1

Gdy Neymar nabierze masy, to stanie się wolniejszy, mniej dynamiczny itd. Nie zrobi się z niego Benteke czy Lukaku, on zawsze był szczupły to jedna z jego cech, która daje mu tą swobodę poruszanie się i te dzikie kocie ruchy.

0

Naprawdę myślisz, że PSG odda swojego kapitana, za Alvesa, z którego zostało tylko nazwisko. Nawet gdybyśmy mieli dopłacić, to po co szejkom kasa ?

0

Jak to pachnie ?

2

Torres dobry to on był 5 lat temu, teraz to wrak piłkarza, który w formie był najlepszym napastnikiem na świecie.

0

To było 4 lata temu a oni jeszcze wspominają...

0

I należy pamiętać o zawieszaniu Busquetsa, więc Martino musi powołać 2 obrońców z Barcy B.

0

.....i Smolarek jeszcze, nie drogi, bo bez klubu

0

Najbardziej w tym meczu podobał się rajd Bartry i strzał z dystansu. Dlaczego nasi nie strzelali więcej, było tyle okazji, no ale wiadomo, że lepiej podać do Messiego, czy Iniesty przy których jest 3-4 obrońców.

13

Alexis powinien odejść dla własnego dobra jeśli chce się rozwijać, mecze z Realem City i Atletico w LM, zaczynał z ławki. To jest niby zaufanie o którym mówiono na lini Martino-Alexis

0

*186 cm, *172 cm a słowa o Songu przemilcze....

0

"Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził".

0

Najbardziej odpwiedni skład:
Pinto
Montoya - Masche - Bartra - Alba
Busquets - Xavi - Iniesta
Alexis - Messi - Neymar

0

Może Fred jako '9' Barcy, na pewno zaakceptowałby rolę rezerwowego, jest wysoki (185), zna się z Neymarem i jest nie drogi.

0

Wie ktoś coś o Dos Santosie ?

0

Gol to popis Busiego...

0

Marnuje się chłop, teraz gdy jest po wszystkim powinien grać dużo.

0

Ktoś potrafi wskazać, gdzie Song zawalił ? Być może jestem ślepy ale nie widziałem jego błędów dzisiaj.

0

W środę ostatni mecz sezonu...

0

Na razie Neymar, Montoya na plus, Pedro próbuje, Messi troche, ale reszta przeciętnie.

0

Montoya przynajmniej zapieprza na boisku jak zawsze, ale co się dziwić 2 miesiące nie grał, to wypoczęty.

0

Busquets ależ zryw i refleks, po prostu stadiony świata...

0

Jest ten mecz na Cyfrowym Polsacie ?

0


Kiedy ostatnio Xavi strzelił z wolnego...

0

Jest jedynym pomocnikem, z poza La Masii, więc to normalne , że potrzebuje czasu.

0

Barcelona zmarnowała Songowi najlepsze lata kariery, jego potencjał nie został w ogóle wykorzystany. Żaden zawodnik nie rozwinie skrzydeł gdy w Barcelonie będzie panować hierarchia i nazwiska. Miał robić jako drugi Keita ale on jest lepszym pomocnikiem i zasługje na minuty i wiadomo, że odejdzie i nie zdziwie się jeśli będzie wymiatał w nowym klubie.

0

Vidal ? Gościu ma 27 lat, a wart jest z 50-60 mln, jest za drogi i nie do ruszenia, już lepszy byłby Pogba, ale on też jest bardzo drogi.

0

Najgorsze jest to, że Alexis i Pedro nie dostają szans w ważnych meczach. Są skuteczni, ale cóż "lepiej" żeby grał Fabregas....

0

Śmiejemy się z "kibiców" Realu, a sami nie jesteśmy lepsi (szczególnie po porażkach).

0

*zapomnieć i trenować i grać dalej.

0

nie gimnazjum, żeby wprowadzać żałobę. Moim zdaniem trzeba zapomnieco

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?