0

Dla przypomnienia, przypomnę raz jeszcze .


0

Przepraszam WiecznaBarca, dopiero teraz zauważyłem twój komentarz :)

0

Hat-trick.

0

O to chodzi panowie .

0


Ach ta bramka ...

0

Dzień po moich urodzinach :) .

0

* 1-0

0

Borussia 1- Marsyllia ( Lewy "19 )

0

Lecimy !!!

0

Skoro awans mają pewny , to nie wiem po co nękać Masche i Messiego. Skoro są ważni dla Sabell , i to powinien ich oszczędzać na ważniejsze mecze.

0

"Andoni Zubizarreta chce, aby gracz dołączył do zespołu REZERW , gdzie będzie mógł się rozwijać bez presji" . Kto wie , co bedzię za 3-4 lata .

0

Zdj. 4 Cesc, do połowy ręka ogolona :P

0

Jednym słowem : HARDCORE...

0

Po"jak ktoś złapie kontuzję będzie ciężko" ...( Alba, Mascherano, Puyol )....

0

Chyba jest w stanie to zrobić w tym sezonie .

0

Też mam ciekawostke . Jak wiemy Messi ma 169 cm wzrostu, swoją 169 bramkę w oficjalnych meczach Barcelony zdobył głową.

0

Niech się uczy od "Czarnego Pana" .

0

Rocznik podany w nicku...

0

A gdzie jest gwiazda P$G Javier Pastore ???

0

Na początku myślałem , że ten pośrodku to Alba...

0

W Barcelonie nie ma takiego piłkarza jak Pikej, jest ktoś o mniej więcej podobnym nazwisku czyli Piqué.

0

Tercet Nemesis się zbliża...

0

Każda matka by chciała takiego synka jak Messi czy Neymar :)) :P

0

" ale ten gol nie do końca prawidłowo, bo przy strzale Busquetsa 2 na spalonym z czego 1 na linii strzału " ......................................... RM.pl

0

Przypomniał się mecz Polska-Ukraina .

0

Szczególnie z podbródka. :)

0

.....

0

Tak Pedro jest mało znany tylko 2.242.256 lubi go .

0

Może ja wejde za Pique ???

0

El Shaarawy nigdy nie zagrał dla Egipskiej reprezentacji. To jest WŁOCH egipskiego pochodzenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?