0

Wielkie dni Alexisa Sancheza nadchodzą...

0

9. 10. 11. Neymar strzelił gola właśnie , na co Messi odpowiada ależ będzie golelada i Alexis się szykuje i już bramkę bombarduje , cały stadion wiwatuje Barcelona mecz skończyła stolice Hiszpani zdobyła !!! :PPP

0

9. 10. 11. Neymar strzelił gola właśnie , na co Messi odpowiada ależ będzie golelada i Alexis się szykuje i już bramkę bombarduje , cały stadion wiwatuje Barcelona mecz skończyła stolice Hiszpani zdobyła !!! :PP

0

9. 10. 11. Neymar strzelił gola właśnie , na co Messi odpowiada ależ będzie golelada i Alexis się szykuje i już bramkę bombarduje , cały stadion wiwatuje Barcelona mecz skończyła stolice Hiszpani zdobyła !!! :P

0

Perquis dobry !!!

0

0:34 Iniesta siwieje ? :P

0

Pep vs Thiago :P

0

Prawda o transferze Thiago , Neymar musiał mieć nr 11 :P

0

...........

0

A więc Adriano znowu został ustawiony na pozycji : "kundel bury zapcha wszystkie dziury".....

0

Ilu to już było takich trenerów co mówili ,, mamy sposób na Barce'' , ,,możemy sprawić niespodzianke'' przeważnie takie mecze Barca wygrywała i to wysoko.

0

piosenka ogólnie nie jest zła, fajna i wpada w ucho ale to nie to jeśli chodzi o motywacje przed meczem.

0

Maxwella też kiedyś okradziono

0

Ależ mamy dzisiaj mecz 2-1

0

Pieńsk,
Ale ty wiesz ,że Eto'o gral kiedyś w Barcelonie? ,bo po tym co napisałeś zacząłem się zastanawiać.

0

Xavi kiedyś grał jako def. pomocnik , więc może nie bedzie take źle.

0

1, 9, 10, 13, 15

0

popieprzyły im sie numery nieobecnych Puyol 11 Thiago 22 Abidal 23 Cuenca 26

0

Jak ktoś chce to teraz na Polsacie Sport jest powtórka niedzielnego meczu

0

duch toma joad,
1 Tito postawił na Inieste ale dobrze wiemy co on wyprawiał. 2 Nie brak Xaviego tylko brak koncentracji Iniesty.

0

Wróciły dwa elementy do ''układanki'' FC Barcelona , a te elementy to David Villa i Pedro. W poprzednim sezonie brakowało ich ale teraz jest już coraz lepiej.

0

ależ wyszarpali tego gola bravo Messi ! bravo Pedro !!

0

niech wam sie palce połamią za to co piszecie o Iniescie

0

Polska 0 : 3 Rosja

0

FCB-kat.,
tak leci leci.......

0

boskii,

Piszesz ,, że trzeba odmłodzić troszke drużyne ,, to po co Droga jak on ma 34 lata ?

0

Thiago ma 21 lat jak coś

0

Aj Pedro złapał forme jak za dawnych lat szkoda że tak późno

0

3-3-4

0

ale mam nerwa za chwile dostane sraki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?