Kalaguczi.
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2011
Song powinien grać
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może mi ktoś powiedzieć, jak grał Song ?
0
To jest inny poziom
0
Zimna, gorzka herbata:
Dlaczego jak gra Mordic, to Real gra słabo
...Bo w środku jest Luka...
0
A niedawno był młody i obiecujący...
Jak ten czas leci.
0
0
To ter Stegen nie przejdzie do Barcy, bo nie zna hiszpańskiego o katalońskim nie wspominając...
:)
0
sí sí Robinho.
0
To specjalnie czerwone, żeby się odróżniały od granatowych spodenek Brøndby.
0
Osasuna to trudny rywal, szczególnie u siebie, także Neymar powinien zagrać w tym meczu.
0
Niektórzy zawodnicy bardziej się męczą siedząc na ławce , niż gdy grają.
0
"'Jeśli będę musiał odejść, aby ostatecznie eksplodować, zrobię to."
Mądry Cristian przed szkodą.
0
Konkret...
0
Kiedy szmaci ??
0
Dlaczego Szczęsny nie ???
Aha , bo dostał czerwoną kartkę z Grecją , przez co już nie jest taki dobry...
0
Sport . Zdjęcie Pique " ja naprawdę tak grałem ? "
0
Mapou Yanga-Mbiwa .
0
Oczywiście. Nie chodzi mi o giganta ale o to że, w Barcelonie jest dużo niskich graczy , szczególnie w ataku a przydałby się taki gracz ofensywny +180. Nie tylko gracze 170 cm są dobrzy technicznie.
0
Ma potencjał ale :
+ lewonożny
- wzrost ( 169 cm )
0
Sprzedaż De Gei , byłby wielkim błędem prezesów United . Kupili bramkarza na lata, więc głupotą byłoby go teraz sprzedawać.
0
Bartuś, po co ta agresja ???
0
Sprawdzali tych co mało grają, żeby mieć pretekst do wywalenia z klubu.
0
Michael Ballack vs Sędzia :)
0
Czy, to jest ta akcja......
Ach ten gol.
0
Kara za symulki ...
0
Pique, niby 1 odbiór mniej od Bartry ale....
Może w końcu się obudzi.
0
W tym klubie, cierpliwość i wytrwałość to podstawa , szczególnie jeśli przychodzisz z Barcy B.
0
Lepiej z Valladolid , niż z Realem .
0
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=372863602846360&set=a.372863639513023.1073741825.105119359620787&type=1&theater
Tello będzie ojcem :)
0
Patrząc na mecze i minuty Dos Santosa i Roberto , nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Niby mają więcej meczy niż Song ale na głowe przypada im jakieś 6 minut (w przypadku Roberto nawet niecałe 6 min ) w ciągu meczu.
Przy tak bezproduktywnej grze Iniesty , ci dwaj powinii dostawać więcej minut.
0
Nie mogę uwierzyć , że Iniesta jest narazie tak bezproduktywny . Widać naprawde spory " dołek " w w jego formie.