Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Kurde "Casillasa" puścił..:/
2
Mats!
0
Suarez dzisiaj naprawdę się wyróżnia:)
2
Villarreal ma nieźle wyszkolonych i wybieganych zawodników i przy tej taktyce - autobusu, to będzie problem z Nimi...
1
Szkoda, liczyłem na hattrick Mathieu dzisiaj:/
0
Pamiętajcie! Ronaldo nigdy nie nurkuje, on zawsze jest "zahaczany", "ciągnięty za koszulkę", "przytrzymywany", "prowokowany", "przewracany" ;)
9
Dlaczego Zewlakow jest taki pewny, ze nie było karnego?! Widział powtórkę z różnych kamer?
0
Może lepiej ściągnąć Di Marie?! Cena będzie podobna jak za Reusa a piłkarsko to Aniołek jednak polka wyżej:)
0
Neymar wczoraj trochę przesadził...Ale wiesz jak to Brazylijczycy, samba i luz;)
0
Neymara muszę zganić dziś za wykończenie!
0
Gdzie krytycy Pedrito? Hehe
1
Nie umieją się zachować...
0
Bilbao rzeźnicy..:/
0
Nie wiem co chcecie od Matje, ale Pan Komentator powiedział, ze on może grac na wysokim poziomie 5,6 lat jeszcze hehe
0
To jest ta akcja! To jest Neymar! To jest Barcelona!
0
Łysy z Brazzers, znowu...
0
Mam niedosyt trochę, wynik powinien być 1-4, 1-5 :D
0
Dani po co?!
0
Ney :/
0
3)Messi z kontuzja
...4)Cr7
0
Co my gramy, to jest poezja momentami:)
0
Jak utrzymamy takie tempo będzie manita!
0
Znakomicie konstruujemy akcje, szybkie piłki, brawo:)
0
Haha pięknie:)
3
Ludzie kurde zacznijcie czytać więcej książek a nie tylko surfować po necie, bo oczy bolą od takich błędów!
1
Ja poprę tego, który ściągnie...Isco haha
2
No to mam nadzieje, ze tak na maj/czerwiec będzie gotowy, bardzo dobra informacja!
0
Mi zawsze podobał się van der Wiel, dla mnie kopia Alvesa, szkoda, ze nie kupiliśmy go z Ajaxu...
0
Przydałby się na boku obrony, mógłby ścigać się z Ronaldo:D
5
El Jarek płakał jak czytał;)