0

Mam nieodbyte wrażenie jakby brakowało tu jakiejś ważnej drużyny.

0

Mascherano, jego i jego pozycje na boisku można porównać tak, on jest jak kalkulator przemieniony w stoper.

0

Za grosze to odszedł Villa, myślę, że można było za niego wyciągnąć ok 15 mln.

0

Tym powiedzonkiem, sugerują się osoby biorące łapówki :p

0

"Cicha woda" ta murawa, hehe .

0

Dobrze że, Małecki się nie ślizgał.

0

Ciekawe czy zagra Iker Muniain , młody zawodnik, z naprawde dużym potencjałem.
Trzeba będzie na niego uważać , bo umie wkręcać obrońców w ziemie.

0

Oni są z tego samego rocznika lecz to Valdes jest nieco starszy

0

Małysz tak :P

0

Nie ważne gdzie Puyol gra, zawsze będzie dumnie bronił barw Blaugrany.

0

Oglądać czy nie oglądać, oto jest pytanie .
Jutro powrót do rozgrywek ligowych mecz Barca - Granda godz. 16 oo

Start sezonu olimpijskiego w skokach narciarskich, pierwszy konkurs
godz. 16 oo.
Co wybrać ???

0

"Kiedy ci nie idzie, nikt o tobie nie pamięta"
Szczególnie twoi "fani" na tej stronie.

0

38 lat i takie plany, nieźle .
Będzie duża rywalizacja w przyszłym sezonie o "tytuł" pierwszego bramkarza.

0

Nie wiem czemu ale sweterek Xaviego skojarzył mi się z Hobbitem.

0

Wystarczy , że poda tak jak w ostatnim meczu Barcy :) .

0

A przed transferem Neymara ktoś pisał o ataku marzeń,
Neymar - Messi - Alexis.

0

Alex Song 6.0 ???
Miał kilka niedokładnych podań ale gościu miał 16 odbiorów NAJWIĘCEJ spośród całej drużyny.
+ za świetną zagranie przy golu Neymara ,
+ za doskonał wślizg na początku meczu.
Jego opis.... Zbawcze interwencje ale nie jego szczyt możliwości ...

0

"Obecny, drugi komplet koszulek w katalońskich barwach, będzie w przyszłym sezonie używany jako trzeci zestaw. Jak deklarował prezydent klubu, Sandro Rosell, trzeci komplet ma pozostać niezmienny do końca jego kadencji, czyli minimum do 2016 roku".
Przeczytał to ktoś, bo widze, że jest narzekanie na stroje w barwach senyery...

0

No nieźle, to Keita sobie już odpoczywa a w Europie sezon się zaczyna.

0

Mam nadzieje, że redakcja nie zapomniała o podsumowaniu października,
chyba, że mnie coś ominęło.

0

Już ma 23 lata ...
Oby wrócił silniejszy, jak powiada klasyk, "co cię nie zabije to cie wzmocni".

0

Czyhrynski, szykuj łape.

0

"Fàbregas - najlepszy partner Messiego w ataku"
Kto by się tego spodziewał...

0

Tak tylko przypomnę, że artykuł jest o konferencji prasowej trenera BARCELONY, a nie relacji meczu Realu .

0

Lech Poznań w sezonie 2010/11, pamiętacie, Liga Europejska wyszli z grupy z Juventusem i Man. City, nie dawano im szans a grali świetnie wyszli z grupy, a w lidze skończyli na 5 miejscu.

0

( pisanie z telefonu ) ... i zamknął usta krytykom i ostatecznie zdobył 50 bramek w lidze,a przecież historia lubi się powtarzać.

0

Pamiętam jak na początku sezonu 2011/12, też miał zadyszke. W którymś meczu Skompletował hat-tricka

0

Cóż , tak bywa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?