9

Valencia za moich czasów to m.in. Canizares, Angloma, Ayala, Rufete, Mendieta, Kily Gonzales, Baraja, Claudio Lopez, Marchena, Albelda, Aimar,Vicente bardzo im wtedy kibicowałem, ach co to była za ekipa:)

1

Przejmujemy lidera w La Liga! I kto teraz jet debeściak?! Haha

1

Nie miałem zamiaru ani z nikogo żartować ani obrażać uczuć religijnych, użyłem tylko metafory i tyle;)

3

A wiec niech słowo, stanie się ciałem:)

3

Milo się czyta na białej stronie, jak chwalą naszych zawodnik za zaangażowanie, piszą, ze u Nas i Suarez i Neymar i nawet Leo pracują w defensywie:)
To także pokazuje, ze piłka nożna to sport zespołowy i nie może być tak, ze 7-8 pracuje w odbiorze a reszta stoi, w dzisiejszej piłce to nie zdaje egzaminu

0

Realowi brakuje balansu miedzy defensywa a ofensywa, zbyt wiele gwiazd, którym nie chce się pracować w obronie...

1

Napiszcie co zrobicie, jeśli Barca wygra jutro i zostanie liderem? Ja będę zbierał podpisy pod lista Pawła Kukiza;)

0

Kamil Glik:)

4

Real musi kupić Pogbe,Vearattiego, Reusa, Lewego i Aguero i wtedy może "coś" zaczyna grac;) Za mało Galacticos na obecnym pokładzie

0

Jutro pisze maila do Perez, niech mi zwróci kasę za zepsuty jeden kupon, lol:)

0

Ja jutro po meczu nie chce nawet słyszeć o pechu, 5 poprzeczkach, słupkach, niewykorzystanym karnym, jutro tylko 3pkt!

23

Nie wiem jak, ale Barca jutro wygrać MUSI! Choćby mieli przeorać cale boisko, nie można zepsuć kolejnej szansy:)

0

Carlo jest za miękki, tam potrzeba szeryfa jak Mourinho!

3

Spokojnie Panowie, Ronaldo za niedługo "przemówi" na boisku!

0

Ancelotti out, to najczęściej pada haha

1

Chyba dol z wapnem;)

0

Jak oni kupią Pogbe, to duet Veratti-Pogba to będzie masakra!

0

Dokładnie! Pewien zdrowy rozsadek musi być zachowany a to ze ktoś wcześniej(Zubi) nie dopilnował prawej obrony, nie oznacza, ze teraz za wszelka cenę mamy popełniać kolejna głupotę. Zobaczycie jak Dani dostanie wysoki kontrakt na 2 lata, to w przyszłym sezonie będzie grał wielkie g...Z calym szacunkiem do Niego:)

4

Ja jeszcze przeboleje stratę Danilo, ale Vietto, to chyba mnie szlag trafi, jak pójdzie na zmarnowanie do Realu!

0

No rzeczywiscie same "gwiazdy"...

0

Powiem tak, ze nasze priorytety transferowe wg Mnie powinny być takie:

-Danilo

-Veratti

-Vietto

0

Ponoć Danilo już bardzo blisko Realu, no kurde:/

0

Zdecydowanie Valdes!

1

Spokojnie, Barca to taki klub dla którego niektórzy przyszliby za darmo i na piechotę, jak kochają, to poczekają;)

1

Tylko nie Harry Kane! Anglicy w Hiszpanii to nieporozumienia z reguły, są zbyt drewniani:)

1

Bez argumentu, cytuje: "Grajcie sobie gdzieś indziej. Nie u nas:-)"

0

Na Twitterze czytałem, ze Mati Borek tez Nas nie chce na Bernabeu,lol:)

0

No i fajnie, pierwsze wzmocnienia się szykują Danilo, Vietto, oby tak dalej;)

0

To było do przewidzenia, kombinują jak mogą hehe...No cóż widać, ze władze Realu nie potrafią się zachować przyzwoicie i udostępnić stadion...

1

Dobra ja tez coś dodam:
Cr7 vs. Messi
Cr7 vs. Messi bez formy
Cr7 vs. kontuzjowany Messi;)?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?