Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Bale goni Messiego!
3
Smerfy remis, to chyba Papa Smerf może się wkurzyć;)
1
Milik-Lewy duet marzeń;)
4
To jest Bestia:)
0
Dorzuć jeszcze jeden "pewniak";)
2
Ciekaw jestem czy już w tym meczu Pellegrini sprawdza ta tajemnicza taktykę na Barce hehe
0
Dla mnie poziom ligi angielskiej jest wyrównany, to prawda, tylko, ze jest to poziom średni;)
12
City 1-0 z takimi ogórkami, ach ta silna liga angielska;)
1
Haha on zawsze będzie miał coś do Barcy
1
Rozkręcili się chłopaki:)
50
Ja bym poszedł dalej, przerwał i wręczył puchar Realowi Madryt!
0
Mou po meczu:
"Sędziowie powinni chronić takich piłkarzy jak Costa"
7
W sumie oni to Emirates, my Qatar, czyli prawie jak bracia hehe
0
Czasami są lekkie opóźnienia, spokojnie;)
1
Z Chelsea mamy wielka kose:)
0
Karny chyba słuszny:/
6
Jednym ze sponsorów LM jest Gazprom;)
0
Costa jaki to jest buc, to głowa mala...
1
Veratti jeden z najbardziej niedocenianych;)
0
Do wszystkich którzy maja ból dupy, ze Lewy zrobił karierę:
BVB: 131meczow/ 74 bramek + 31 asyst
Bayern: 22mecze/11bramek +5 asyst
Europejskie Puchary: 59meczow/26bramek
0
Lepiej, żeby PSG odpadło, ponieważ każdy zespól w 1/4 może mieć z Nimi problem;)
Costa Ty śmieciu!
0
Za slaby na Bayern, dobre sobie:) Po prostu Pep kombinuje za bardzo z taktyka
0
5-0 a Lewy dalej zero na koncie:/
0
Jedyny, prawdziwy prezydent!
0
Myślałem, ze to Real padł;)
1
Jeszcze jeden, jeszcze jeden!!!
0
Ronaldo fajnie drybluje, cały czas przekładanka nogami hehe
0
To chyba nie jest dobry klub i otoczenia dla Di Marii...
0
Żyć czasach Federera, Jordana, Messiego, Małysza, Bolta i innych wielkich coś niesamowitego hehe
0
Ja tez się ciesze, ze żyję w czasach geniusza rzutów karnych - Cr7;)