Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wygramy 4-1;)
0
Arsenal pewnie oszczedzal sily na Bayern:)
0
Lallana brawo! Arsenall goes home:)
1
Dokladnie stary piernik, niech wnuki bawi;)
0
Klopp najlepszy trener dla Barcy;) Bez dwoch zdan!
2
Zobacz Europa sie zmienia a Nas nie bedzie przy waznym stole...Putin sie cieszy, boJego ludzie niszcza Europe( Orban,May,LePen oraz Jarek), dramat..:(
0
Czego takiego nie widzialem haha
1
PiS zdradzil Polske, interes narodowy, nie popra Tuska:/
0
Zyla jak Cr?! To juz go nie lubie:P
0
Jestesmy najlepsza nacja swiata! Nie tylko w skokach;)
14
Czytaliscie to?
http://www.kanonierzy.com/shownews_id-42326_Wenger--Praca-w-Barcelonie-mnie-nie-interesuje.shtml
Nigdy tego starego piernika w Barcelonie! I sie musze denerwowac przed weekendem...
0
Wywiad rzeka z Piotrkiem, kurcze on jeszcze wzruszony;)
0
No tak, slynne macki Pereza:D
1
Czekam na ekskluzywny wywiad z Piotrkiem hehe
5
Ale tego Krafta ciagna za uszy ja pie..:/
0
Kamil masakra jak spoznil...
0
Mamy medal!!!!!!!!!!
0
Pamietajcie o jednym, inaczej sie pracuje z gwiazdami w Barcelonie czy Realu a inaczej z tymi zespolami z drugiego szeregu, gdzie jest mniejsza presja, mniej gwiazdorzenia i wiekszy kolektyw...Dlatego my potrzebujemy kogos z topu, z autorytem wsrod naszych zawodnikow, wiec to musi byc ktos taki jak Klopp, Simeone,moze Blanc
1
Ramos strzeli na 4-3...
0
Wiedzialem :/
0
Real to wygra, bo sedzia doliczy 7min;)
0
Karny...
0
Wrocilem wlasnie od znajomych i co ja patrze, takie ogorki prowadza 3-1 z Realem na wyjezdzie, magia hehe
0
Czułem no mać...
1
Hehe na sile, ale weszlo:)
0
Ney chce sie pokazac Mourinho hehe
0
Barca chce zmylic czujnosc PSG;)
0
To nie jest Barca jaka znalem..:/
0
Dzisiaj remis w ciemno;)
16
Ja nie pamiętam;) Lewy jeśli chodzi o karne i wolne jest naprawdę świetny, zreszta to pilkarz kompletny, czesto niedoceniany;)