Znowu te szejki?

0

30 mln...Max 12...Bo to by była poprostu kpina!

0

Co wy widzicie w tym Marqiniosie( źle napisalem...wiem) młody,niedoświadczony,mały,masy zbytnio nie ma...Bartra będzie i nawet jest od niego lepszy...Tylko musi jeszcze nabyc troche doswiadczenia...Najlepszy dla mnie wyborem jest Banatia...Wysoki,silny,mase ma,szybki,doświadczony, niczego mu nie brak...

0

Ter Stegen

Cuadrado Banatia Pique Alba
Mascherano
Fabregas
Alexis iniesta neymar
Messi


Co wy na to

0

Kasa sie zwrocila... gratulacje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?