Kalaguczi.
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2011
Song powinien grać
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wszystkim się w dupach po przewracało od dobrobytu piłkarzom i kibicom. Piłkarzom nie chce się grać w mało ważnych meczach, a kibice oczekują Manit i Pucharów.
0
Mam nadzieje, że Song zagra śpiewająco .
0
Neymar leczył kontuzje było w miarę cicho, gdy zaczął grać sprawa transferu powróciła.
0
Wrócił by i co ?? On w City jest najważniejszym zawodnikem, prawdziwą gwiazdą drużyny, on ma pełną swobodę na boisku jak u nas Messi, gdyby wrócił został by ograniczony jak Song.
0
Ta, Mascherano grał w najważniejszych meczach sezonu ( Real, Atletico), więc na 99% będzie grał Javier.
0
United nie ustępuje, Ferguson zakochał się w Alexisie, gdy by trenował to na pewno bardzo by go chciał u siebie.
0
Busquets miał być kluczowym zawodnikiem na City ale w tej chwili Song jest w o niebo lepszej formie i wydaje mi się, że to właśnie Song powinien zagrać od pierwszych minut. Najlepiej by było gdyby razem zaczeli ten mecz.
0
Jak "kibice" się cieszą z gola Arsenalu czy Chelsea to jest dobrze, a jak POLAK Zdobywa historyczny medal to się nie liczy...
0
Barcelonie koniecznie potrzebny jest wysoki obrońca. Barca jest jedną z najniższych drużyn Europy, być może dzięki temu byliśmy najlepsi, ale teraz potrzebny wysoki obrońca. Mój faworyt to Yanga-Mbiwa (183)
0
Sam mistrzostw nie wygra. Argentyna ma chyba największy potencjał w ataku ze wszystkich drużyn, ale brak im lidera środka pola i solidnej defensywy.
0
Xavi gra w głuchy telefon, podaj dalej, podaj dalej...
0
Tylko narzekanie, a trzeba zwrócić uwagę na plusy. W poprzednim meczu straciliśmy 3 bramki, a wczoraj zero. Dobra postawa Pinto, początek meczu strzał Griezmanna mógł zaskoczyć. Cieszy coraz więcej prób strzałów z dystansu. Graliśmy z drużyną, która grała w LM C
czyli mają jakiś poziom.
0
I są jeszcze ślepo-zapatrzeni.
0
Ale przydałby się wysoki zawodnik w obronie lub pomocy, przychodzi mecz z taką Chelsea i gówno.
0
Kamil Stooooooch
0
Co to za piosenka ??? Utkwiła mi w głowie...
0
Piatti 163 cm wzrostu i jakie poświęcenie, wyskoczył w góre jak ptak, a Alves nawet nie próbował skakać...
0
Muniain jest raczej skrzydłowym, a nie ofensywnym pomocnikiem.
0
W końcu to przecież Królewska federacja :)
0
Jak pojawiał się artykuł o Thiago to od razu było "judasz" , "sprzedał się", "zdrajca" a teraz płacz, że odszedł. Hipokryzja poziom hard...
0
Jak to jest z tą manitą, wynik 5-0 rozumiem ale wynik 5-1 nie bardzo . A 5-3 to też manita ?
0
I balonik pękł. Za duże oczekiwania względem Roberto, klops i smutek i narzekanie.
0
nie zwracajcie po prostu uwagi na te minusy, o to im chodzi. Nie mają nic do powiedzenia to się bawią.
0
Chyba 2008/09
0
On już tam grał, chyba jeszcze na bramce tylko nie grał.
0
Ludzi na trybunach jak na San Siro...
0
No właśnie 3 TYGODNIE...
0
W sam raz pasuje do angielskiej ligi, a szczególnie do Chelsea i Mourinho.
0
Mając cyfrowy polsat zostaje mi tylko liga arabska...
0
112 :)