Kalaguczi.
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2011
Song powinien grać
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
que ho faci per nosaltres per a tots els aficionats del Barça avança !!!
0
Trzeba zaryzykować inaczej się nie uda
0
Fabregas ostatnio pauzował za kartki więc na GD jest czysty
0
tak gra Barca piękna akcja
0
http://canaltvestadio.blogspot.mx/p/azteca7.html
0
jest 3-1
0
0
,,Brak Szacunku Brak Szacunku
Mourinho zawiązał go na sznurku
Brak Szacunku
Sędzia napił się Katalońskiego trunku
Sędzia śmieje się i skacze
Na madryckie te pajace
A Mourinho jak Mourinho znów zaczyna prowokacje
Barca znowu wygra mecz
A Mourinho zrobi beeeee
A Ronaldo sie popłacze
I wymieni sobie gacie''
0
,,Brak Szacunku
Mourinho zawiązał go na sznurku
Brak Szacunku
Sędzia napił się Katalońskiego trunku
Sędzia śmieje się i skacze
Na madryckie te pajace
A Mourinho jak Mourinho znów zaczyna prowokacje
Barca znowu wygra mecz
A Mourinho zrobi beeeee
A Ronaldo sie popłacze
I wymieni sobie gacie''
0
bo Pinto zawsze gra w Pucharze Hiszpani
0
Tello jest FANTASTYCZNY
0
GGGGGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLL
0
Goooooooooooooooooooooooooolll
0
Która jest u was minuta meczu ?? Bo ja mam jakąś opóźnioną transmisje
0
Cesc nie był zagrożony kartkami , to była jego trzecia kartka w lidze