Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Thiago Siiiiiiiiiii!
1
Co ja widzę Real 5 zoltek już?! Nie Carlo wzmocni defensywę hehe
0
Lewy klasa!
0
Jeśli Błękitni nie zlekceważą rywala, to awansują:D
0
Karne w Leverkusen:)
0
Oglądam mecze Bayernu ostatnio i powiem ci szczerze, ze są w przeciętnej formie;) Najbardziej obawiam się w LM PSG;)
3
Na białej stronie coś czytałem, ze Iker chce zostać do 2017 roku, jeśli to prawda to świetna wiadomość!
0
Sorry, ale będziesz Nam mówiła co mamy oglądać i pisać w komentarzach, lol:)
2
BBC?! Zawsze wolałem CNN;)
2
Z całym szacunkiem, ale nie mam zaufania do piłkarzy z włoskiej ligi, tak na szybko nawet nie wymienię kilku grających w La Liga...Taki Vietto z Villarealu do wyjęcia za grosze, wielki talent, sprawdzony w bojach z najlepszymi zespołami, zresztą świetnym przykładem jest Immobile, król strzelców Serie A, który nic nie pokazał w BVB, podobnie na mistrzostwach, na których grał słabiutko...O Pogbe tez się obawiam..:/
3
City w tym roku chyba ze 3 kupony mi już zepsuło hehe
5
Wynik 4,5-0 to niezbędne minimum, to nie tylko 3 punkty, ale trzeba pokazać rywalom, ze to 1-0 wymęczone z Celta, to tylko drobna zadyszka, musimy przemówić przede wszystkim bramkami;)
4
Dobrze, ze zamiast Celty nie grali Błękitni..;)
1
Xavi najlepszy piłkarz wśród ogrodników i najlepszy ogrodnik wśród piłkarzy;)
16
Messi! Porque?!
0
Dobrze, ze butem nie rzucał;)
3
Moze rzeczywiscie Pique ma w czole magnes hehe
0
1-0 to jeszcze nie taki pewny wynik...
0
Iniesta w końcu zszedł:)
1
Kurcze jak Lucho straci 2 razy punkty z Celta, to ja nie wiem...
0
Musimy grac z większym zaangażowaniem mac! Co to ma być spacerek, czas upływa a my sobie klepiemy..:/
2
U nóg jeszcze masz:P
0
Xavi brawo! Niecelnie a próba dobra
0
Przyszły sezon pomoc powinna wyglądać tak:
Pogba-Krychowiak-Reus
1
Alves genialnie hehe
0
No właśnie Andres to jeden z moich ulubionych zawodników, ale co on gra od momentu kiedy dostał nowy kontrakt?! Na dzisiaj Iniesta nie powinien być pierwszym wyborem...
0
Nie oglądałem 1 polowy niestety, ale druga już włączam i mam nadzieje, ze przyniosę szczęście;) Dzisiaj tylko 3punkty!
0
Granada odpuściła...
2
Portugalska masakra piłką mechaniczna;)
0
O jeny..:/