Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Niech Granada już zejdzie, Błękitni by ich rozjechali...
3
Dalej Granada, jeszcze 6 hehe
0
Kurcze my pewnie wygramy z Celta 1-0 lub 2-1 i Cr7 odjedzie Messiemu w klasyfikacji...
0
Granada się podkłada!
0
Dla mnie tak...
0
Leo musi dzisiaj minimum hattricka zdobyć, tytuł Pichichi nie może przejść w ręce Ronaldo:/
5
Ronaldo przemówił na boisku, Granada miażdżona!
0
Nie przyznawaj się, ze to oglądasz hehe
0
Kampl to ciekawy zawodnik, ale jeszcze musi się trochę ograć;)
0
Polski Bayern lepszy od polskiej Borussi;)
1
Widzieliście co zrobił Lewy, Weltklasse:)
0
Kolek drewniany ma jakieś zalety?!
0
Komentarz usunięty
0
Bayern gra bardzo przeciętnie, gdzie im do Barcy:)
1
Boateng chyba nie do wyjęcia, ale to świetny obrońca,silny, szybki, mający dobre wyprowadzenie piłki:)
0
Ja to mówili kibice w Madrycie "Mou, Twój palec wskazuje Nam drogę", agresja i buta The Special One udziela się tez fanom Chelsea;)
1
Polska piłka, każdy może wygrać z każdym;)
0
Różowe tło, co się dzieje?! Cr7 shakowal stronę czy co...
0
Dla mnie Vietto,już od pewnego czasu ten chłopak mi imponuje:)Messi zrobi z Niego cracka;)
0
Cisnęli Nas troche:/
1
No bez jaj, to jest czerwona kartka, Waldusia Nam bija!
0
Alves>Olkowski;)
0
Irlandia brutale i tyle..:/
0
Macki Pereza..:/
0
Przecież te kluby przez dziesiątki lat pracowały na swoja pozycje i reputacje! Ciężka praca prezesów, dyrektorów,piłkarzy i kibiców, spowodowała, ze są w tym miejscu, w jakim są.
0
Ja uważam, ze Nam będzie się łatwiej grało na wyjazdach, będziemy mogli grac z naszej ulubionej kontry;)
0
No Niemcy coś się męczą, samo to, ze już 2 bramki stracili...W grupie wcale łatwo nie będą mieli, maja jeszcze wyjazdy do Szkocji i Irlandii;)
0
Zdecydowanie Pique, był szefem obrony!
0
Cala pierwsza polowa Marcelo hasał jak chciał...
0
In Plus: Alba,Mathieu, Pique,Busi,Suarez,Bravo
Mieszane uczucia: Messi, Ney,Rakitic,Iniesta
In minus: Alves,Masche