0

Klopp lub Blanc:)

0

Niemcy to liga pół-hokejowa haha

0

Zawsze sie zastanawiam po co tak duzy mur, jak i tak pilka przechodzi nad bardzo czesto...

0

Co ten Alaba!!!

0

4-2 znowu Lipsk haha

4

3-1, kurcze moze jednak warto pic tego RedBulla hehe

5

Dokladnie to jest jakas kompletna glupota! Ale jak widac madrze budowany zespol, na mlodych, ale dobrych jakosciowo zawodnikach daje efekty( przyklad Monaco albo Lipsk), dlatego bardzo obawiam sie Realu w przyszlosci, bo Perez obral polityke kupowania mlodych gwiazd:/

7

Bayern to sie zespol dziadkow troche zrobil...Alonso 35lat,Lahm 33,Robben 33,Ribery 34...Srednia wieku zawdonikow Bayernu za transfermarket to 27,8, troche dużo;)

0

Lewy tradycyjnie z karnego na luzie:) Ale fakt karny mocno kontrowersyjny

0

Juz Redbull jedzie z Bayernem hehe

0

Zagralem na RedBull 1x;)

0

Dzisiaj nowy "klasyk" w Niemczech, Redbull vs. Bayern;)

0

Kupilbym tego chlopaka, nawet Messi tak nie umie;)

0

Ale jaja, co Mahrez zrobil!

0

Jezu jak ja nie lubię tego Furego...

1

To najważniejsze kanały masz;)

0

Trzeba wyslac jakas petycje;) Moze niech wylosuje pozniej z 10 osob i bedzie git:D

0

Żarty, to ja wole juz dac te 20-30mln za jakiegos zdolnego chlopaka z Francji, ktory ma 22-23 lata niz za Vitolo! To nie jest zawodnik na poziom Barcelony...

0

Co jak co, ale oni maja najlepsze szkółki obecnie;) Polskie kluby powinny jezdzic tam i podpatrywac jak oni to robia;)

14

Jakby nie patrzec, to Francja moze rzadzic w pilce przez najblizsze lata (Kante, Theo,Sidibe,Coman,Pogba, Martial,Dembele, Lacazette,Varane,Umtiti,Lemar)

0

Zatrzymali go?!

1

La Rambla to styl życia;)

2

Zgadzam sie Ajax moze wygrac Lige Europejska, United ma strasznie meczacy styl, niech mlode wilki z Amsterdamu pokażą zęby;)

0

Odpoczywaja na Celte pewnie;)

1

Polacy dalej swietnie biegna! 6 biegaczy zostalo juz tylko na swiecie, w tym 2 Polakow;) 80km przebiegniete:)

0

Jeszcze powiedz, ze chcesz, zeby kupili Mbappe, Hazarda i Lewego i rzadzili przez kolejne lata;)

3

Polka najlepsza na świecie w Wings for Life! Brawo Dominika!

5

Mecz na remis wg mnie;)

2

Ciekawostka jest, ze to meta "goni" Ciebie, w Polsce w Poznaniu Adam Malysz kieruje samochodem, ktory goni biegaczy;)

3

Bieg charytatywny w różnych krajach na świecie, w tym samym czasie;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?