Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
BVB chyba remis:/
1
Wykrakales...
1
Ale Ronaldo jest groźny z tych wolnych;)
1
Twin Peaks jeden z moich ulubionych seriali z tamtym lat i w ogole;) Drugi to Cudowne Lata oczywiscie:)
1
Duzo osob stawia na Kliczke, ale warto zobaczyc, ze on ma juz 41 lat, Joshua 27, ja stawiam na Anglika;)
0
Hej orientujesz czy Eleven szuka ludzi do pracy?:)
0
Wiesz z opakowaniem nawet najładniejszym jest tak, ze na końcu go wyrzucasz tak czy siak, bo interesuje Cie to co w srodku;)
7
No coz na dzisiaj wyglda na to, ze Eleven zaczyna rzadzic na rynku, na drugim miejscu Polsat a podium zamyka NC+, chociaz szkoda mi n-ki, maja dobrych komentatorow, studia, realizacje, ale taki jest rynek:/
0
Słabe te derby:/
0
Ten Belg jest dobry gosc:)
0
Rushford;)
3
Real wykancza Deportivo jak Berczynski Caracale:D
0
Jakby Isco u Nas gral, to by sie cuda dzialy w pomocy:)
1
Real sie bawi z Depor...To moze sie skonczyc bardzo wysoko:/
5
Brawa dla polskiej Borussi:)
0
Crystal Palace ostatnio wygral z Liverpoolem, Chelsea...Nie wiem na czym oni jada;)
7
Bayern od meczu z Realem siadł kompletnie
0
Skupiaja sie na lidze i LM pewnie;)
0
A ja uwazam, ze Lemar jest niedoceniany;)
3
Za Dembele i Pulisica dalbym kazde pieniadze:)
0
DEM-BE-LE!!!
1
Paryz juz 4-0...lekka masakra burką mechaniczna;)
1
Uwielbiam Roberta, ale nie moge po prostu kibicowac Bayernowi, no sorry...Tam zawsze niemieckie chamy graly: Kahn, Effenberg, Matheus itp. a dzis tradycje kontynuuje Pan Muller;)
0
Hejaa BVB!!!
0
Czyli nastepnie USA kontra Korea, 3 wojna swiatowa i game over;)
0
Ale Robben jest koles haha
0
Nigdy tez nie przegrala, kiedy Gomes strzela 2 bramki;)
1
Lukasza Piszczka;)
2
Dzisiaj bardzo piłkarski dzień:
Barcelona-Osasuna
Bayern-Borussia
PSG-Monaco
no i Real dla chętnych;)
0
Haha