Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech strzela Bravo! A nie, bo to bedzie brak szacunku dla rywala..;)
0
Szkoda, ze odejdzie..:/
0
Oglądnij sobie Salo, jak szukasz filmów ambitnych inaczej ;)
1
A moze 15 za Milika? ;)
3
Nie wiem czym sie ekscytujecie, lider Premierahip gra z jakims ogórkiem z dolu tabeli ;)ot mecz bez historii;)
1
Niech Pique skończy te polemiki i zaczepki w końcu!On chyba nigdy nie dorośnie, masakra...
8
Widzicie i co, dalej hejt co niektórzy na Lewego?! Trochę pokory i szacunku dla innych zawodników i zespołów;)
0
Ale hejtujecie Lewego, nieładnie...
14
Jeszcze Ronaldo ogłosi swój coming out i będzie cyrk kompletny haha
6
Ulubiony piłkarz kibiców - Ronaldo?! Haha, szczególnie jak go pozdrawiają skandując Messi!Messi!Messi! haha no nie mogę z tego..:)
0
Trojka powinna byc taka: Messi, Ney, Lewy, Suarez ;)
2
Skandaliczna decyzja naszego trenera..:/Ja zawsze będę za tym chłopakiem, wielki talent, charakter i serce!
0
Ja nigdy nie zapomne jak Andres sie wkurzyl na Ronaldo hehe
0
Trzeba się w końcu ogarnąć w Europie i pomóc "uchodźcom"...w dołączeniu do Allaha...
1
Mourinho pewnie wróci do Realu hehe
1
Jeszcze niech Grzesiek strzeli:)
3
I znowu kolejni, co na piłce siadają...
0
Real pewnie wygra 7,8-0, Ronaldo zdobędzie 5 bramek, 2 z rzutów karnych, nie ma sensu oglądać dalej..;)
0
Po debacie zdobył pewnie te 1-2% głosów więcej, przez co Zlew nie przekroczył 8%, wiec paradoksalnie tak;)
0
Zandberg dokonał dekomunizacji w sejmie, Coutinho dokona deMouryzacji w Chelsea:)
0
Jak to kiedyś biali kiedyś wywieszali transparenty na Bernabeu? "Mou, Twój palec wskazuje Nam drogę", coś chyba magia wyjątkowego zanika;)
0
W Paryżu chcą mieć tridente Cr7-Lewy-Messi, ach ci marzyciele haha
6
Mou narobił tyle zamieszania w Chelsea, ze jestem więcej niż pewien, ze piłkarze graja na jego zwolnienie i trzeba im przyznać, są już bardzo blisko odejścia The Special Five:)
0
Miałem dać angielska w cudzysłów;) Wiadomo najmocniejsza jest hiszpańska:)
0
Może niech co sezon Barca występuje w innej lidze najpierw Francja, potem Niemcy i walka z Bayernem, następnie najmocniejsza liga świata czyli angielska a na deser polska ekstraklasa hehe
4
Może Polsce potrzebna jest umiarkowana dyktatura? Nie wiem, Kolonko mówi, ze tak jest lepiej, patrząc na Nasza historie...Ja osobiście za Kukizem od początku, fajny wynik Paweł zrobił a co do Korwinistów, to nie wstyd Wam za te ataki na Kukiza?! Karma wraca...
22
To mnie zgłoś do prokuratury w Madrycie;) Chętnie pójdę z Messim i Neyem odbywać wyrok:P
1
Widzicie?! Macki Pereza jednak istnieją,ale ilu było niedowiarków...
2
Złota Piłka dla Rakitica!
4
Kurcze lubię Lavezziego, ale on ma 30 lat...Lepiej Arka Milika kupić!