0

Tak, jak najbardziej Puchar Króla to inny świat. Liga to jest liga i tu zawsze jest pojedynek Barca-Real, zdobycie Ligi to prestiż. Teraz dołączyło się Atletico ale reszta się nie liczy. Copa Del Rey można zajść daleko tu wszyscy walczą nawet zespoły z 2 i 3 ligi. Dla zespołów i zawodników z niższych lig, to jest szansa żeby się pokazać.

0

Potrzebny psycholog dla Alexisa i Pedro, skoczkom pomogło im też pomoże...

0

174cm jak coś . A poza tym kojarzysz gościa o nazwisku Fabio Cannavaro( 175cm) i był świetny, niski ŚO to w pewnym sensie unikat, łatwiej sobie radzi z niskimi zawodnikami jest szybki itp.

0

Haubicą ciężko trafiać, ale jak już trafisz ...

0

A Rakitic to nie przypadkiem pomocnik ?

0

0

Wawrzyniak ???!!!

0

Nie zapominaj o tym, że Ronaldo zdobył pierwszą Złotą Piłkę grając w Man. Utd.

0

Bartra skończył dziś 23 lata, oby ten rok był dla niego przełomowy.

0

Dzięki nie zauważyłem, bo z 10 słów świeci się na zielono (reklamy zasrane).

0

Swoją drogą, ciekawe na kogo głosował Błaszczykowski.

0

0

Garnitur Messiego od razu skojarzył mi się z paniami z Qatar Airways http://www.logo24.pl/Logo24/56,125389,13261406,Menu_pierwsza_klasa,,4.html

0

Nie ma takiej możliwości żeby odszedł, jedyny mocarz i mięśniak w drużynie.

0

Wiadomo, że Ronaldo zdobędzie Złotą Piłke, miał nie pojawić sie na gali ale jednak się pojawi, więc o czym to może świadczyć ??...

0

0

Ale na przestrzeni ostatnich lat z Barcy odchodziły "centymetry" Henry, Toure, Keita, Abidal czy chociażby Eto'o. W tej chwili na 25 graczy pierwszego zespołu 5 graczy z pola ma +180 ( Pique, Bartra, Song, Busquets, Afellay). A jeden agresywny i wysoki nie zaszkodziłby Barcie.

0

A kto w Barcie umie wejść agresywnie ? Xavi ?

0

Przydałby się taki Yanga-Mbiwa w Barcelonie.

0

Czas skończyć gdybanie i trzeba stwierdzać fakty. 1. Simeone świetnie ustawił drużynę, wyłączył Alexisa i Alvesa, nie było możliwości zagrać prostopadle do napastnikków. 2 Martino podjął ryzyko. 3 Obie ekipy zagrały zorganizowanie w obronie. 4 Barcelona zagrała na zero z tyłu,głównie dzięki Pique , Mascherano i Valdesowi.

0

Pedro, Faregas, Pique narazie najlepiej.

0

Nie dziwi mnie Mascherano w '11', ponieważ gdyby wyszedł Bartra to byłoby zróżnicowanie wzrostu a tak Masche bierze Ville (174-175cm), a Pique Coste (192-188cm).

0

Brawo dla Martino za odwagę, wystawił atak, który jest w tej chwili w najlepszej formie, "kto nie ryzykuje, szampana nie pije"

0

Ino wygrać.

0

Pamiętacie, kiedyś pojawił się news o wydatkach Barcy z danego roku i pojawiło się tam tajemnicze 10 mln . Czy ktoś może wie o co chodziło? A może to poszło na Neymara ?

0

Takim składem Barca przegra, w dziesięciu nie dadzą rady.

0

Jim Carrey na zdjęciu :)

0

United ???!!!

0

Wszyscy obrońcy więcej strat niż odbiorów, ciekawa sytuacja.

0

Według moich obliczeń i sugerując się ESPN, wyszło mi 357 bramek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?