Kalaguczi.
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2011
Song powinien grać
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Owszem niski zawodnik, ale nie przesadzaj, ona ma 170 cm.
0
Jackson mógłby przyjść, tylko że Porto tanio go nie sprzeda. Klauzula to 40 mln, o ile się nie mylę.
3
Nie potrzebny, bardzo dobry piłkarz ale po co ? Jeżeli miałby przyjść napastnik to tylko +180 cm.
Niskich mamy dużo.
1
Niee. Czy 91 jest większe od 100 ?
Liga Mistrzów, ćwierćfinał a półfinał.
2
Kiedy? Gdzie ? "walił fochy" , że chce więcej. Podaj źródło, bo nic o tym nie słyszałem.
0
Powodzenia na nowej drodze życia XD.
0
Oby Neymar nie skończył jak Robson,ciągle jestem fanem Robinho ale jego kariera mogła się lepiej potoczyć.
0
Gdzie Keirrison ?
1
W sumie dobra decyzja Scolariego. Powołał grupę piłkarzy, których dobrze zna i wiele razy testował, w sumie tylko w Polsce powoływani są piłkarze, którzy w tej chwili są w formie, a to jest sposób na krótką mete.
0
A Lucas ?
1
A mnie Alves przypomina Michała Piróga.
0
Roman Kołtoń podczas komentowania meczu Atletico - Chelsea, o Diego Coscie : "W sezonie 2010/11, w 25 meczach, 15 razy strzelił 6 bramek"
To ten Costa to hardcore 90 goli :)
1
Chce zrobić come back'a i przywrócić blask Marsylii na arenie europejskiej i we Francji. Jeżeli to by zrobił może obejmie jakąś reprezentacje.
1
Zostać marionetką zarządu i zepsuć sobie nazwisko, kto by chciał ?
2
Valdes, Pinto, Oier, Puyol, Alves, Dos Santos, Roberto, Afellay, Cuenca i zostajemy z 16 zawodnikami, na których budujemy drużynę.
1
Pedro to naprawdę jest biedny. Alexis zagrał w tym sezonie 3232 minut, a Pedro o całe 37 mniej.
0
Bo ci skrzydłowi nie grają.
0
Pewnie zaraz polecisz na jakąś strone na FB, gdzie dzieci, które nie rozumieją ironii, cisną z nas bekę.
4
Posiadanie piłki 72% - 28%, wynik 1-1...
0
Za stary, w tym roku kończy 29 lat.
0
To raczej idealny zawodnik. Przecież Barcelona słynie ze zmieniania pozycji piłkarzom(Mascherano, Cesc). Przyjdzie Cuadrado i będzie grał to samo tylko z jakieś 20 m cofnięty, żeby było, że jest 'prawym' obrońcą.
2
Według transfermarkt od sezonu 2011/12, Cuadrado zagrał na pozycji prawego obrońcy 3 razy !!!
0
Tyle się teraz mówi o tych trenerach (Vilanova, Guardiola, Enrique), że ja już zapomniałem, że Martino jest naszym trenerem.
2
Francuskiego bramkarza ?
0
Może w końcu Tello od pierwszych minut, dawno nie zaczynał meczu w pierwszej '11'
0
Uwierz, nie wszystkich .
0
Co oni w nim widzą , przecież on pozabija tych napastników z Hiszpanii, liga hiszpańska nie jest dla takich zawodników.
Już lepiej brać Laporte, bo już dwie francuskie perły nam uciekły ( Sakho, Yanga-Mbiwa).
1
Jak Alexis nie strzela - Źle Jak Alexis strzela - Źle To czego wy chcecie, co mecz hat-trick i 30 udanych dryblingów przez pół boiska ?
0
Juvepoland.com
0
http://www.bksite.pl/2014/05/01/barca-zaprezentowala-nowego-trenera-nikt-sie-tego-nie-spodziewal/
XD