0


.......

0

Ja wyznaje PES'a 12. Moim zdaniem najlepszy PES.

0

Dzisiaj premiera Pro Evolution Soccer 2014.

0

Martino jakie pro "najacze" :))

0

Chyba lepiej żeby to się wydarzyło na Camp Nou.

0

Mapou Yanga-Mbiwa

0

Powinien się chłopak rozwijać ,bo w Barcie to raczej trenuje i siedzi na ławce, chociaż kto wie może Martino ma jakiś plan w stosunku do niego.

0

Głodnemu chleb na myśli :PP

0

Hardcore u mnie 17:43, a artykuł dodany o 17:49

0

Gdybyśmy go "sprzedali"...

0

De Gea
Piszczek- Thiago Silva - Vermaelen - Otamendi
Juan Mata - Fernando - Ramires
Messi - Taison - Neymar

0

Top Eleven lepsze :PPPP

0

Jeszcze tego brakowało a koszulki Barcy wyglądały by jak te z niektórych francuskich klubów...

14

Fajnie czasem przejrzeć archiwum :)

0

Oby wygrali ale oby wygrali w ładnym stylu :)

0

Puyol wygląda jakby był kilka lat młodszy :P

0

Co by było gdyby Adriano był nietykalny przez kontuzje :)

0

5 napastników/skrzydłowych w klubie, 3 gra ale konkurencja jest duża.....

0

Czemu ?

0

argument..
Ps. Mourinho

0

Soczewica mmmmmmmmm....

0

Alex Song ma dzisiaj 26 urodziny :P

0

,, W złotym okresie..." i tu się zaczynają Baaardzo mądre słowa.

0

Zbliżają się 26 urodziny Alexa Songa (9.09) :)

0

Oby Alexis prezentował się tak przez cały sezon.

0

Mourinho...

0

Kamil doceń takiego piłkarza jak Pele skąd wiesz że byłby przeciętniakiem . Grał w Brazylii bo kochał ten kraj ,kochał swój Santos. Messi też całą kariere narazie w Barcie (mówił że na pod koniec kariery wróci do Argentyny). Pele to jeden z najlepszych piłkarzy jacy się urodzili i mówienie że grał w słabej lidze brazylijskiej jest żenujące.

0

A kto ma grać jak nie oni ???

0

W piłkarskim świecie to jest dużo.

0

Typowe , zapewne nie miałeś co odpowiedzieć koledze wyże (bo zatkało) więc, przyczepiłeś się do ortografii..............

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?