0

Wolę oglądać na żywo, niż czytać.

0

Barça z najlepszym bramkarzem w lidze.

0

Niektórzy z was mają chyba jakiś problem. Odszedł największy talent Barcy Thiago i od razu namaszczenie jego brata jako geniusza lepszego od niego. Nadzieję ? Przyszłości ? Nie wszystko złoto co się świeci, nie każdy zawodnik rezerw jest następcą Xaviego czy Iniesty. Nie potrzebne pompowanie balonika, coś nie wyjdzie i wielki zawód.

0

Róź podbija świat, wcześniej Everton i Juve, za rok Real. I Barca na treningi. Róźowy staję się coraz bardziej męski.

0

Ma kontrakt do 2016 roku, także spokojnie. Prawdopodobnie zakończy karierę w wieku 36 lat.

0

Czy 11-9= 3 ??? Mi się wydaję, że dwa.

0

"...Nasze puchary, wpadły pod autokary..."

0

Chłopie, w Hiszpanii o godz. 23 zastanawiają się co na kolacje zrobić, więc to nie jest żaden powód, że praca.

0

Iniesta spadek formy ? Z każdym meczem było coraz lepiej, teraz uraz ale mam nadzieje, że jego forma będzie rosła jak w poprzednich meczach.

0

Na Vicente Calderon tak nie było..

0

Co to za "wiatrak" na lewej obronie Malagi ?

0

Alves: Why Always Me ?

0

Messi w pomocy ??? Według mnie jeszcze za wcześnie, na Mundialu Maradona go wystawił jako klasyczna '10' ( Messi poda, strzeli, rozegra ) i to nie wyszło. Ale zaś z drugiej strony Messi jest tak genialny, że ta pozycja wydaję się dla niego idealna, z resztą Messi nie był by pierwszym zawodnikiem w historii, którego pozycja ewoluuje ( np. Boniek ).

0

Do jakiego ataku? Przecież to pomocnik.

0

Może jeszcze z oczu mu źle patrzy... -_-

0

Alwaro napisz jeszcze raz " jaki wynik obstawiacie?" , bo nie zauważyłem...

0

Błaszczykowski zerwał więzadła krzyżowe przednie, będzie wykluczony do końca sezonu...

0

Golazo !!!

0

Montoya nie został powołany na ten mecz, czytaj dokładnie.

0

Przecież nie wspomniałem, że w tą informacje uwierzyłem...

0

Na Polsacie podawali, że Barcelona przyznała się, że Neymar kosztował 86.2mln.

0

Stolica ma więcej przywilei, kto będzie donosił na Madryt ? Stolica to stolica..

0

Żenada, na polskich stronach Barcy na FB, Rosell jest mieszany z błotem a na zagranicznych mu dziękują...

0

Zerwał więzadła krzyżowe w lewym kolanie.

0

Słyszeliście o Falcao, może pauzować 8 miesięcy i prawdopodobnie nie zagra na mundialu.

0

... I Busquets.

0

+ wysoki pressing i Liga Mistrzów nasza.

0

11.5 mln, a gdzie są 2cm Ter Stegena ?

0

No właśnie niech pokaże teraz, kim jest sławny Samuel Eto'o, niech pokaże że nawet liga angielska nie jest mu groźna.

0

Mam nadzieje, że po tym hat-tricku Eto'o odzyska forme i pokaże, że jest jednym z najlepszych napastników ostatnich lat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?