0

6.
- rzuty wolne (strzały i wrzutki)
- wrzutki na wysokich napastników ;)
- strzały z dystansu

0

Judasze, nie dość, że nie dopingują, to jeszcze gwiżdżą i klaszczą rywalom.

0

Enrique podobno chce wysokiego napastnika, a nie Reusa.

16

Busi też grał poezję, a dokładniej dramat.

0

Do 30.06.2016, ma kontrakt.

0

Co to jest "cód" ?

0

Messi nie jest na sprzedaż. On jest Barcą, a Barca jest Messim.

0

Powodzonka w nowym klubie :)

5

Wymierający typ piłkarza. Walczak, twardziel, żelazne zdrowie, ma 'jaja' , nie symuluje. Szkoda jakby odszedł.

3

Ale zajebał

6

No tak, bo Barca jak przegrywa jest cienka i wypalona, a jak przegrywa Atletico lub Real, to jest potknięcie albo wypadek przy pracy.

1

To co gra tam Fabregas, nawet nie można nazwać fałszywą '9'.
On po prostu się cofa i gra jako pomocnik.
W teorii ma to wyglądać tak, że Fabregas ma ściągać ze sobą stoperów drużyny przeciwnej, robiąc miejsce Messi'emu, ale tak nie jest, bo obrońcy są 'istotami rozumnymi' i nie nabiorą się na takie triki.

2

Debilizmem będzie wystawienie Pique, Alby i Neymara od pierwszych minut.
Pique ostatni mecz 1.04
Alba ostatni mecz 16.04
Neymar ostatni mecz 16.04

Nie grali długo to po pierwsze, a po drugie pozwolenie na gre dostali WCZORAJ!
Lepiej wystawić Adriano, Bartre i Alexisa, bo są zdrowi i mają rytm meczowy.

0

Po super początku sezonu, zdarzyło mu się kilka słabszych lub przeciętnych meczy, więc wylądował na ławie.

1

Pamiętaj, że Pedro jest pupilem Del Bosque. Według mnie nie można narzekać na Pedro i Alexisa. Messi jest na niesamowicie wysokim poziomie, więc oglądając Pedro lub Alexisa masz wrażenie, że grają słabo.

0

Co ty chcesz od Alvesa, przecież nie grali na Camp Nou ;)

0

Lepiej dla niego jak odejdzie,tu będzie wiecznym rezerwowym. Niestety Barca zepsuła gościa, mam nadzieję, że Songu pokaże światową klasę, życzę mu tego, ale już w innym klubie.

3

Montoya może już wyjeżdżać na wakacje, w tym sezonie już nie pogra, no chyba, że stanie się cud.

2

To jest środkowy obrońca, który może grać jako defensywny pomocnik. Mourinho nie miał dla niego miejsca w składzie, więc go wystawiał na DM

0

To lepiej grać pomocnikami na skrzydłach, albo może Adriano do ataku a Pedrito z Alexisem na stoperów.

0

Jakiś rok temu Xavi strzelił z wolnego. Ja pamiętam gola Xaviego z wolnego przeciwko Granadzie, zwycięstwo 1-0 na wyjeździe.

0

Lepiej kupić Krychowiaka. Młodszy, tańszy, wysoki(186), ograny w ligęę, szanowana '6' we Francji. ;)

1

Ja nie wiem dlaczego Wenger jest uznawany z jednego z najlepszych trenerów na świecie. 9 lat nie wygrał pucharu.

0

I tak nikt nie wygryzie ze składu Busquetsa . On jest niebywale czczony mimo iż ten sezon ma słabszy.

0

Kowal mi fms na +2 spalił :(

0

Szczerze wolałbym Hulka niż Aguero. Aguero jest typem zawodnika, którego już mamy, czyli niski i dobry technicznie, a Hulk to zawodnik, którego brakuje Barcelonie, silny i dość wysoki.

0

To daj 50 mln, i będzie taki atak.

0

42 gole. 28 + 3 + 1 + 1 = 33. Chyba zapomnieliście o golach w Copa del Rey :)

0

Przecież Puyol dochodzi.

0

Athletic Bilbao, Atletico Madryt.
Laporte to zawodnik Athletic.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?