Kalaguczi.
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2011
Song powinien grać
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dla przypomnienia, przypomnę raz jeszcze .
0
Przepraszam WiecznaBarca, dopiero teraz zauważyłem twój komentarz :)
0
Hat-trick.
0
O to chodzi panowie .
0
Ach ta bramka ...
0
Dzień po moich urodzinach :) .
0
* 1-0
0
Borussia 1- Marsyllia ( Lewy "19 )
0
Lecimy !!!
0
Skoro awans mają pewny , to nie wiem po co nękać Masche i Messiego. Skoro są ważni dla Sabell , i to powinien ich oszczędzać na ważniejsze mecze.
0
"Andoni Zubizarreta chce, aby gracz dołączył do zespołu REZERW , gdzie będzie mógł się rozwijać bez presji" . Kto wie , co bedzię za 3-4 lata .
0
Zdj. 4 Cesc, do połowy ręka ogolona :P
0
Jednym słowem : HARDCORE...
0
Po"jak ktoś złapie kontuzję będzie ciężko" ...( Alba, Mascherano, Puyol )....
0
Chyba jest w stanie to zrobić w tym sezonie .
0
Też mam ciekawostke . Jak wiemy Messi ma 169 cm wzrostu, swoją 169 bramkę w oficjalnych meczach Barcelony zdobył głową.
0
Niech się uczy od "Czarnego Pana" .
0
Rocznik podany w nicku...
0
A gdzie jest gwiazda P$G Javier Pastore ???
0
Na początku myślałem , że ten pośrodku to Alba...
0
W Barcelonie nie ma takiego piłkarza jak Pikej, jest ktoś o mniej więcej podobnym nazwisku czyli Piqué.
0
Tercet Nemesis się zbliża...
0
Każda matka by chciała takiego synka jak Messi czy Neymar :)) :P
0
" ale ten gol nie do końca prawidłowo, bo przy strzale Busquetsa 2 na spalonym z czego 1 na linii strzału " ......................................... RM.pl
0
Przypomniał się mecz Polska-Ukraina .
0
Szczególnie z podbródka. :)
0
.....
0
Tak Pedro jest mało znany tylko 2.242.256 lubi go .
0
Może ja wejde za Pique ???
0
El Shaarawy nigdy nie zagrał dla Egipskiej reprezentacji. To jest WŁOCH egipskiego pochodzenia.