0

que ho faci per nosaltres per a tots els aficionats del Barça avança !!!

0

Trzeba zaryzykować inaczej się nie uda

0

Fabregas ostatnio pauzował za kartki więc na GD jest czysty

0

tak gra Barca piękna akcja

0

jest 3-1

0

0

,,Brak Szacunku Brak Szacunku
Mourinho zawiązał go na sznurku
Brak Szacunku
Sędzia napił się Katalońskiego trunku
Sędzia śmieje się i skacze
Na madryckie te pajace
A Mourinho jak Mourinho znów zaczyna prowokacje
Barca znowu wygra mecz
A Mourinho zrobi beeeee
A Ronaldo sie popłacze
I wymieni sobie gacie''

0

,,Brak Szacunku
Mourinho zawiązał go na sznurku
Brak Szacunku
Sędzia napił się Katalońskiego trunku
Sędzia śmieje się i skacze
Na madryckie te pajace
A Mourinho jak Mourinho znów zaczyna prowokacje
Barca znowu wygra mecz
A Mourinho zrobi beeeee
A Ronaldo sie popłacze
I wymieni sobie gacie''

0

bo Pinto zawsze gra w Pucharze Hiszpani

0

Tello jest FANTASTYCZNY

0

GGGGGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLL

0

Goooooooooooooooooooooooooolll

0

Która jest u was minuta meczu ?? Bo ja mam jakąś opóźnioną transmisje

0

Cesc nie był zagrożony kartkami , to była jego trzecia kartka w lidze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?