Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ludzie tu trzeba dzwonic i zaklepywac Kloppa a nie trenerow no-name'ow jakis..:/
0
A co jeszcze pokaze pare myczkow;)?
0
To wina Tuska;)
0
Juve mowilem ofensywnie wyszlo bez kompleksow a my stary,wypalony sklad...
0
Juve bez kompleksow
0
Wiesz czesto trenerzy graja jakims systemem caly sezon i na jeden mecz zmieniaja kompletnie taktyka, niewiadomo dlaczego a zespol sie gubi a tu szacunek dla trenera;)
1
Podoba mi sie, ze trener Juve wystawia ofensywny sklad:)
1
Ja bym strzelał kwiatami do terrorystów!
0
Jezeli ten mecz sie odbedzie a na stadionie cos sie stanie, to nie chcialbym byc w skorze organizatorow...
0
Roznica taka, ze sebix najwyzej ci telefony zabierze i twarz oklepie a tamci zabija w imie religii...(Ale i to i to potepiam!)
0
Póki Ameryka nie przestanie wspierać terrorystów, tez nic się nie zmieni:/
2
W takim krajach jak Niemcy czy Francja jest obecnie mniej bezpiecznie niz np. w Iranie...
1
Watpie, zeby zagrali po czyms takim...
0
Wrocilem wlasnie na neta, co sie dzieje?!
0
No to pieknie..:/
0
Moje typy na pierwsze mecze:
BVB-Monaco - X
Juve-Barca - X
Bayern-Real - X
Atletico-Leicester - 1
:)
0
Orly Wengera narazie slabo;)
1
A Ty nie w Warszawie?!
0
Kaczynski wywola wojne, jemu i tak nie zalezy, ma swoje lata i nie ma rodziny a tak to przejdzie do historii na zawsze..:/
2
On jest troche przereklamowany, taki Lukasz Piszczek zjada go na sniadanie;)
0
Unzue zbawco czekamy!
0
To koniec...
0
Ale Masche jest slaby, masakra..:/
0
Do niektorych zaslepionych, Lewy>Suarez juz od dluzszego czasu:)
0
Deco sie urodzil w Brazylii;)
0
Pamietajcie Gomes to czlowiek Ronaldo! Zadnych Portuglaczukow w Barcelonie, juz figo pokazal...
3
Nie ma to jak piwko i Ka-Es-Dabelju:)
0
A w weekend?!
Bayern-BVB
Real-Atletico
Stal Mielec-Chojniczanka;) To dopiero beda emocje:)
1
Ale Arka to Ty szanuj! Juz zapomniales kto z Niemcami strzelil pierwsza bramke?!
1
Liverpool powinien wygrac, oby Arsenal utrzymal, wiadomo kupony hehe