0

Wygramy 4-1;)

0

Arsenal pewnie oszczedzal sily na Bayern:)

0

Lallana brawo! Arsenall goes home:)

1

Dokladnie stary piernik, niech wnuki bawi;)

0

Klopp najlepszy trener dla Barcy;) Bez dwoch zdan!

2

Zobacz Europa sie zmienia a Nas nie bedzie przy waznym stole...Putin sie cieszy, boJego ludzie niszcza Europe( Orban,May,LePen oraz Jarek), dramat..:(

0

Czego takiego nie widzialem haha

1

PiS zdradzil Polske, interes narodowy, nie popra Tuska:/

0

Zyla jak Cr?! To juz go nie lubie:P

0

Jestesmy najlepsza nacja swiata! Nie tylko w skokach;)

14

Czytaliscie to?
http://www.kanonierzy.com/shownews_id-42326_Wenger--Praca-w-Barcelonie-mnie-nie-interesuje.shtml

Nigdy tego starego piernika w Barcelonie! I sie musze denerwowac przed weekendem...

0

Wywiad rzeka z Piotrkiem, kurcze on jeszcze wzruszony;)

0

No tak, slynne macki Pereza:D

1

Czekam na ekskluzywny wywiad z Piotrkiem hehe

5

Ale tego Krafta ciagna za uszy ja pie..:/

0

Kamil masakra jak spoznil...

0

Mamy medal!!!!!!!!!!

0

Pamietajcie o jednym, inaczej sie pracuje z gwiazdami w Barcelonie czy Realu a inaczej z tymi zespolami z drugiego szeregu, gdzie jest mniejsza presja, mniej gwiazdorzenia i wiekszy kolektyw...Dlatego my potrzebujemy kogos z topu, z autorytem wsrod naszych zawodnikow, wiec to musi byc ktos taki jak Klopp, Simeone,moze Blanc

1

Ramos strzeli na 4-3...

0

Wiedzialem :/

0

Real to wygra, bo sedzia doliczy 7min;)

0

Karny...

0

Wrocilem wlasnie od znajomych i co ja patrze, takie ogorki prowadza 3-1 z Realem na wyjezdzie, magia hehe

0

Czułem no mać...

1

Hehe na sile, ale weszlo:)

0

Ney chce sie pokazac Mourinho hehe

0

Barca chce zmylic czujnosc PSG;)

0

To nie jest Barca jaka znalem..:/

0

Dzisiaj remis w ciemno;)

16

Ja nie pamiętam;) Lewy jeśli chodzi o karne i wolne jest naprawdę świetny, zreszta to pilkarz kompletny, czesto niedoceniany;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?