Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dalej wierzycie, ze ta cala nagonka na Barce to przypadek?! Wszystko przez to, ze Katalonia chce sie odlaczyc, wiec chca Nas zniszczyc...
1
Słyszałem, ze jak odejdzie do Realu, to ponoć wszystkie problemy maja zniknąć...
0
http://weszlo.com/2015/10/15/czy-lewandowski-to-juz-naprawde-poziom-ronaldo-i-messiego/
0
Oczywiście na tak!
1
Taki ból tyłka, że to Polak...Rozumiem, że jak z Polski, to nie może się wybić, tak?!
1
No i?
1
W sumie jeszcze Ronaldinho, wtedy Ney-Suarez-Villa za plecami Ronnie i Leo i miażdżymy wszystkich;)
1
Miałem to samo:D
0
28 meczów,17 bramek cały David hehe, ten człowiek to legenda!
0
Bardzo ciekawy pomysł z tym Sylwkiem w Barcelonie:) Sam się zastanawiam tylko nie wiem czy dostane w styczniu kilka dni wolnych więcej...
0
Przynajmniej Polsce odpadł rywal w walce o medale;) Poza tym - Brawo Chorwacja!
0
Przynajmniej samoluba Robbena nie będzie na Euro;)
0
Po zdjęciu myślałem, ze to jakiś emisariusz Saurona;)
15
To jest mój nr 1 na wzmocnienie pomocy, zawodnik genialny, świetna technika, przegląd pola, waleczność, drybling, młody wiek a już spore doświadczenie:)
0
Niech FIFA zacznie "krzywdzić" Real a nie uwzięli się na Nas..:/
0
1
Czemu nie piszecie, ze Polak w Barcelonie?!
https://pl.wikipedia.org/wiki/Mateusz_Klich
0
Dokładnie Veratti to genialny pomocnik, mózg środka pola! 22lata, zawodnik na lata, dość kupowania zawodników 29-30 lat za 20,30mln...Real konsekwentnie odmładza skład, zwłaszcza pomoc i to na pewno zaprocentuje
0
Kurcze niech Barca teraz w przerwie na reprę zrobi mini turniej w skaldzie: Barcelona, Chelsea, Lech,Juve - zawsze jakiś zespól wygra trofeum i podbuduje morale;)
0
Kurcze no...mafia trochę:/
0
Czytam właśnie, ze brat Messiego został aresztowany, stawiał opór, miał przy sobie bron, ładnie...
2
Verratti to powinien być priorytet! Zawodnik o parametrach Xaviego, dodatkowo chłopak z charakterem, mimo niewielkiej postury walczak plus bardzo dobra technika, przegląd pola:)
0
Nikt nie mówił?Ciekawe, ponieważ sporo takich komentarzy się pojawia na różnych stronach, na naszej też;)
1
Choćby Lewy strzelał po 5 bramek co mecz( często bardzo ważnych bramek!), to i tak niektórzy "eksperci" powiedzą, ze to polka niżej niż Aguero,Suarez czy Zlatan...Przeciez Polak nie może być jednym z najlepszych piłkarzy na świecie, prawda?!
1
Na dzisiaj najlepsza trojka: Messi, Cr7, Lewy:)
0
Najlepiej wypożyczyć Ter Stegena do innego klubu La Liga, niech zdobywa doświadczenie i szkoli język...W Barcelonie jest za słaby nawet na rezerwowego na tą chwilę:/
0
Haha
1
No tak, ale do grobu weźmie te pieniądze?! A bycie legenda i przejście do historii jest bezcenne;)Ale co zrobić taki świat...
0
Nie wiem po jakiego grzyba Tomek pchał się do wagi ciężkiej, mógł być legenda w junior ciężkiej a naturalnym ciężkim nie jest i nigdy nie będzie...
0
Szkoda, ze o 3 w nocy ta walka się nie zaczęła, mogliby sporo na reklamach jeszcze zarobić;)