0

Czy wie ktoś, czy na cyfrowym polsacie będzie można obejrzeć klasyk ?

0

Czy wie ktoś, czy na cyfrowym polsacie będzie można obejrzeć klasyk ?

0

Ciekawą opcją byłoby "plusowanie" lub "minusowanie" artykułów, w których ludzie wypowiadają się na temat Barcelony i ich zawodników. Tutaj +

0

Potrzebny jest ostry gracz, bo potem rywale kopią Inieste i Messiego, bo wiedzą że nikt im nie odda.

0

Całe szczęście to nie Ty jesteś trenerem.

0

To jesteś głupi skoro nie będziesz się cieszył że zwycięstwa swojej drużyny. Kibice są bardzo rozpieszczeni.

0

Trzeba wierzyć do końca, jak ktoś powiedział, że "liga w tym roku będzie smakować szczególnie" i to jest święta racja, bo było wszystko w tym sezonie lider, wicelider, trzecie miejsce, i zwycięstwo ligi będzie naprawdę ogromnym sukcesem. To wszytko zależy od zawodników, bo liga rostrzygnie się w ich głowach. Umiejętności są tylko grać na maksa w tych meczach, muszą sobie przypomnieć jak to byli małymi chłopcami, którzy marzyli o trofeach, wszystko jest na wyciągnięcie ręki.
Oni są na takim poziomie, że sami decydują czy te marzenia mogą spełnić.

0

Ja uważam, że Fabregas został dobrze oceniony. W pierwszej połowie kompletnie nie widoczny, słaba celność podań(najmniej spośród pomocników). W drugiej połowie było lepiej, ale i tak za mało by przyćmić pierwszą część.

0

Ja kompletnie nie widze potencjału w Roberto, ani szybkości, ani dryblingu, mało błyskotliwości, jedynie klepka dobra ale to normalne w Barcie.
Bracia Alcantara są o wiele wiele lepsi, został z nich tylko jeden i oby został on dobrze pokierowany przez trenerów.

0

"trenerzy" - socios...

0

W co grasz ?

0

Piłkarze Barcelony nie mogą myśleć o tym, że jest 2:0, to ich zgubi. Muszą być w 100% skoncentrowani, bo City nie ma nic do stracenia, narazie w ważnych meczach Barca nie zawodzi, ale tu jest zaliczka i jeżeli będą o tym myśleć to może być różnie.

0

Lepszy Carlos Santana.

0

Tu trzeba stabilizacji na ławce trenerskiej, w ciągu dwóch lat mieliśmy 4 trenerów( nie zależące od zarządu), potrzebny Guardiola vol.2.

0

Nikt nie zrozumiał tego "zacnego" humoru.

0

On by sie nadawał na chłopca do podawania piłek.

0

Za późno na kombinowanie, to jest kluczowa faza sezonu, jeżeli miałby pomysł to powinnien to realizować przed sezonem lub na początku Sezonu.

0

Barcelona 1. Leo Messi.............................................Neymar
Brazylia 1. Neymar

0

Nie będą tak grać, bo ich przeciwnikiem będzie Real Madryt

0

Pograł by rok w okręgówce , to by całował boiska w Hiszpanii.

0

Więźniowie Tiki-Taki.

0

Do Dr House'a go wziąć.

0

Valdes i Puyol odchodzą, to ciekawe kto będzie teraz krzyczał i motywował na boisku.

0

Alba jak symuluje :P

0

Ależ SKOKAZO Kamila.

0

A Roberto nie ma przypadkiem 22 lat ?

0

Oceny jak na rm.pl

0

Trzeba być dobrej myśli, ostatnie poMundialowe okienko transferowę przyniosło nam 2 obrońców.

0

" Im więcej kopniaków dostaję, tym bardziej zmotywowany się czuję "
Leo Messi. Jedziemy go skopać ? :)

0

Ludzie zrozumcie, że w Barcelonie gwiazdą jest Lionel Messi, ex-barcelonisci wymiatają bo są gwiazdami w swoich klubach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?