0

Szkoda, legenda Barcelony odchodzi...A tak na powaznie to jest wlasnie praca Naszego zarzadu, po co bylo kupowac dziadka?! Tak samo z Verma a szkoda gadac, szkoda strzepic ryja:/

0

God bless the USA&Poland!

1

Dlaczego?! Chcemy mieć dobre stosunki z krajem nr 1 na świecie, nie widzę w tym nic dziwnego;)

1

To ja mowie 31 raz;)

0

Za niedlugo Trump na polskiej ziemi!

0

Konto mu zhakowali;)

1

Bellerin to fajny chłopak, ale to nie jest zawodnik na Barcelonę!

0

No lepiej to ująłeś;)

0

Polska wygra;)

7

Powiem Wam szczerze już nie chodzi o tego całego Cr7 i jego wielkie ego, ale lubię strasznie Chile, nieduży kraj, ale fantastyczni piłkarze z sercem do gry, pamiętam także, jak ratowali tych górników i jaka była wielka radość na całym świecie;) Oczywiście jutro kibicuje Meksykowi:)

12

Chi Chi Chi! Le Le Le!

0

Sluchajcie nie ma co sie lamac, w najgorszym wypadku srodek pola Rakitic-Paulinho-Gomes tez robi wrazenie! Zero traconych bramek;)

2

Skad wiem,poniewaz jak patrze na nasza lige, szkolenie i rozwoj mlodych graczy to jestem lekko zaniepokojony;)

0

Mloda Hiszpania to dzikie koty, jak zwykle maja zaplecze na lata a w Polsce jak Lewy skonczy kariere, to wroca stare czasy...

0

Niemcy najczęściej wygrywają karne;)

0

Ok thx;)

0

Mecz Hiszpanii będzie komentował Gianni Hajto?

32

"Leo po co tyle siły!? Przytrzymaj, rozegraj, poszukaj partnera." Czekam na podobne słowa haha

1

Dobry zawodnik, sprawdzony w trudnej polskiej lidze, brać go!

0

Meksyk juz remis, oby Rosja odpadla;)

0

Jeszcze Brazylijczycy a z Nimi z reguly jest duzo problemow pozaboiskowych, szkoda gadac, szkoda strzepic ryja...

0

Coz czasy sie zmieniaja, jesli my nie zaplacimy wiekszej kasy za Niego, to kupia go inni...A bedzie coraz ciezej, bo Chinczycy ktorzy maja kasy jak lodu, beda inwestowac w kolejne kluby. Po prostu zarzad wychodzi z blednego zalozenia, ze sama nazwa Barcy zadziala a tak nie jest, dzisiaj dla wiekszosci playerow liczy sie dobry kontrakt a nie opowiesci w stylu przyjdz do Nas zagrasz z Messim czy Neyem, taka jest prawda niestety...

5

Ja za tego Amerykanina, zrobiłbym im mega odwet, Ameryka powinna im pokazać swoja sile, ale Trump coś pęka...

1

Oby Roger nie odpadł za wcześnie jak ostatnio;)

1

Harry Angel jak lubisz klasykę;)

3

Jak ta uważam;)

2

Z tego co pamietam to wlasnie Amerykanie wymyslili siatkowke;)

27

Reczna i siatkowka w kryzysie:/A pilka nozna na topie, ciekawie;)

1

Kurcze ale gramy..:/

1

Jesli Ronaldo gralby tak zespolowo na koniec kariery to dalbym te 150mln i kupilbym go do Barcy;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?