Kalaguczi.
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2011
Song powinien grać
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wielkie dni Alexisa Sancheza nadchodzą...
0
9. 10. 11. Neymar strzelił gola właśnie , na co Messi odpowiada ależ będzie golelada i Alexis się szykuje i już bramkę bombarduje , cały stadion wiwatuje Barcelona mecz skończyła stolice Hiszpani zdobyła !!! :PPP
0
9. 10. 11. Neymar strzelił gola właśnie , na co Messi odpowiada ależ będzie golelada i Alexis się szykuje i już bramkę bombarduje , cały stadion wiwatuje Barcelona mecz skończyła stolice Hiszpani zdobyła !!! :PP
0
9. 10. 11. Neymar strzelił gola właśnie , na co Messi odpowiada ależ będzie golelada i Alexis się szykuje i już bramkę bombarduje , cały stadion wiwatuje Barcelona mecz skończyła stolice Hiszpani zdobyła !!! :P
0
Perquis dobry !!!
0
0:34 Iniesta siwieje ? :P
0
Pep vs Thiago :P
0
Prawda o transferze Thiago , Neymar musiał mieć nr 11 :P
0
...........
0
A więc Adriano znowu został ustawiony na pozycji : "kundel bury zapcha wszystkie dziury".....
0
Ilu to już było takich trenerów co mówili ,, mamy sposób na Barce'' , ,,możemy sprawić niespodzianke'' przeważnie takie mecze Barca wygrywała i to wysoko.
0
piosenka ogólnie nie jest zła, fajna i wpada w ucho ale to nie to jeśli chodzi o motywacje przed meczem.
0
Maxwella też kiedyś okradziono
0
Ależ mamy dzisiaj mecz 2-1
0
Pieńsk,
Ale ty wiesz ,że Eto'o gral kiedyś w Barcelonie? ,bo po tym co napisałeś zacząłem się zastanawiać.
0
Xavi kiedyś grał jako def. pomocnik , więc może nie bedzie take źle.
0
1, 9, 10, 13, 15
0
popieprzyły im sie numery nieobecnych Puyol 11 Thiago 22 Abidal 23 Cuenca 26
0
Jak ktoś chce to teraz na Polsacie Sport jest powtórka niedzielnego meczu
0
duch toma joad,
1 Tito postawił na Inieste ale dobrze wiemy co on wyprawiał. 2 Nie brak Xaviego tylko brak koncentracji Iniesty.
0
Wróciły dwa elementy do ''układanki'' FC Barcelona , a te elementy to David Villa i Pedro. W poprzednim sezonie brakowało ich ale teraz jest już coraz lepiej.
0
ależ wyszarpali tego gola bravo Messi ! bravo Pedro !!
0
niech wam sie palce połamią za to co piszecie o Iniescie
0
Polska 0 : 3 Rosja
0
FCB-kat.,
tak leci leci.......
0
boskii,
Piszesz ,, że trzeba odmłodzić troszke drużyne ,, to po co Droga jak on ma 34 lata ?
0
Thiago ma 21 lat jak coś
0
Aj Pedro złapał forme jak za dawnych lat szkoda że tak późno
0
3-3-4
0
ale mam nerwa za chwile dostane sraki