0

Jak narazie zasługuje na nowy kontrakt.

0

Defensywy pomocnik, wredna pozycja. Masz dużo pracy, której przeciętny kibic nie zauważa i rzadko jesteś nagradzany bramkami.

0

Iniesta na tym zdjęciu, to nie tak bardzo Blada Twarz.

0

Wybaczcie ostatnio nie nadążam z transferami. Był czas, że wiedziałem o wszystkich większych transferach, a teraz ...

0

MESSIah16
O Aguero nie miałem zamiaru wspomnieć , a Negredo... zamyśliłem się pisząc.

0

Lewandowski ma dużo opcji, dużo ciekawych opcji .
Premier League :

Man. Utd. Byłoby ciężko wygryźć ze składu Rooneya lub van Persiego, no i nie zapominajmy o Chicharito czy Welbecku.

Man. City. Tu może nie byłoby tak źle. Wydaje mi się że Dżeko byłby godnym rywalem dla Lewego.

Chelsea. Torres i Eto'o młodsi nie będą. Z tego co słyszałem Mou chwalił Roberta, ale rywalizacją może być młody Lukaku.

Arsenal. To jest mój faworyt do transferu Lewandowskiego. Miałby kto go obsłużyć podaniem ( Özil, Cazorla, Wilshere, Arteta, Ramsey ). Lewy byłby w stanie rywalizować z Podolskim i Giroudem.

Seria A :
Juventus. Z włoskich klubów mógłby tylko tu trafić, ale Juve ma snajperów ( Llorente, Tevez )

Primera División :
Barca. No cóż raczej nie ma dla niego miejsca w 11. Messie na skrzydło , Lewy szpica ??? A gdzie Alexis ?

Real M. Nie taka zła opcja, jedyny klasowy snajper to Benzema + młodzik Morata. Narazie strzela przeważnie CR7 , Lewy mógłby go troche odciążyć.
Bundesliga:
Bayern . Dobra opcja, ale jest tu dużo napstników ( Muller, Mandzukic, Gomez ).

0

..." dla niego" ...

0

Dlaczego S. Roberto brakuje minut ?
...
...
Bo ma słaby abonament.

0

Wskazówki, co zrobić żeby kupić Messiego:

1. Kupić grę FIFA 14....

0



To było dawno, może już od tego czasu jest troche lepiej.

0

Ale na ławke, kto wie . Większość kariery w Portugalii, a Hiszpania przecież blisko.

0

Brać Heltona, wygasa mu kontrakt z Porto po sezonie.

0

Jeżeli już napastnik to radziłbym zwrócić uwage na gracza Porto, Jacksona Matineza. 28 bramek w poprzednim sezonie w lidze, potrafi grać głową , dobre wykończenie, całkiem niezły gracz.

0

Z tego co widzę, to 4 latka się skończyło.

0

To co się dzieje w Madrycie jest, nieREALne.

0

Busquets 6, a Xavi 5.5 ?

0

Zapomniałem, że nie można mówić o tym że ktoś porządnie wygląda .
No cóż prawdziwy mężczyzna z Ciebie .
Ps. Nie popisałeś się z matką słabe.

0

Alves wygląda jakby przeszedł kolejną operacje plastyczną. Przystojniak :)

0

Najgorszy moment kariery wielu młodych graczy Barcy . Za dobry na Barce B, nie gra w pierwszej Barcie

0

Thiago Messi skończył roczek dzisiaj :)

0

Leo Messi zaczynał jako prawy skrzydłowy/napastnik. W sezonie 2008/09, gdy Barcelona zdobyła wszystko, Messi grał na prawej. Nie jest to jakaś wielka zmiana skoro on zaczynał na tej pozycji, ok może minęło już kilka lat ale to nie jest Wielka zmiana pozycji.

0

Barcelona w ostatnich siedmiu dniach rozegrała, trzy mecze w tym dwa derbowe i wszystkie wygrała.

0

O to chodzi Robson !

0

Dołączy do Xaviego :)

0

Zaraz 1000 komentarzy

0

Z tego co słyszałem to człowiek osiąga najlepsza sprawność fizyczną ok. 30 -stki

0

Szaran & Małysz :)))

0

A Polską strone BVB zamkną.

0

w Polsce ?




:)

0

Przez te kontuzje Scolari nie powoływuje go na reprezentacje .Byłoby ciężko Barcelona + Brazylia = ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?