0

Wszystkim się w dupach po przewracało od dobrobytu piłkarzom i kibicom. Piłkarzom nie chce się grać w mało ważnych meczach, a kibice oczekują Manit i Pucharów.

0

Mam nadzieje, że Song zagra śpiewająco .

0

Neymar leczył kontuzje było w miarę cicho, gdy zaczął grać sprawa transferu powróciła.

0

Wrócił by i co ?? On w City jest najważniejszym zawodnikem, prawdziwą gwiazdą drużyny, on ma pełną swobodę na boisku jak u nas Messi, gdyby wrócił został by ograniczony jak Song.

0

Ta, Mascherano grał w najważniejszych meczach sezonu ( Real, Atletico), więc na 99% będzie grał Javier.

0

United nie ustępuje, Ferguson zakochał się w Alexisie, gdy by trenował to na pewno bardzo by go chciał u siebie.

0

Busquets miał być kluczowym zawodnikiem na City ale w tej chwili Song jest w o niebo lepszej formie i wydaje mi się, że to właśnie Song powinien zagrać od pierwszych minut. Najlepiej by było gdyby razem zaczeli ten mecz.

0

Jak "kibice" się cieszą z gola Arsenalu czy Chelsea to jest dobrze, a jak POLAK Zdobywa historyczny medal to się nie liczy...

0

Barcelonie koniecznie potrzebny jest wysoki obrońca. Barca jest jedną z najniższych drużyn Europy, być może dzięki temu byliśmy najlepsi, ale teraz potrzebny wysoki obrońca. Mój faworyt to Yanga-Mbiwa (183)

0

Sam mistrzostw nie wygra. Argentyna ma chyba największy potencjał w ataku ze wszystkich drużyn, ale brak im lidera środka pola i solidnej defensywy.

0

Xavi gra w głuchy telefon, podaj dalej, podaj dalej...

0

Tylko narzekanie, a trzeba zwrócić uwagę na plusy. W poprzednim meczu straciliśmy 3 bramki, a wczoraj zero. Dobra postawa Pinto, początek meczu strzał Griezmanna mógł zaskoczyć. Cieszy coraz więcej prób strzałów z dystansu. Graliśmy z drużyną, która grała w LM C
czyli mają jakiś poziom.

0

I są jeszcze ślepo-zapatrzeni.

0

Ale przydałby się wysoki zawodnik w obronie lub pomocy, przychodzi mecz z taką Chelsea i gówno.

0

Kamil Stooooooch

0


Co to za piosenka ??? Utkwiła mi w głowie...

0

Piatti 163 cm wzrostu i jakie poświęcenie, wyskoczył w góre jak ptak, a Alves nawet nie próbował skakać...

0

Muniain jest raczej skrzydłowym, a nie ofensywnym pomocnikiem.

0

W końcu to przecież Królewska federacja :)

0

Jak pojawiał się artykuł o Thiago to od razu było "judasz" , "sprzedał się", "zdrajca" a teraz płacz, że odszedł. Hipokryzja poziom hard...

0

Jak to jest z tą manitą, wynik 5-0 rozumiem ale wynik 5-1 nie bardzo . A 5-3 to też manita ?

0

I balonik pękł. Za duże oczekiwania względem Roberto, klops i smutek i narzekanie.

0

nie zwracajcie po prostu uwagi na te minusy, o to im chodzi. Nie mają nic do powiedzenia to się bawią.

0

Chyba 2008/09

0

On już tam grał, chyba jeszcze na bramce tylko nie grał.

0

Ludzi na trybunach jak na San Siro...

0

No właśnie 3 TYGODNIE...

0

W sam raz pasuje do angielskiej ligi, a szczególnie do Chelsea i Mourinho.

0

Mając cyfrowy polsat zostaje mi tylko liga arabska...

0

112 :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?