0

Owszem niski zawodnik, ale nie przesadzaj, ona ma 170 cm.

0

Jackson mógłby przyjść, tylko że Porto tanio go nie sprzeda. Klauzula to 40 mln, o ile się nie mylę.

3

Nie potrzebny, bardzo dobry piłkarz ale po co ? Jeżeli miałby przyjść napastnik to tylko +180 cm.
Niskich mamy dużo.

1

Niee. Czy 91 jest większe od 100 ?
Liga Mistrzów, ćwierćfinał a półfinał.

2

Kiedy? Gdzie ? "walił fochy" , że chce więcej. Podaj źródło, bo nic o tym nie słyszałem.

0

Powodzenia na nowej drodze życia XD.

0

Oby Neymar nie skończył jak Robson,ciągle jestem fanem Robinho ale jego kariera mogła się lepiej potoczyć.

0

Gdzie Keirrison ?

1

W sumie dobra decyzja Scolariego. Powołał grupę piłkarzy, których dobrze zna i wiele razy testował, w sumie tylko w Polsce powoływani są piłkarze, którzy w tej chwili są w formie, a to jest sposób na krótką mete.

0

A Lucas ?

1

A mnie Alves przypomina Michała Piróga.

0

Roman Kołtoń podczas komentowania meczu Atletico - Chelsea, o Diego Coscie : "W sezonie 2010/11, w 25 meczach, 15 razy strzelił 6 bramek"
To ten Costa to hardcore 90 goli :)

1

Chce zrobić come back'a i przywrócić blask Marsylii na arenie europejskiej i we Francji. Jeżeli to by zrobił może obejmie jakąś reprezentacje.

1

Zostać marionetką zarządu i zepsuć sobie nazwisko, kto by chciał ?

2

Valdes, Pinto, Oier, Puyol, Alves, Dos Santos, Roberto, Afellay, Cuenca i zostajemy z 16 zawodnikami, na których budujemy drużynę.

1

Pedro to naprawdę jest biedny. Alexis zagrał w tym sezonie 3232 minut, a Pedro o całe 37 mniej.

0

Bo ci skrzydłowi nie grają.

0

Pewnie zaraz polecisz na jakąś strone na FB, gdzie dzieci, które nie rozumieją ironii, cisną z nas bekę.

4

Posiadanie piłki 72% - 28%, wynik 1-1...

0

Za stary, w tym roku kończy 29 lat.

0

To raczej idealny zawodnik. Przecież Barcelona słynie ze zmieniania pozycji piłkarzom(Mascherano, Cesc). Przyjdzie Cuadrado i będzie grał to samo tylko z jakieś 20 m cofnięty, żeby było, że jest 'prawym' obrońcą.

2

Według transfermarkt od sezonu 2011/12, Cuadrado zagrał na pozycji prawego obrońcy 3 razy !!!

0

Tyle się teraz mówi o tych trenerach (Vilanova, Guardiola, Enrique), że ja już zapomniałem, że Martino jest naszym trenerem.

2

Francuskiego bramkarza ?

0

Może w końcu Tello od pierwszych minut, dawno nie zaczynał meczu w pierwszej '11'

0

Uwierz, nie wszystkich .

0

Co oni w nim widzą , przecież on pozabija tych napastników z Hiszpanii, liga hiszpańska nie jest dla takich zawodników.
Już lepiej brać Laporte, bo już dwie francuskie perły nam uciekły ( Sakho, Yanga-Mbiwa).

1

Jak Alexis nie strzela - Źle Jak Alexis strzela - Źle To czego wy chcecie, co mecz hat-trick i 30 udanych dryblingów przez pół boiska ?

0

Juvepoland.com

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?