Kalaguczi.
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2011
Song powinien grać
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wolę oglądać na żywo, niż czytać.
0
Barça z najlepszym bramkarzem w lidze.
0
Niektórzy z was mają chyba jakiś problem. Odszedł największy talent Barcy Thiago i od razu namaszczenie jego brata jako geniusza lepszego od niego. Nadzieję ? Przyszłości ? Nie wszystko złoto co się świeci, nie każdy zawodnik rezerw jest następcą Xaviego czy Iniesty. Nie potrzebne pompowanie balonika, coś nie wyjdzie i wielki zawód.
0
Róź podbija świat, wcześniej Everton i Juve, za rok Real. I Barca na treningi. Róźowy staję się coraz bardziej męski.
0
Ma kontrakt do 2016 roku, także spokojnie. Prawdopodobnie zakończy karierę w wieku 36 lat.
0
Czy 11-9= 3 ??? Mi się wydaję, że dwa.
0
"...Nasze puchary, wpadły pod autokary..."
0
Chłopie, w Hiszpanii o godz. 23 zastanawiają się co na kolacje zrobić, więc to nie jest żaden powód, że praca.
0
Iniesta spadek formy ? Z każdym meczem było coraz lepiej, teraz uraz ale mam nadzieje, że jego forma będzie rosła jak w poprzednich meczach.
0
Na Vicente Calderon tak nie było..
0
Co to za "wiatrak" na lewej obronie Malagi ?
0
Alves: Why Always Me ?
0
Messi w pomocy ??? Według mnie jeszcze za wcześnie, na Mundialu Maradona go wystawił jako klasyczna '10' ( Messi poda, strzeli, rozegra ) i to nie wyszło. Ale zaś z drugiej strony Messi jest tak genialny, że ta pozycja wydaję się dla niego idealna, z resztą Messi nie był by pierwszym zawodnikiem w historii, którego pozycja ewoluuje ( np. Boniek ).
0
Do jakiego ataku? Przecież to pomocnik.
0
Może jeszcze z oczu mu źle patrzy... -_-
0
Alwaro napisz jeszcze raz " jaki wynik obstawiacie?" , bo nie zauważyłem...
0
Błaszczykowski zerwał więzadła krzyżowe przednie, będzie wykluczony do końca sezonu...
0
Golazo !!!
0
Montoya nie został powołany na ten mecz, czytaj dokładnie.
0
Przecież nie wspomniałem, że w tą informacje uwierzyłem...
0
Na Polsacie podawali, że Barcelona przyznała się, że Neymar kosztował 86.2mln.
0
Stolica ma więcej przywilei, kto będzie donosił na Madryt ? Stolica to stolica..
0
Żenada, na polskich stronach Barcy na FB, Rosell jest mieszany z błotem a na zagranicznych mu dziękują...
0
Zerwał więzadła krzyżowe w lewym kolanie.
0
Słyszeliście o Falcao, może pauzować 8 miesięcy i prawdopodobnie nie zagra na mundialu.
0
... I Busquets.
0
+ wysoki pressing i Liga Mistrzów nasza.
0
11.5 mln, a gdzie są 2cm Ter Stegena ?
0
No właśnie niech pokaże teraz, kim jest sławny Samuel Eto'o, niech pokaże że nawet liga angielska nie jest mu groźna.
0
Mam nadzieje, że po tym hat-tricku Eto'o odzyska forme i pokaże, że jest jednym z najlepszych napastników ostatnich lat