0

BVB chyba remis:/

1

Wykrakales...

1

Ale Ronaldo jest groźny z tych wolnych;)

1

Twin Peaks jeden z moich ulubionych seriali z tamtym lat i w ogole;) Drugi to Cudowne Lata oczywiscie:)

1

Duzo osob stawia na Kliczke, ale warto zobaczyc, ze on ma juz 41 lat, Joshua 27, ja stawiam na Anglika;)

0

Hej orientujesz czy Eleven szuka ludzi do pracy?:)

0

Wiesz z opakowaniem nawet najładniejszym jest tak, ze na końcu go wyrzucasz tak czy siak, bo interesuje Cie to co w srodku;)

7

No coz na dzisiaj wyglda na to, ze Eleven zaczyna rzadzic na rynku, na drugim miejscu Polsat a podium zamyka NC+, chociaz szkoda mi n-ki, maja dobrych komentatorow, studia, realizacje, ale taki jest rynek:/

0

Słabe te derby:/

0

Ten Belg jest dobry gosc:)

0

Rushford;)

3

Real wykancza Deportivo jak Berczynski Caracale:D

0

Jakby Isco u Nas gral, to by sie cuda dzialy w pomocy:)

1

Real sie bawi z Depor...To moze sie skonczyc bardzo wysoko:/

5

Brawa dla polskiej Borussi:)

0

Crystal Palace ostatnio wygral z Liverpoolem, Chelsea...Nie wiem na czym oni jada;)

7

Bayern od meczu z Realem siadł kompletnie

0

Skupiaja sie na lidze i LM pewnie;)

0

A ja uwazam, ze Lemar jest niedoceniany;)

3

Za Dembele i Pulisica dalbym kazde pieniadze:)

0

DEM-BE-LE!!!

1

Paryz juz 4-0...lekka masakra burką mechaniczna;)

1

Uwielbiam Roberta, ale nie moge po prostu kibicowac Bayernowi, no sorry...Tam zawsze niemieckie chamy graly: Kahn, Effenberg, Matheus itp. a dzis tradycje kontynuuje Pan Muller;)

0

Hejaa BVB!!!

0

Czyli nastepnie USA kontra Korea, 3 wojna swiatowa i game over;)

0

Ale Robben jest koles haha

0

Nigdy tez nie przegrala, kiedy Gomes strzela 2 bramki;)

1

Lukasza Piszczka;)

2

Dzisiaj bardzo piłkarski dzień:
Barcelona-Osasuna
Bayern-Borussia
PSG-Monaco
no i Real dla chętnych;)

0

Haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?