0

Neymar Boże za co??

0

Nie ja nie wierze poprostu...Żeby z tak słabym klubem przegrywać to po poprostu jest skandal.

0

ile doliczył?

0

Pięknie pięknie pięknie panowie!!! Świetny mecz, nie mogę niestety oglądać, ale czytam, przeglądam non stop.I już wiem że to muszą być emocje.

0

Nie nie wierze poprostu... Kurde już 1:0 CHOLERA...No nic, ale nadzieja umiera ostatnia.

0

Wygląda na jakieś 14 lat heh...Naprawdę w takim wieku, być w takim klubie-Marzenie.

0

Where is Martino?!?

0

Ja tam nie narzekam na rywala...

0

Koniec?

0

a te znowu tancza xd hah

0

ahhaha hgooooooollaslsllsaoooooooooooooooooooooo
niewierze!

0

Nie widziałem Zasłużona?

0

Jejsjjjjj GOOOOOOOOOOLASE Teraz jeszcze z 2 bramki...Mamy przewage...Wykoprzystać to panowie!

0

On i ten jego uśmieszek...

0

Miałem to zignorować no ale cóż...Ten gościu, nigdy nie odpuści? Egoista i cwaniaczek...Takich to powinno się tępić.

0

Nie wierze co oni wyprawiają Dziś to ja nie wiem...Dawno nie widziałem takiej Barcy Vamos Barca!

0

Kamil kamil kamil!!! Wiem że nie na miejscu to pisać...Ale 2 złoto kamila stocha!!! Znakomicie...Jeszcze tylko la manita i hat-trick messiego i dzień PIĘKNY!

0

Golgolgolgolgolgollolololoooo tocatocatocatoca meeeesk

0

Tak jeszcze czerwona...

0

Pozostało się modlić. Wierni po porażce...Pamiętacie? Więcej niż klub? Nie wiem jak wy, nie zależnie jakim to się wynikiem skończy, ja wierze że wygrają nie tylko lige, ale i inne turnieje.Barca!

0

Cholera ile jest?

0

4-1 dziękuje dobranoc.Za 5 godzin powrót Króla !

0

No bo po co on nam? Ney,messi,alexis ,pedro,sergi, Fabs moze.

0

Po 1.Nie potrzebujemy napastników Po 2.Lewy jest MOIM zdaniem poprostu słaby.Minusujcie -.-

0

Według sportu i Montoya w jakieś 60min za adrianno.

0

Ale jednak nie wiem jak wy czuje lekki niedosyt,Valdes zasłużył na czyste konto.Ale najważniejsze 3 pkt.Vamos Barca!

0

Ale wgl Real zagrał słabo. Widzieliście ile barca miała miejsca na rozegranie akcji
.Np gol Neya podanie iniesty,wcześniej kiedy zagrywał to przebieg sb od środka do pola karnego Realu. Kiedyś tak nie było... No ale co,to nie nasz problem :pp

0

Gdzie tu szacunek dla przeciwników,to my jesteśmy faworytem,to my jesteśmy najlepszym klubem świata,i jeżeli wygramy to nie bedzie zadanej sensacji...

0

Nareszcie,już nie mogę się doczekać kiedy zobaczę Tito na meczu po raz pierwszy od 2 miesięcy,zobaczymy jak pójdzie mecz,mam nadzieje że to będą pewne 3 pkt ;)

0

bart37 W sobote z Realem Madryt ;) Fajnie co nie >

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?