0

Niech strzela Bravo! A nie, bo to bedzie brak szacunku dla rywala..;)

0

Szkoda, ze odejdzie..:/

0

Oglądnij sobie Salo, jak szukasz filmów ambitnych inaczej ;)

1

A moze 15 za Milika? ;)

3

Nie wiem czym sie ekscytujecie, lider Premierahip gra z jakims ogórkiem z dolu tabeli ;)ot mecz bez historii;)

1

Niech Pique skończy te polemiki i zaczepki w końcu!On chyba nigdy nie dorośnie, masakra...

8

Widzicie i co, dalej hejt co niektórzy na Lewego?! Trochę pokory i szacunku dla innych zawodników i zespołów;)

0

Ale hejtujecie Lewego, nieładnie...

14

Jeszcze Ronaldo ogłosi swój coming out i będzie cyrk kompletny haha

6

Ulubiony piłkarz kibiców - Ronaldo?! Haha, szczególnie jak go pozdrawiają skandując Messi!Messi!Messi! haha no nie mogę z tego..:)

0

Trojka powinna byc taka: Messi, Ney, Lewy, Suarez ;)

2

Skandaliczna decyzja naszego trenera..:/Ja zawsze będę za tym chłopakiem, wielki talent, charakter i serce!

0

Ja nigdy nie zapomne jak Andres sie wkurzyl na Ronaldo hehe

0

Trzeba się w końcu ogarnąć w Europie i pomóc "uchodźcom"...w dołączeniu do Allaha...

1

Mourinho pewnie wróci do Realu hehe

1

Jeszcze niech Grzesiek strzeli:)

3

I znowu kolejni, co na piłce siadają...

0

Real pewnie wygra 7,8-0, Ronaldo zdobędzie 5 bramek, 2 z rzutów karnych, nie ma sensu oglądać dalej..;)

0

Po debacie zdobył pewnie te 1-2% głosów więcej, przez co Zlew nie przekroczył 8%, wiec paradoksalnie tak;)

0

Zandberg dokonał dekomunizacji w sejmie, Coutinho dokona deMouryzacji w Chelsea:)

0

Jak to kiedyś biali kiedyś wywieszali transparenty na Bernabeu? "Mou, Twój palec wskazuje Nam drogę", coś chyba magia wyjątkowego zanika;)

0

W Paryżu chcą mieć tridente Cr7-Lewy-Messi, ach ci marzyciele haha

6

Mou narobił tyle zamieszania w Chelsea, ze jestem więcej niż pewien, ze piłkarze graja na jego zwolnienie i trzeba im przyznać, są już bardzo blisko odejścia The Special Five:)

0

Miałem dać angielska w cudzysłów;) Wiadomo najmocniejsza jest hiszpańska:)

0

Może niech co sezon Barca występuje w innej lidze najpierw Francja, potem Niemcy i walka z Bayernem, następnie najmocniejsza liga świata czyli angielska a na deser polska ekstraklasa hehe

4

Może Polsce potrzebna jest umiarkowana dyktatura? Nie wiem, Kolonko mówi, ze tak jest lepiej, patrząc na Nasza historie...Ja osobiście za Kukizem od początku, fajny wynik Paweł zrobił a co do Korwinistów, to nie wstyd Wam za te ataki na Kukiza?! Karma wraca...

22

To mnie zgłoś do prokuratury w Madrycie;) Chętnie pójdę z Messim i Neyem odbywać wyrok:P

1

Widzicie?! Macki Pereza jednak istnieją,ale ilu było niedowiarków...

2

Złota Piłka dla Rakitica!

4

Kurcze lubię Lavezziego, ale on ma 30 lat...Lepiej Arka Milika kupić!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?