8

Bale goni Messiego!

3

Smerfy remis, to chyba Papa Smerf może się wkurzyć;)

1

Milik-Lewy duet marzeń;)

4

To jest Bestia:)

0

Dorzuć jeszcze jeden "pewniak";)

2

Ciekaw jestem czy już w tym meczu Pellegrini sprawdza ta tajemnicza taktykę na Barce hehe

0

Dla mnie poziom ligi angielskiej jest wyrównany, to prawda, tylko, ze jest to poziom średni;)

12

City 1-0 z takimi ogórkami, ach ta silna liga angielska;)

1

Haha on zawsze będzie miał coś do Barcy

1

Rozkręcili się chłopaki:)

50

Ja bym poszedł dalej, przerwał i wręczył puchar Realowi Madryt!

0

Mou po meczu:
"Sędziowie powinni chronić takich piłkarzy jak Costa"

7

W sumie oni to Emirates, my Qatar, czyli prawie jak bracia hehe

0

Czasami są lekkie opóźnienia, spokojnie;)

1

Z Chelsea mamy wielka kose:)

0

Karny chyba słuszny:/

6

Jednym ze sponsorów LM jest Gazprom;)

0

Costa jaki to jest buc, to głowa mala...

1

Veratti jeden z najbardziej niedocenianych;)

0

Do wszystkich którzy maja ból dupy, ze Lewy zrobił karierę:
BVB: 131meczow/ 74 bramek + 31 asyst
Bayern: 22mecze/11bramek +5 asyst
Europejskie Puchary: 59meczow/26bramek

0

Lepiej, żeby PSG odpadło, ponieważ każdy zespól w 1/4 może mieć z Nimi problem;)

Costa Ty śmieciu!

0

Za slaby na Bayern, dobre sobie:) Po prostu Pep kombinuje za bardzo z taktyka

0

5-0 a Lewy dalej zero na koncie:/

0

Jedyny, prawdziwy prezydent!

0

Myślałem, ze to Real padł;)

1

Jeszcze jeden, jeszcze jeden!!!

0

Ronaldo fajnie drybluje, cały czas przekładanka nogami hehe

0

To chyba nie jest dobry klub i otoczenia dla Di Marii...

0

Żyć czasach Federera, Jordana, Messiego, Małysza, Bolta i innych wielkich coś niesamowitego hehe

0

Ja tez się ciesze, ze żyję w czasach geniusza rzutów karnych - Cr7;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?