4

Tylko, że to nie pierwszy raz gdy Alves jest obrażany, zdarzało się to już wcześniej wiele razy, być może już nie wytrzymał tych obelg i "wybuchnął".

0

Cuadrado to taki lepszy Adriano, po prawej stronie.

0

Haha Pepe bravo, na pewno wstrząs mózgu i min. 10 szwów.

0

Oglądałem pare meczy Ajaksu w tym sezonie, Bojan... głównie starał się, on tam próbuje tego co go tu nauczono, często stara się prostopadle podać, czasami wychodzi ale czasami nie. Mimo niskiego wzrostu wydaj się, że ma niezłe kopnięcie. Ogólnie jak się patrzy na jego grę to nie jest źle, myślisz sobie 'ciekawy zawodnik' , ale czy to wystarczy na Barce, trudno powiedzieć, raczej grzał by ławe.

0

Aguero to rzeczywiście typowa '9' 170cm wzrostu.....

7

Banan to jednak ma moc, tajemna broń Małysza + bułka i teraz moc dla Alvesa w końcówce meczu.

0

Zapewne wyjdą w jakiś koszulkach, dotyczących Tito, zawsze tak robią gdy coś się złego stanie (Abidal, Valdes itp.)

10

On jako zawodnik pierwszej drużyny, rozegrał mniej meczy niż rok temu jako gracz Barcy B, więc trudno mu się rozwijać i nabywać doświadczenia.

2

Niech się spokojnie kuruje, teraz już nie ma o co walczyć.

0

Cichy asystent i przyjaciel Pepa, jestem przekonany, że z połowe pomysłów Tito podsunął Guardioli. Teraz nie ma sensu go oceniać i rozliczać, Odpoczywaj Mister...

5

Beznadziejne jest przedłużanie kontraktu mimo że jest on ważny jeszcze przez 4 lata, wiadomo, że chodzi o pieniądze. Messi mówił, że mógłby grać za darmo, więc chyba mówi prawde, ale też może być ta, że zarząd chce mu na siłe dać podwyżkę jak to się mówi "jak dają, to bierz". Ale może być tak, że tata Messiego chce ustawić rodzinkę na kilka lub kilkanaście pokoleń.

0

Dokładnie, w kwestiach finansowych Real zawsze był lepszy od Barcy. Ale widać l, że zarząd chce brylować mimo, że Real, City czy PSG stać na więcej.

0


Bale się uczył od mistrza :)

0

A Pique wice-kapitanem, jego też nie lubią w Madrycie i lubi się o nich ostro wypowidzieć i jest uczniem Puyola :)

1

Song zagrał kolejny dobry, cały mecz, ale wiadomo, że na Villarreal wyjdzie pan Busquets, bo system rotacji Martino działa tylko wtedy gdy zawodnicy mają kontuzje lub pauzują za kartki. Nic by się nie stało gdyby Busi usiadł na ławce, z każdym CAŁYM meczem Song jest coraz lepszy.

0

Songowi nawet nie pozwolono się wykazać, w tym sezonie ligowym gra beznadziejnie mało. Jego rekord całych meczy w tym sezonie pod rząd to 2 !!!!( Nie wliczam PK, bo Cartagena to "mocny rywal").
Przyszedł nowy zawodnik i od razu poleciał na ławke, bo Busquets jest "najlepszym" DM na świecie, powinni mu dać szanse zagraniu kilku meczy pod rząd, na pewno nabrał by pewności i poczuł styl Barcy.

1

To Reina jest, tak mi się wydaje :)

0

Od 3 lat ?

0

To jest '4' ale się podwineło :)

0

"Bask miałby przyjść do Dumy Katalonii w 2015 roku".
On jest Francuzem przecież , chyba że tak się potocznie mówi na zawodników tego klubu.

8

Jeżeli dwóch stoperów, to jeden z ligi hiszpańskiej, a drugi z innej europejskiej ligi ( Laporte, Hummels).

0

Taki uśmiech miał jak Alexis walnąl z wolnego Elche.

1

I ostatnie pytanie: Dlaczego nie grał Montoya ?

0

Był o tym news, w grudniu o ile się nie myle.

0

Ma kontuzję...

0

Żałosna postawa defensywy Ajaxu,wiele gorsza od naszej.

0

Ogląda ktoś Puchar Holandii (Bojan i Klich w akcji), niezła zadyma, 10s i już poleciały race i petardy, 1-0 i przerwany mecz.

0

(*185)

0

Sobota-Niedziela godz. 14-18, spust nad grą Arsenalu, Chelsea, Liverpoolu, czas zacząć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?