Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Maja naszych wirtuozow Cesca i Pedro;)
6
Zawsze jak patrze na Cesca, to jest mi mimo wszystko szkoda, tyle bylo walki o Jego powrot na Camp Nou a pozniej odszedl..:/
0
Fajna fryzurka Cristiano:) A tak w ogole to Crackovia dalej kreci odcinki?!
0
No i regularne czyszczenie CCleanerem to podstawa;)
0
Ja używam AVG, ale tak jednorazowo warto przeskanować tym:
https://www.dobreprogramy.pl/Malwarebytes,Program,Windows,13117.html
0
O to jest pytanie:) Strasznie sie wkurzyl Cr7:D
0
Wlasnie ogladam powtorke z wczoraj - 52 min, ach co to byl za mecz:)
18
To juz tak na koniec, delektujmy sie;)
1
Ej gdzie ten link?! Nic nie widzę..;)
12
Dzisiaj tez trzeba bardzo chwalić Matsa, bronił fantastycznie!
5
Przecież tam nawet faulu nie było:P
2
Piszemy o dożywotne zawieszenie, a co;)
42
Leo Messi - pot, krew i łzy! Dziękujemy!
26
A Real czeka jeszcze dwumecz z rzeznikami Simeone hehe
4
Czekam na twitty Ramosa haha
2
Tymczasem na stronie bialych:
Method Not Implemented
to /index.html not supported.
4
Ale co się stanęło Ronaldo?!
1
Zrobil akcje meczu:) Brawo!
1
Leo Leo Leo Leo Leo!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Jeszcze strzela na 3-2 nie daj Boze...
0
Dzieki Busi!
1
Czulem, ech...Faken..:/
0
Ja mowie, Messi to Leo Da Vinci Naszych czasów:)
0
Ramos to jest psychol, jeszcze sie kloci debil:/
0
Wypad z baru Ramos Ty chamie!!!
0
Dzisiaj broni znakomicie!
0
Alez rakieta!!!
0
Ronaldo się odmładza:P
0
Jejku jak blisko!
1
Tak czerwona od razu hehe, Cristiano znowu teatr robi