Kalaguczi.
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2011
Song powinien grać
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
6.
- rzuty wolne (strzały i wrzutki)
- wrzutki na wysokich napastników ;)
- strzały z dystansu
0
Judasze, nie dość, że nie dopingują, to jeszcze gwiżdżą i klaszczą rywalom.
0
Enrique podobno chce wysokiego napastnika, a nie Reusa.
16
Busi też grał poezję, a dokładniej dramat.
0
Do 30.06.2016, ma kontrakt.
0
Co to jest "cód" ?
0
Messi nie jest na sprzedaż. On jest Barcą, a Barca jest Messim.
0
Powodzonka w nowym klubie :)
5
Wymierający typ piłkarza. Walczak, twardziel, żelazne zdrowie, ma 'jaja' , nie symuluje. Szkoda jakby odszedł.
3
Ale zajebał
6
No tak, bo Barca jak przegrywa jest cienka i wypalona, a jak przegrywa Atletico lub Real, to jest potknięcie albo wypadek przy pracy.
1
To co gra tam Fabregas, nawet nie można nazwać fałszywą '9'.
On po prostu się cofa i gra jako pomocnik.
W teorii ma to wyglądać tak, że Fabregas ma ściągać ze sobą stoperów drużyny przeciwnej, robiąc miejsce Messi'emu, ale tak nie jest, bo obrońcy są 'istotami rozumnymi' i nie nabiorą się na takie triki.
2
Debilizmem będzie wystawienie Pique, Alby i Neymara od pierwszych minut.
Pique ostatni mecz 1.04
Alba ostatni mecz 16.04
Neymar ostatni mecz 16.04
Nie grali długo to po pierwsze, a po drugie pozwolenie na gre dostali WCZORAJ!
Lepiej wystawić Adriano, Bartre i Alexisa, bo są zdrowi i mają rytm meczowy.
0
Po super początku sezonu, zdarzyło mu się kilka słabszych lub przeciętnych meczy, więc wylądował na ławie.
1
Pamiętaj, że Pedro jest pupilem Del Bosque. Według mnie nie można narzekać na Pedro i Alexisa. Messi jest na niesamowicie wysokim poziomie, więc oglądając Pedro lub Alexisa masz wrażenie, że grają słabo.
0
Co ty chcesz od Alvesa, przecież nie grali na Camp Nou ;)
0
Lepiej dla niego jak odejdzie,tu będzie wiecznym rezerwowym. Niestety Barca zepsuła gościa, mam nadzieję, że Songu pokaże światową klasę, życzę mu tego, ale już w innym klubie.
3
Montoya może już wyjeżdżać na wakacje, w tym sezonie już nie pogra, no chyba, że stanie się cud.
2
To jest środkowy obrońca, który może grać jako defensywny pomocnik. Mourinho nie miał dla niego miejsca w składzie, więc go wystawiał na DM
0
To lepiej grać pomocnikami na skrzydłach, albo może Adriano do ataku a Pedrito z Alexisem na stoperów.
0
Jakiś rok temu Xavi strzelił z wolnego. Ja pamiętam gola Xaviego z wolnego przeciwko Granadzie, zwycięstwo 1-0 na wyjeździe.
0
Lepiej kupić Krychowiaka. Młodszy, tańszy, wysoki(186), ograny w ligęę, szanowana '6' we Francji. ;)
1
Ja nie wiem dlaczego Wenger jest uznawany z jednego z najlepszych trenerów na świecie. 9 lat nie wygrał pucharu.
0
I tak nikt nie wygryzie ze składu Busquetsa . On jest niebywale czczony mimo iż ten sezon ma słabszy.
0
Kowal mi fms na +2 spalił :(
0
Szczerze wolałbym Hulka niż Aguero. Aguero jest typem zawodnika, którego już mamy, czyli niski i dobry technicznie, a Hulk to zawodnik, którego brakuje Barcelonie, silny i dość wysoki.
0
To daj 50 mln, i będzie taki atak.
0
42 gole. 28 + 3 + 1 + 1 = 33. Chyba zapomnieliście o golach w Copa del Rey :)
0
Przecież Puyol dochodzi.
0
Athletic Bilbao, Atletico Madryt.
Laporte to zawodnik Athletic.