Kacmix1231
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2012
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moze to przez to ta jakoś kapryśne gra i nie biega?
0
Zamiast Mullera Alexis...i Xavi ma odejść?
0
I znowu ten alves.
0
Zródło..
1
Coś czuje ze Barta dzis zagra świetny mecz...to jest zawodnik na lata.
0
Montoya za alvesa KONIECZNIE. Niech udowodni ile jest wart.
0
Barca musi dzis wygrać , i liczyć na jutrzejsze potknięcie atletico i realu...Valencia moze zaszkodzić realowi choć remis to samo levante trzeba wierzyć...bo to chyba ostatnia szansa aby Real sie potknął No chyba ze na wyjeździe z luisem enrique z Celta Vigo...No a atletico z Malaga moze jeszcze ewentualnie.
0
Ja zawsze jestem spokojny kiedy gramy na camp nou jeśli chodzi o ligę...
0
Niech cuenca wejdzie na ostatnie 20 min
0
6-0 messi hat-trick coś czuje...liczę ze zagra Montoya, oraz pedro
0
Jak dla mnie moze byc...jakiś jeszcze środkowy obrońca i reus lub jakiś wysoki,silny zawodnik typu Ibra lub Lewy.
0
Szczęście w nieszczęściu...
0
Piękne czasy...
0
Puyol to nie jest piłkarz...to jest wojownik ktory ma wielkie serce...jest genialny.
6
Jeżeli puyol byłby asystentem...Ooo juz to widze, wszyscy by biegali nie było by opierdala*** sie...Nawet messiego.
0
O niebo wolałbym Skrtela...
0
Tv3 właśnie...
1
W tym sezonie Atletico to taka Borrusia z tamtego sezonu... I ciekawe czy będzie tak jak w tamtym roku w finale.
0
A dostanę zagra w finale?
0
A dlaczego to?
0
Nie rozumiem jednego...mowia komentatorzy i wgl jeśli athetlico wygra 2 pozostałe meczy ZAPEWNI sb mistrzostwo, No ale Real ma zaległy mecz i jeżeli barca wygra w ostatni w meczy z Atletico i Real pozostałe to,Real powinien miecz mistrza ponieważ ma lepiej z bramkami tak czy sie mylę? Przepraszam za błędy pisze z ipada.
0
Odrazu kupmy cr7?
0
A co,,
0
Agger,Skrtel, Miranda, Hummels ktoś z tych moim zdaniem.
0
Wymiana na alvesa i mozna coś dorzucić Max. 5 mln.
0
Czyli jak barca b będzie miała choć 2 miejsce w tej lidze będzie grała tam gdzie nasza barca tak?
0
No tAk ...
0
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/hiszpanskie-media-luis-enrique-zostanie-nowym-trenerem-barcelony/c0tql
A wiec?
0
Poza tym młody, głodny sukcesu, mam nadzieje ze to nie ploty.
0
Luis Enrique...jeżeli nie sa płoty, to szczerze? Nawet sie cieszę... Martino nic nowego nie wniósł do drużyny, a Luis on zna dobrze barce, i wszystkie drużyny w lidze...Myśle ze to będzie strzał w 10, moim zdaniem trzeba dać mu szanse...