Kalaguczi.
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2011
Song powinien grać
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Gdy Neymar nabierze masy, to stanie się wolniejszy, mniej dynamiczny itd. Nie zrobi się z niego Benteke czy Lukaku, on zawsze był szczupły to jedna z jego cech, która daje mu tą swobodę poruszanie się i te dzikie kocie ruchy.
0
Naprawdę myślisz, że PSG odda swojego kapitana, za Alvesa, z którego zostało tylko nazwisko. Nawet gdybyśmy mieli dopłacić, to po co szejkom kasa ?
0
Jak to pachnie ?
2
Torres dobry to on był 5 lat temu, teraz to wrak piłkarza, który w formie był najlepszym napastnikiem na świecie.
0
To było 4 lata temu a oni jeszcze wspominają...
0
I należy pamiętać o zawieszaniu Busquetsa, więc Martino musi powołać 2 obrońców z Barcy B.
0
.....i Smolarek jeszcze, nie drogi, bo bez klubu
0
Najbardziej w tym meczu podobał się rajd Bartry i strzał z dystansu. Dlaczego nasi nie strzelali więcej, było tyle okazji, no ale wiadomo, że lepiej podać do Messiego, czy Iniesty przy których jest 3-4 obrońców.
13
Alexis powinien odejść dla własnego dobra jeśli chce się rozwijać, mecze z Realem City i Atletico w LM, zaczynał z ławki. To jest niby zaufanie o którym mówiono na lini Martino-Alexis
0
*186 cm, *172 cm a słowa o Songu przemilcze....
0
"Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził".
0
Najbardziej odpwiedni skład:
Pinto
Montoya - Masche - Bartra - Alba
Busquets - Xavi - Iniesta
Alexis - Messi - Neymar
0
Może Fred jako '9' Barcy, na pewno zaakceptowałby rolę rezerwowego, jest wysoki (185), zna się z Neymarem i jest nie drogi.
0
Wie ktoś coś o Dos Santosie ?
0
Gol to popis Busiego...
0
Marnuje się chłop, teraz gdy jest po wszystkim powinien grać dużo.
0
Ktoś potrafi wskazać, gdzie Song zawalił ? Być może jestem ślepy ale nie widziałem jego błędów dzisiaj.
0
W środę ostatni mecz sezonu...
0
Na razie Neymar, Montoya na plus, Pedro próbuje, Messi troche, ale reszta przeciętnie.
0
Montoya przynajmniej zapieprza na boisku jak zawsze, ale co się dziwić 2 miesiące nie grał, to wypoczęty.
0
Busquets ależ zryw i refleks, po prostu stadiony świata...
0
Jest ten mecz na Cyfrowym Polsacie ?
0
Kiedy ostatnio Xavi strzelił z wolnego...
0
Jest jedynym pomocnikem, z poza La Masii, więc to normalne , że potrzebuje czasu.
0
Barcelona zmarnowała Songowi najlepsze lata kariery, jego potencjał nie został w ogóle wykorzystany. Żaden zawodnik nie rozwinie skrzydeł gdy w Barcelonie będzie panować hierarchia i nazwiska. Miał robić jako drugi Keita ale on jest lepszym pomocnikiem i zasługje na minuty i wiadomo, że odejdzie i nie zdziwie się jeśli będzie wymiatał w nowym klubie.
0
Vidal ? Gościu ma 27 lat, a wart jest z 50-60 mln, jest za drogi i nie do ruszenia, już lepszy byłby Pogba, ale on też jest bardzo drogi.
0
Najgorsze jest to, że Alexis i Pedro nie dostają szans w ważnych meczach. Są skuteczni, ale cóż "lepiej" żeby grał Fabregas....
0
Śmiejemy się z "kibiców" Realu, a sami nie jesteśmy lepsi (szczególnie po porażkach).
0
*zapomnieć i trenować i grać dalej.
0
nie gimnazjum, żeby wprowadzać żałobę. Moim zdaniem trzeba zapomnieco