0

Nawet jeżeli jest to prawda, nie wiem czy sie cieszyć czy nie.

6

Dzis jestem za Chelsea, bo tylko oni mogą powstrzymać Real.Choc nie nienawidzę i mou i ich żenująca grę...ale wole oni niż Real...wiem ból dupy.

0

No to Real pocisnal :/

0

Przepraszam naprawdę ze pisze...ale ile,wczoraj było, mam tak strasznie zamulonego neta,ze nawet na livesport.pl nie moge wejść...było by miło jakby. Ktoś podał wynik i bramki.

0

Droga redakcjo
...proszę poprawić

Kiedy Guardiola został szkoleniowcem rezerw Barcelony w 207 roku,

Powinno byc w 2007 roku

0

Pięknie zdjęcie do artykułu...Jeszcze rok temu...2 naszych bohaterów i wzorców, będziemy pamietać Tito.

5

Niech teraz Barca resztę meczy zagra dla Tito, nie ważne czy wygrają czy nie, niech poprostu to zrobią dla tito.

2

Nie jestem w stanie opisać swojego smutku...Tito, nigdy nie zapomnimy...

1

Psita...Co ty gościu pieprzysz? Najgorszemu wrogowi sie temu nie życzy...Choć tito nie był najlepszym trenerem,ale miał wielkie serce-to sie liczy. :c

1

Z łzami w oczach to piszę, choć co nie ma najmniejszego sensu...to jest najokropniejsza rzecz jaka mogła sie stać...w takim wieku? Dlaczego,nas spotyka takie smutne rzeczy,będę sie modlił za niego. dalej nie moge uwierzyć.

0

Marzenie:

2 obrońców: Laporta i jakiś środkowy obrońca...np: Hummels

I Ozil/Reus

0

Kto strzelił...sorry prądu nie miałem,przed chwila włączyli...brzmi dziwnie ,ale to prawda.

0

Blagam powiedzcie że to spóźniony żart prima-aprilisowy...

0

Myślę że nie było by niespodzianką wygrana 4-1 Dla Barcy...I taki też wynik obstawiam ;-) Myślę że Messi pokaże kto tu rządzi...No jeszcze tylko 4h.

0

Po pierwszej połowy jestem już spokojniejszy...Grają naprawdę nieźle,a strzelenie bramki to jest MAM TAKĄ NADZIEJE kwestia czasu.

VeB.

0

Baddorf:

Nie mogłem wytrzymać...a wyobraź sb po golu Neya co się działo huhuuhuu

0

Już za chwilę...Czy tylko mi tak serducho bije? ;d

0

no zaczeli emocje?? myślę że nie tak duże jak będą jutro :D

0

1899barca:

Było by wspaniale...Choć trochę zamazali by te nieprzyjemności w lidze...Ale ich na to stać, wierzę w to...4-1 Z City, wiem jak to brzmi...Ale to nie byłoby sensacją,to byłoby miłe zaskoczenie że tak powiem...Sensacją byłoby przejście City do dalszej fazy gry.

0

i jak tam jaki meczu oglądacie panowie? ;d

0

Ja tam jestem z Barcą na dobre i na złe...

0

Za tydzień Malaga-Real, możliwe że tam się właśnie potkną...a my musimy wygrać z Osasuną...Musimy!!!

0

aha okey...Nie nie trzeba wierzyć do końca, ale w GD z taką grę może być cięzko.

0

i jak idzie? już po lidze? ;c

0

hahha wiedziałem.

0

Dziś i nie tylko dziś, Nic poprostu Nic. To podawanie do Messiego na siłe, cholera te zmiany,decyzje trenera, ta BEZRADNOŚĆ-Jak w meczu z Bayernem. ;c

0

Nie wierze no poprostu...Koniec. Podsumowując:

Nowy obrońca,

Martino papa

0

Skoro z Tym realem tak przegrywamy, to co będzie z Madrytem...Cholera.

0

wstyd, hańba...Taką sobotę mi zjeba** nosz kurw** mać...

0

Gdzie jest nasza dawna Barcelona?? Czyżby naprawdę odeszła z Pepe do Bayernu... No poprostu ja nie wierzę w to co się tam dzieje.PŁAKAĆ MI SIĘ CHCĘ, STRASZNIE TO WYGLĄDA. ;c

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?