Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Klopp lub Blanc:)
0
Niemcy to liga pół-hokejowa haha
0
Zawsze sie zastanawiam po co tak duzy mur, jak i tak pilka przechodzi nad bardzo czesto...
0
Co ten Alaba!!!
0
4-2 znowu Lipsk haha
4
3-1, kurcze moze jednak warto pic tego RedBulla hehe
5
Dokladnie to jest jakas kompletna glupota! Ale jak widac madrze budowany zespol, na mlodych, ale dobrych jakosciowo zawodnikach daje efekty( przyklad Monaco albo Lipsk), dlatego bardzo obawiam sie Realu w przyszlosci, bo Perez obral polityke kupowania mlodych gwiazd:/
7
Bayern to sie zespol dziadkow troche zrobil...Alonso 35lat,Lahm 33,Robben 33,Ribery 34...Srednia wieku zawdonikow Bayernu za transfermarket to 27,8, troche dużo;)
0
Lewy tradycyjnie z karnego na luzie:) Ale fakt karny mocno kontrowersyjny
0
Juz Redbull jedzie z Bayernem hehe
0
Zagralem na RedBull 1x;)
0
Dzisiaj nowy "klasyk" w Niemczech, Redbull vs. Bayern;)
0
Kupilbym tego chlopaka, nawet Messi tak nie umie;)
0
Ale jaja, co Mahrez zrobil!
0
Jezu jak ja nie lubię tego Furego...
1
To najważniejsze kanały masz;)
0
Trzeba wyslac jakas petycje;) Moze niech wylosuje pozniej z 10 osob i bedzie git:D
0
Żarty, to ja wole juz dac te 20-30mln za jakiegos zdolnego chlopaka z Francji, ktory ma 22-23 lata niz za Vitolo! To nie jest zawodnik na poziom Barcelony...
0
Co jak co, ale oni maja najlepsze szkółki obecnie;) Polskie kluby powinny jezdzic tam i podpatrywac jak oni to robia;)
14
Jakby nie patrzec, to Francja moze rzadzic w pilce przez najblizsze lata (Kante, Theo,Sidibe,Coman,Pogba, Martial,Dembele, Lacazette,Varane,Umtiti,Lemar)
0
Zatrzymali go?!
1
La Rambla to styl życia;)
2
Zgadzam sie Ajax moze wygrac Lige Europejska, United ma strasznie meczacy styl, niech mlode wilki z Amsterdamu pokażą zęby;)
0
Odpoczywaja na Celte pewnie;)
1
Polacy dalej swietnie biegna! 6 biegaczy zostalo juz tylko na swiecie, w tym 2 Polakow;) 80km przebiegniete:)
0
Jeszcze powiedz, ze chcesz, zeby kupili Mbappe, Hazarda i Lewego i rzadzili przez kolejne lata;)
3
Polka najlepsza na świecie w Wings for Life! Brawo Dominika!
5
Mecz na remis wg mnie;)
2
Ciekawostka jest, ze to meta "goni" Ciebie, w Polsce w Poznaniu Adam Malysz kieruje samochodem, ktory goni biegaczy;)
3
Bieg charytatywny w różnych krajach na świecie, w tym samym czasie;)