0

Co za akcja!!!

0

Ten chlopak jest swietny!

0

Messi juz 3 bramki przeciwko ManCity, Ronaldo zero bramek z ogorkami z Polski i kto jest debesciak?!

1

Guardiola im pewnie kazal na wslizgach wszystko,zdrajca..:/

0

Sedzia dramat...

0

Te kolory koszulek trochę za bardzo zblizone:/

27

Ronaldo jak on ladnie potrafi sie cieszyc z bramek kolegow!

0

Warto wiedziec, ze Jodlowiec rozegral 49 meczow z orzelkiem, takze to jest international level;)

0

Kuchar, czemu?!

1

Boja sie prowokowac kibicow Legii;)

3

Radovic ma lepszy drybling od Ronaldo :)

0

Legia jeszcze cos strzeli mam nadzieje;)

0

Goooooooool!

0

Karny haha

0

Jak zwykle, nic nie graja i gol...

0

Legia ladne kontry:)

0

Real na razie slabo hehe

0

Powiem tak, zgadzam sie i nie;) Pamietaj on kosztowal wielkie pieniadze i nie przyszedl, ze by sobie biegac, tylko zeby byc liderem i dac przynajmniej te 15 bramek i 15 asyst w sezonie, ale zgoda, byc moze lepiej ocenic go w nastepnym sezonie

0

Naprawde Juve zrobilo interes zycia sprzedajac Pogbe, crack z Niego taki jak z koziej d...traba...

4

Kurcze wymienilbym Ter Stegena na De Hee z doplata:)

0

Jutro bedzie piekny, otwarty mecz Real-Legia, dzisiaj to graja pozoranci;)

0

No raczej nie jak Legia;) Poza tym jesli oni w eliminacjach nie wytrzymuja presji i tylko Leo i Leo, to oni nigdy Mistrzostwa Swiata nie zdobeda...

0

Zobaczymy czy dogoni kiedyś Victora Valdesa, 5-go zwycięzcę Trofeo Zamora:)

0

Jasper ratuj Nas!

0

Od czasu do czasu może grac jako środkowy napastnik;)

0

Morata to nie poziom na reprezentacje, z cala sympatia do Niego...

23

Żart roku: "Ramos Top3"

1

Jak rolnik bez dopłat;)

1

Vitolo mega spokoj,brawo!

0

Verratti nie w pierwszym skladzie?!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?