1

Thiago Siiiiiiiiiii!

1

Co ja widzę Real 5 zoltek już?! Nie Carlo wzmocni defensywę hehe

0

Lewy klasa!

0

Jeśli Błękitni nie zlekceważą rywala, to awansują:D

0

Karne w Leverkusen:)

0

Oglądam mecze Bayernu ostatnio i powiem ci szczerze, ze są w przeciętnej formie;) Najbardziej obawiam się w LM PSG;)

3

Na białej stronie coś czytałem, ze Iker chce zostać do 2017 roku, jeśli to prawda to świetna wiadomość!

0

Sorry, ale będziesz Nam mówiła co mamy oglądać i pisać w komentarzach, lol:)

2

BBC?! Zawsze wolałem CNN;)

2

Z całym szacunkiem, ale nie mam zaufania do piłkarzy z włoskiej ligi, tak na szybko nawet nie wymienię kilku grających w La Liga...Taki Vietto z Villarealu do wyjęcia za grosze, wielki talent, sprawdzony w bojach z najlepszymi zespołami, zresztą świetnym przykładem jest Immobile, król strzelców Serie A, który nic nie pokazał w BVB, podobnie na mistrzostwach, na których grał słabiutko...O Pogbe tez się obawiam..:/

3

City w tym roku chyba ze 3 kupony mi już zepsuło hehe

5

Wynik 4,5-0 to niezbędne minimum, to nie tylko 3 punkty, ale trzeba pokazać rywalom, ze to 1-0 wymęczone z Celta, to tylko drobna zadyszka, musimy przemówić przede wszystkim bramkami;)

4

Dobrze, ze zamiast Celty nie grali Błękitni..;)

1

Xavi najlepszy piłkarz wśród ogrodników i najlepszy ogrodnik wśród piłkarzy;)

16

Messi! Porque?!

0

Dobrze, ze butem nie rzucał;)

3

Moze rzeczywiscie Pique ma w czole magnes hehe

0

1-0 to jeszcze nie taki pewny wynik...

0

Iniesta w końcu zszedł:)

1

Kurcze jak Lucho straci 2 razy punkty z Celta, to ja nie wiem...

0

Musimy grac z większym zaangażowaniem mac! Co to ma być spacerek, czas upływa a my sobie klepiemy..:/

2

U nóg jeszcze masz:P

0

Xavi brawo! Niecelnie a próba dobra

0

Przyszły sezon pomoc powinna wyglądać tak:
Pogba-Krychowiak-Reus

1

Alves genialnie hehe

0

No właśnie Andres to jeden z moich ulubionych zawodników, ale co on gra od momentu kiedy dostał nowy kontrakt?! Na dzisiaj Iniesta nie powinien być pierwszym wyborem...

0

Nie oglądałem 1 polowy niestety, ale druga już włączam i mam nadzieje, ze przyniosę szczęście;) Dzisiaj tylko 3punkty!

0

Granada odpuściła...

2

Portugalska masakra piłką mechaniczna;)

0

O jeny..:/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?