0

26 lat to młody ? 25-28 lat to ani młody ani stary.

0

Nie potrzebnie Tata eksperymentował, Fabregas bez formy w ataku, który gra tam słabiej, a na dodatek ostatnio stracił formę, to nie mogło wypalić. Messi na skrzydle z Realem gdy tak grał nie porywał ale drużyna zagrała dobrze i to wyszło, ale należy pamiętać o przecieku, dzięki któremu wiadomo było jak ustawi się Real.Brawo dla Atleti. Teraźniejszość jest taka, że przed nami 6 meczy, na których trzeba się odpowiednio skupić.

0

250 cyfrowy polsat.

0

Wygrać lub zremisować minimum 2:2

0

hahahaha, wody, wooooody !!!!!

2

"alwes" to poprawna wymowa w hiszpańskim i katalońskim, po portugalsku czyta sie "alwis" , więc nie ma błędu.

0

2 okienka, nie 2 lata.

0

28 grudnia - el Día de Los Santos Inocentes (Dzień Niewiniątek)

0

"Rezerwowy bramkarz FC Barcelony, Jose Pinto, doznał kontuzji na jednym treningów przed meczem Ligii Mistrzów z Atlético Madryt . Trenerowi Martino zostaje do dyspozycji tylko niedoświadczony Oier Olazábal" - ESPN.com

0

Chłopiec obejrzał pierwszy mecz Barcy w sezonie i marudzi, kim Ty jesteś, że go oceniasz ? Bartra błysnął na początku sezonu, ale teraz gra ostro przeciętnie, więc będzie grał Mascherano.

0

Alves ??? To jest Mascherano..

0

Bravo dla Pique, kolejny świetny mecz. On już staje się liderem naszej obrony, on jedyny może nim zostać. Coraz częściej podejmuje ważne decyzje, widać, że wyszedł z pod "klosza" wujka Puyola. Myśle, że w niedalekiej przyszłości zostanie kapitanem drużyny.

0

Messi ZM ??? Znowu głosy z nazwisko. Bezdyskusyjnie najlepszy był dziś Busquets, najlepszy pomocnik, świetne odbiory i kilka magicznych zwodów.

0

Bo we wtorek liga mistrzów, i prawdopodobnie byli oszczędzani.

0

To pisz...

0

Bravo Ney, o to chodzi, nie wolno dać się skopać.

0

Jaka Europa ??? Cały Świat...

0

Myślisz, że Pique czy Busquets są debilami i pozwolą, aby Mascherano krył wysokich napastników.

0

Powinien zostać, ostatnio zagrał najgorszy mecz sezonu co równa się wzburzeniem kibiców, według mnie jest dobrym obrońcą. Musi zostać, bo jest najbardziej zgrany z Pique.

0

Falcao i Błaszczykowski

0

Rozpieszczeni użytkownicy, kiedyś oceny pojawiały się 3, 4 dni po meczu, także oceny mogłyby być nawet jutro późnym wieczorem...

0

Co jest z Monotyą? Chłopak w ogóle nie gra ostatnio, nie ma przecież kontuzji, zniżka formy na treningach czy co ?

0

Niestety Real nie potrafi przegrywać. Zawsze szukają winy u sędziego. Gdyby faktycznie byli lepsi to nie pozwoliliby Neymarowi, Inieście i Messiemu wbiegać w ich pole karne, gdyby Real faktycznie był lepszy to wygrałby ten mecz. Nie wiem po co te prowokacje, ten mecz to już historia wynik 3:4,
3 pkt. dla Barcy.

0

Klasyk z krwi i kości.

0

Był Polak w Barcelonie, jako piłkarz ręczny, jest koszykarz, teraz czekać tylko na piłkarza.

0

0

Statystyki nie grają.

0

Ławka rezerwowych Realu przeciętna, chyba tylko Isco może stworzyć zagrożenie, w Barcelonie na ławce 2 mocnych, którzy mogą odmienić losy meczu Pedro i Alexis.

0

Gimby nie pamiętajo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?