Kalaguczi.
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2011
Song powinien grać
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
26 lat to młody ? 25-28 lat to ani młody ani stary.
0
Nie potrzebnie Tata eksperymentował, Fabregas bez formy w ataku, który gra tam słabiej, a na dodatek ostatnio stracił formę, to nie mogło wypalić. Messi na skrzydle z Realem gdy tak grał nie porywał ale drużyna zagrała dobrze i to wyszło, ale należy pamiętać o przecieku, dzięki któremu wiadomo było jak ustawi się Real.Brawo dla Atleti. Teraźniejszość jest taka, że przed nami 6 meczy, na których trzeba się odpowiednio skupić.
0
250 cyfrowy polsat.
0
Wygrać lub zremisować minimum 2:2
0
hahahaha, wody, wooooody !!!!!
2
"alwes" to poprawna wymowa w hiszpańskim i katalońskim, po portugalsku czyta sie "alwis" , więc nie ma błędu.
0
2 okienka, nie 2 lata.
0
28 grudnia - el Día de Los Santos Inocentes (Dzień Niewiniątek)
0
"Rezerwowy bramkarz FC Barcelony, Jose Pinto, doznał kontuzji na jednym treningów przed meczem Ligii Mistrzów z Atlético Madryt . Trenerowi Martino zostaje do dyspozycji tylko niedoświadczony Oier Olazábal" - ESPN.com
0
Chłopiec obejrzał pierwszy mecz Barcy w sezonie i marudzi, kim Ty jesteś, że go oceniasz ? Bartra błysnął na początku sezonu, ale teraz gra ostro przeciętnie, więc będzie grał Mascherano.
0
Alves ??? To jest Mascherano..
0
Bravo dla Pique, kolejny świetny mecz. On już staje się liderem naszej obrony, on jedyny może nim zostać. Coraz częściej podejmuje ważne decyzje, widać, że wyszedł z pod "klosza" wujka Puyola. Myśle, że w niedalekiej przyszłości zostanie kapitanem drużyny.
0
Messi ZM ??? Znowu głosy z nazwisko. Bezdyskusyjnie najlepszy był dziś Busquets, najlepszy pomocnik, świetne odbiory i kilka magicznych zwodów.
0
Bo we wtorek liga mistrzów, i prawdopodobnie byli oszczędzani.
0
To pisz...
0
Bravo Ney, o to chodzi, nie wolno dać się skopać.
0
Jaka Europa ??? Cały Świat...
0
Myślisz, że Pique czy Busquets są debilami i pozwolą, aby Mascherano krył wysokich napastników.
0
Powinien zostać, ostatnio zagrał najgorszy mecz sezonu co równa się wzburzeniem kibiców, według mnie jest dobrym obrońcą. Musi zostać, bo jest najbardziej zgrany z Pique.
0
Falcao i Błaszczykowski
0
Rozpieszczeni użytkownicy, kiedyś oceny pojawiały się 3, 4 dni po meczu, także oceny mogłyby być nawet jutro późnym wieczorem...
0
Co jest z Monotyą? Chłopak w ogóle nie gra ostatnio, nie ma przecież kontuzji, zniżka formy na treningach czy co ?
0
Niestety Real nie potrafi przegrywać. Zawsze szukają winy u sędziego. Gdyby faktycznie byli lepsi to nie pozwoliliby Neymarowi, Inieście i Messiemu wbiegać w ich pole karne, gdyby Real faktycznie był lepszy to wygrałby ten mecz. Nie wiem po co te prowokacje, ten mecz to już historia wynik 3:4,
3 pkt. dla Barcy.
0
Klasyk z krwi i kości.
0
http://memy.pl/mem_354668_czlowieku
0
Był Polak w Barcelonie, jako piłkarz ręczny, jest koszykarz, teraz czekać tylko na piłkarza.
0
0
Statystyki nie grają.
0
Ławka rezerwowych Realu przeciętna, chyba tylko Isco może stworzyć zagrożenie, w Barcelonie na ławce 2 mocnych, którzy mogą odmienić losy meczu Pedro i Alexis.
0
Gimby nie pamiętajo