Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na stronie Realu napisali, ze ponoć gracze Barcy wydali wyrok na Cristiano - 4 mecze haha, no tego jeszcze nie było:)
0
Można było przeznaczyć na Niego te pieniądze a nie na Suareza, które obecnie nie jest zawodnikiem robiącym jakakolwiek roznice:/
0
Ja życzę Xaviemu, żeby każdy przeciwnik chciał grac z Barca w piłkę;)
0
27
Czerwony: Elche?! Myślałem, ze Ronaldo;)
0
Kurcze lubię Nike, ale mam wrażenie, ze projektanci się trochę wypalili...Juz lepiej byłoby zrobić koszulkę w stylu retro i efekt byłby dużo lepszy:)
0
Wynik sprawiedliwy, zgadzam się z opiniami, ze nasza obrona zagrała bardzo dobry mecz:)
0
Brawo! Autobus złamany:)
0
No w końcu Xavi, uspokoi grę w środku pola:)
0
Iniesta strzał z dystansu, jak on mógł;)
0
Nie plączę;) Tylko widać lekka frustracje a chyba wiesz, ze jest on na cenzurowanym i powinien uważać!
1
Suarez już zaczyna widze:/
0
Milik>Suarez i tyle w temacie...
0
Iniesta tez dostał nowy, wysoki kontrakt i od tego czasu przestał grac..:/ Barca to widzę taki klub, ze zasługi są ważniejsze od aktualnej formy a później płacz, ze nie ma pieniędzy na transfery i trzeba szejków prosić...
0
To Ronaldo do Nas a Messi do Realu i sponsorzy będą zadowoleni;)
1
Fajne zdjęcie, doktor prawa karnego i profesor futbolu;)
2
Moja jedenastka:
Van der Sar
Lahm - Maldini - Puyol - R.Carlos
Iniesta - Xavi - Zidane
Cr7 - Ronaldo - Messi ;)
1
Mou wracaj do Barcy, tutaj jest Twój dom;)
0
Wiesz bardziej chodziło mi o zmianę zarządu;) Ale jeśli poruszasz temat kibiców, to jestem przeciwko odpowiedzialności zbiorowej, trzeba karać i eliminować konkretnych ludzi(często bandytów) z piłki, ale jak widzimy na przykładzie Legii, klub w ogóle sobie z tym problemem nie radzi.
Czy zadaniem klubu jest wychowywanie młodzieży? Ale jak to sobie wyobrażasz?! Jasne ważne jest edukacja i współpraca klubu z grupami kibiców, ale od wychowania są rodzice i szkoła:)
0
Miejmy nadzieje, ze po upomnieniu ze strony policji, będzie upomnienie ze strony socios...
0
Przepłacony transfer, niestety...Niektórzy piszą, ze Luis ma sporo asyst, ok, ale on tu jest żeby strzelać bramki i robić różnicę w ważnych meczach! To już gracz ukształtowany, a nie junior i nie możemy czekać 2 sezonów aż zaskoczy...
Na bardzo fajna rzecz zwrócił uwagę użytkownik kacri0 i ja się z Nim w pełni zgadzam, kupujemy wielkich graczy za późno:/
0
Tak się zastanawiam, czy w ogóle Luis był potrzebnym transferem, już lepiej można było te pieniądze zainwestować w pomoc i obronę a do ataku kupić Arka Milika i byłaby inwestycja na lata ;)
0
Ratuj Nas Carles!
1
Nie rozumiem ludzi, którzy śmieją z tych, którzy kwestionują uczciwość losowania...Popatrzcie na współczesny sport, na tych "wielkich" sportowców Lance Armstrong, Marit Bjoergen albo Bolt i wielu innych, cudownych sportowców, przecież prawie wszyscy biorą doping, tylko ci z wyższej polki, zażywają niewykrywalne rzeczy (do czasu), dlatego takie losowanie to pikuś, a Perez ma olbrzymie pieniądze i wpływy...
1
Bardzo lubię tą retorykę, byliśmy lepsi a przeciwnik nie chciał grac z Nami w piłkę...
1
Chelsea ma, nie waham się tego napisać, najlepszego trenera klubowego na świecie, ze specjalizacja prowadzenia wielkich klubów, to nie ma co nawet porównywać CV obu Panów...
0
Trzeba poczekać spokojnie na Laporte, przemęczyć się do 2016 i tyle, chyba nie sadzicie, ze ten zarząd, dyrektor sportowy i trener zmienia coś na plus...Nadeszły bardzo chude lata, niestety:/
0
No tak moje niedopatrzenie;)
10
Real w 15 meczach strzelił 55 bramek, co daje średnia 3,66 bramki/mecz, masakra...Ronaldo ma 25 bramek, jeśli utrzyma to tempo, to skończy sezon z 63,3 bramkami:/
0
To tylko część nowej kampanii społecznej - Stop diving in modern football:D