0

Może mi ktoś powiedzieć, jak grał Song ?

0

To jest inny poziom

0

Zimna, gorzka herbata:
Dlaczego jak gra Mordic, to Real gra słabo




...Bo w środku jest Luka...

0

A niedawno był młody i obiecujący...
Jak ten czas leci.

0

0

To ter Stegen nie przejdzie do Barcy, bo nie zna hiszpańskiego o katalońskim nie wspominając...
:)

0

sí sí Robinho.

0

To specjalnie czerwone, żeby się odróżniały od granatowych spodenek Brøndby.

0

Osasuna to trudny rywal, szczególnie u siebie, także Neymar powinien zagrać w tym meczu.

0

Niektórzy zawodnicy bardziej się męczą siedząc na ławce , niż gdy grają.

0

"'Jeśli będę musiał odejść, aby ostatecznie eksplodować, zrobię to."
Mądry Cristian przed szkodą.

0

Konkret...

0

Kiedy szmaci ??

0

Dlaczego Szczęsny nie ???
Aha , bo dostał czerwoną kartkę z Grecją , przez co już nie jest taki dobry...

0

Sport . Zdjęcie Pique " ja naprawdę tak grałem ? "

0

Mapou Yanga-Mbiwa .

0

Oczywiście. Nie chodzi mi o giganta ale o to że, w Barcelonie jest dużo niskich graczy , szczególnie w ataku a przydałby się taki gracz ofensywny +180. Nie tylko gracze 170 cm są dobrzy technicznie.

0

Ma potencjał ale :
+ lewonożny
- wzrost ( 169 cm )

0

Sprzedaż De Gei , byłby wielkim błędem prezesów United . Kupili bramkarza na lata, więc głupotą byłoby go teraz sprzedawać.

0

Bartuś, po co ta agresja ???

0

Sprawdzali tych co mało grają, żeby mieć pretekst do wywalenia z klubu.

0

Michael Ballack vs Sędzia :)

0

Czy, to jest ta akcja......
Ach ten gol.

0

Kara za symulki ...

0

Pique, niby 1 odbiór mniej od Bartry ale....
Może w końcu się obudzi.

0

W tym klubie, cierpliwość i wytrwałość to podstawa , szczególnie jeśli przychodzisz z Barcy B.

0

Lepiej z Valladolid , niż z Realem .

0

Patrząc na mecze i minuty Dos Santosa i Roberto , nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Niby mają więcej meczy niż Song ale na głowe przypada im jakieś 6 minut (w przypadku Roberto nawet niecałe 6 min ) w ciągu meczu.
Przy tak bezproduktywnej grze Iniesty , ci dwaj powinii dostawać więcej minut.

0

Nie mogę uwierzyć , że Iniesta jest narazie tak bezproduktywny . Widać naprawde spory " dołek " w w jego formie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?