2

Kurde "Casillasa" puścił..:/

2

Mats!

0

Suarez dzisiaj naprawdę się wyróżnia:)

2

Villarreal ma nieźle wyszkolonych i wybieganych zawodników i przy tej taktyce - autobusu, to będzie problem z Nimi...

1

Szkoda, liczyłem na hattrick Mathieu dzisiaj:/

0

Pamiętajcie! Ronaldo nigdy nie nurkuje, on zawsze jest "zahaczany", "ciągnięty za koszulkę", "przytrzymywany", "prowokowany", "przewracany" ;)

9

Dlaczego Zewlakow jest taki pewny, ze nie było karnego?! Widział powtórkę z różnych kamer?

0

Może lepiej ściągnąć Di Marie?! Cena będzie podobna jak za Reusa a piłkarsko to Aniołek jednak polka wyżej:)

0

Neymar wczoraj trochę przesadził...Ale wiesz jak to Brazylijczycy, samba i luz;)

0

Neymara muszę zganić dziś za wykończenie!

0

Gdzie krytycy Pedrito? Hehe

1

Nie umieją się zachować...

0

Bilbao rzeźnicy..:/

0

Nie wiem co chcecie od Matje, ale Pan Komentator powiedział, ze on może grac na wysokim poziomie 5,6 lat jeszcze hehe

0

To jest ta akcja! To jest Neymar! To jest Barcelona!

0

Łysy z Brazzers, znowu...

0

Mam niedosyt trochę, wynik powinien być 1-4, 1-5 :D

0

Dani po co?!

0

Ney :/

0

3)Messi z kontuzja
...4)Cr7

0

Co my gramy, to jest poezja momentami:)

0

Jak utrzymamy takie tempo będzie manita!

0

Znakomicie konstruujemy akcje, szybkie piłki, brawo:)

0

Haha pięknie:)

3

Ludzie kurde zacznijcie czytać więcej książek a nie tylko surfować po necie, bo oczy bolą od takich błędów!

1

Ja poprę tego, który ściągnie...Isco haha

2

No to mam nadzieje, ze tak na maj/czerwiec będzie gotowy, bardzo dobra informacja!

0

Mi zawsze podobał się van der Wiel, dla mnie kopia Alvesa, szkoda, ze nie kupiliśmy go z Ajaxu...

0

Przydałby się na boku obrony, mógłby ścigać się z Ronaldo:D

5

El Jarek płakał jak czytał;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?