Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co za akcja!!!
0
Ten chlopak jest swietny!
0
Messi juz 3 bramki przeciwko ManCity, Ronaldo zero bramek z ogorkami z Polski i kto jest debesciak?!
1
Guardiola im pewnie kazal na wslizgach wszystko,zdrajca..:/
0
Sedzia dramat...
0
Te kolory koszulek trochę za bardzo zblizone:/
27
Ronaldo jak on ladnie potrafi sie cieszyc z bramek kolegow!
0
Warto wiedziec, ze Jodlowiec rozegral 49 meczow z orzelkiem, takze to jest international level;)
0
Kuchar, czemu?!
1
Boja sie prowokowac kibicow Legii;)
3
Radovic ma lepszy drybling od Ronaldo :)
0
Legia jeszcze cos strzeli mam nadzieje;)
0
Goooooooool!
0
Karny haha
0
Jak zwykle, nic nie graja i gol...
0
Legia ladne kontry:)
0
Real na razie slabo hehe
0
Powiem tak, zgadzam sie i nie;) Pamietaj on kosztowal wielkie pieniadze i nie przyszedl, ze by sobie biegac, tylko zeby byc liderem i dac przynajmniej te 15 bramek i 15 asyst w sezonie, ale zgoda, byc moze lepiej ocenic go w nastepnym sezonie
0
Naprawde Juve zrobilo interes zycia sprzedajac Pogbe, crack z Niego taki jak z koziej d...traba...
4
Kurcze wymienilbym Ter Stegena na De Hee z doplata:)
0
Jutro bedzie piekny, otwarty mecz Real-Legia, dzisiaj to graja pozoranci;)
0
No raczej nie jak Legia;) Poza tym jesli oni w eliminacjach nie wytrzymuja presji i tylko Leo i Leo, to oni nigdy Mistrzostwa Swiata nie zdobeda...
0
Zobaczymy czy dogoni kiedyś Victora Valdesa, 5-go zwycięzcę Trofeo Zamora:)
0
Jasper ratuj Nas!
0
Od czasu do czasu może grac jako środkowy napastnik;)
0
Morata to nie poziom na reprezentacje, z cala sympatia do Niego...
23
Żart roku: "Ramos Top3"
1
Jak rolnik bez dopłat;)
1
Vitolo mega spokoj,brawo!
0
Verratti nie w pierwszym skladzie?!