0

Moze to przez to ta jakoś kapryśne gra i nie biega?

0

Zamiast Mullera Alexis...i Xavi ma odejść?

0

I znowu ten alves.

0

Zródło..

1

Coś czuje ze Barta dzis zagra świetny mecz...to jest zawodnik na lata.

0

Montoya za alvesa KONIECZNIE. Niech udowodni ile jest wart.

0

Barca musi dzis wygrać , i liczyć na jutrzejsze potknięcie atletico i realu...Valencia moze zaszkodzić realowi choć remis to samo levante trzeba wierzyć...bo to chyba ostatnia szansa aby Real sie potknął No chyba ze na wyjeździe z luisem enrique z Celta Vigo...No a atletico z Malaga moze jeszcze ewentualnie.

0

Ja zawsze jestem spokojny kiedy gramy na camp nou jeśli chodzi o ligę...

0

Niech cuenca wejdzie na ostatnie 20 min

0

6-0 messi hat-trick coś czuje...liczę ze zagra Montoya, oraz pedro

0

Jak dla mnie moze byc...jakiś jeszcze środkowy obrońca i reus lub jakiś wysoki,silny zawodnik typu Ibra lub Lewy.

0

Szczęście w nieszczęściu...

0

Piękne czasy...

0

Puyol to nie jest piłkarz...to jest wojownik ktory ma wielkie serce...jest genialny.

6

Jeżeli puyol byłby asystentem...Ooo juz to widze, wszyscy by biegali nie było by opierdala*** sie...Nawet messiego.

0

O niebo wolałbym Skrtela...

0

Tv3 właśnie...

1

W tym sezonie Atletico to taka Borrusia z tamtego sezonu... I ciekawe czy będzie tak jak w tamtym roku w finale.

0

A dostanę zagra w finale?

0

A dlaczego to?

0

Nie rozumiem jednego...mowia komentatorzy i wgl jeśli athetlico wygra 2 pozostałe meczy ZAPEWNI sb mistrzostwo, No ale Real ma zaległy mecz i jeżeli barca wygra w ostatni w meczy z Atletico i Real pozostałe to,Real powinien miecz mistrza ponieważ ma lepiej z bramkami tak czy sie mylę? Przepraszam za błędy pisze z ipada.

0

Odrazu kupmy cr7?

0

A co,,

0

Agger,Skrtel, Miranda, Hummels ktoś z tych moim zdaniem.

0

Wymiana na alvesa i mozna coś dorzucić Max. 5 mln.

0

Czyli jak barca b będzie miała choć 2 miejsce w tej lidze będzie grała tam gdzie nasza barca tak?

0

No tAk ...

0

Poza tym młody, głodny sukcesu, mam nadzieje ze to nie ploty.

0

Luis Enrique...jeżeli nie sa płoty, to szczerze? Nawet sie cieszę... Martino nic nowego nie wniósł do drużyny, a Luis on zna dobrze barce, i wszystkie drużyny w lidze...Myśle ze to będzie strzał w 10, moim zdaniem trzeba dać mu szanse...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?