10

Maja naszych wirtuozow Cesca i Pedro;)

6

Zawsze jak patrze na Cesca, to jest mi mimo wszystko szkoda, tyle bylo walki o Jego powrot na Camp Nou a pozniej odszedl..:/

0

Fajna fryzurka Cristiano:) A tak w ogole to Crackovia dalej kreci odcinki?!

0

No i regularne czyszczenie CCleanerem to podstawa;)

0

Ja używam AVG, ale tak jednorazowo warto przeskanować tym:
https://www.dobreprogramy.pl/Malwarebytes,Program,Windows,13117.html

0

O to jest pytanie:) Strasznie sie wkurzyl Cr7:D

0

Wlasnie ogladam powtorke z wczoraj - 52 min, ach co to byl za mecz:)

18

To juz tak na koniec, delektujmy sie;)

1

Ej gdzie ten link?! Nic nie widzę..;)

12

Dzisiaj tez trzeba bardzo chwalić Matsa, bronił fantastycznie!

5

Przecież tam nawet faulu nie było:P

2

Piszemy o dożywotne zawieszenie, a co;)

42

Leo Messi - pot, krew i łzy! Dziękujemy!

26

A Real czeka jeszcze dwumecz z rzeznikami Simeone hehe

4

Czekam na twitty Ramosa haha

2

Tymczasem na stronie bialych:

Method Not Implemented

to /index.html not supported.

4

Ale co się stanęło Ronaldo?!

1

Zrobil akcje meczu:) Brawo!

1

Leo Leo Leo Leo Leo!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Jeszcze strzela na 3-2 nie daj Boze...

0

Dzieki Busi!

1

Czulem, ech...Faken..:/

0

Ja mowie, Messi to Leo Da Vinci Naszych czasów:)

0

Ramos to jest psychol, jeszcze sie kloci debil:/

0

Wypad z baru Ramos Ty chamie!!!

0

Dzisiaj broni znakomicie!

0

Alez rakieta!!!

0

Ronaldo się odmładza:P

0

Jejku jak blisko!

1

Tak czerwona od razu hehe, Cristiano znowu teatr robi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?