Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda, legenda Barcelony odchodzi...A tak na powaznie to jest wlasnie praca Naszego zarzadu, po co bylo kupowac dziadka?! Tak samo z Verma a szkoda gadac, szkoda strzepic ryja:/
0
God bless the USA&Poland!
1
Dlaczego?! Chcemy mieć dobre stosunki z krajem nr 1 na świecie, nie widzę w tym nic dziwnego;)
1
To ja mowie 31 raz;)
0
Za niedlugo Trump na polskiej ziemi!
0
Konto mu zhakowali;)
1
Bellerin to fajny chłopak, ale to nie jest zawodnik na Barcelonę!
0
No lepiej to ująłeś;)
0
Polska wygra;)
7
Powiem Wam szczerze już nie chodzi o tego całego Cr7 i jego wielkie ego, ale lubię strasznie Chile, nieduży kraj, ale fantastyczni piłkarze z sercem do gry, pamiętam także, jak ratowali tych górników i jaka była wielka radość na całym świecie;) Oczywiście jutro kibicuje Meksykowi:)
12
Chi Chi Chi! Le Le Le!
0
Sluchajcie nie ma co sie lamac, w najgorszym wypadku srodek pola Rakitic-Paulinho-Gomes tez robi wrazenie! Zero traconych bramek;)
2
Skad wiem,poniewaz jak patrze na nasza lige, szkolenie i rozwoj mlodych graczy to jestem lekko zaniepokojony;)
0
Mloda Hiszpania to dzikie koty, jak zwykle maja zaplecze na lata a w Polsce jak Lewy skonczy kariere, to wroca stare czasy...
0
Niemcy najczęściej wygrywają karne;)
0
Ok thx;)
0
Mecz Hiszpanii będzie komentował Gianni Hajto?
32
"Leo po co tyle siły!? Przytrzymaj, rozegraj, poszukaj partnera." Czekam na podobne słowa haha
1
Dobry zawodnik, sprawdzony w trudnej polskiej lidze, brać go!
0
Meksyk juz remis, oby Rosja odpadla;)
0
Jeszcze Brazylijczycy a z Nimi z reguly jest duzo problemow pozaboiskowych, szkoda gadac, szkoda strzepic ryja...
0
Coz czasy sie zmieniaja, jesli my nie zaplacimy wiekszej kasy za Niego, to kupia go inni...A bedzie coraz ciezej, bo Chinczycy ktorzy maja kasy jak lodu, beda inwestowac w kolejne kluby. Po prostu zarzad wychodzi z blednego zalozenia, ze sama nazwa Barcy zadziala a tak nie jest, dzisiaj dla wiekszosci playerow liczy sie dobry kontrakt a nie opowiesci w stylu przyjdz do Nas zagrasz z Messim czy Neyem, taka jest prawda niestety...
5
Ja za tego Amerykanina, zrobiłbym im mega odwet, Ameryka powinna im pokazać swoja sile, ale Trump coś pęka...
1
Oby Roger nie odpadł za wcześnie jak ostatnio;)
1
Harry Angel jak lubisz klasykę;)
3
Jak ta uważam;)
2
Z tego co pamietam to wlasnie Amerykanie wymyslili siatkowke;)
27
Reczna i siatkowka w kryzysie:/A pilka nozna na topie, ciekawie;)
1
Kurcze ale gramy..:/
1
Jesli Ronaldo gralby tak zespolowo na koniec kariery to dalbym te 150mln i kupilbym go do Barcy;)