2

Dalej wierzycie, ze ta cala nagonka na Barce to przypadek?! Wszystko przez to, ze Katalonia chce sie odlaczyc, wiec chca Nas zniszczyc...

1

Słyszałem, ze jak odejdzie do Realu, to ponoć wszystkie problemy maja zniknąć...

0

Oczywiście na tak!

1

Taki ból tyłka, że to Polak...Rozumiem, że jak z Polski, to nie może się wybić, tak?!

1

No i?

1

W sumie jeszcze Ronaldinho, wtedy Ney-Suarez-Villa za plecami Ronnie i Leo i miażdżymy wszystkich;)

1

Miałem to samo:D

0

28 meczów,17 bramek cały David hehe, ten człowiek to legenda!

0

Bardzo ciekawy pomysł z tym Sylwkiem w Barcelonie:) Sam się zastanawiam tylko nie wiem czy dostane w styczniu kilka dni wolnych więcej...

0

Przynajmniej Polsce odpadł rywal w walce o medale;) Poza tym - Brawo Chorwacja!

0

Przynajmniej samoluba Robbena nie będzie na Euro;)

0

Po zdjęciu myślałem, ze to jakiś emisariusz Saurona;)

15

To jest mój nr 1 na wzmocnienie pomocy, zawodnik genialny, świetna technika, przegląd pola, waleczność, drybling, młody wiek a już spore doświadczenie:)

0

Niech FIFA zacznie "krzywdzić" Real a nie uwzięli się na Nas..:/

0

1

Czemu nie piszecie, ze Polak w Barcelonie?!

https://pl.wikipedia.org/wiki/Mateusz_Klich

0

Dokładnie Veratti to genialny pomocnik, mózg środka pola! 22lata, zawodnik na lata, dość kupowania zawodników 29-30 lat za 20,30mln...Real konsekwentnie odmładza skład, zwłaszcza pomoc i to na pewno zaprocentuje

0

Kurcze niech Barca teraz w przerwie na reprę zrobi mini turniej w skaldzie: Barcelona, Chelsea, Lech,Juve - zawsze jakiś zespól wygra trofeum i podbuduje morale;)

0

Kurcze no...mafia trochę:/

0

Czytam właśnie, ze brat Messiego został aresztowany, stawiał opór, miał przy sobie bron, ładnie...

2

Verratti to powinien być priorytet! Zawodnik o parametrach Xaviego, dodatkowo chłopak z charakterem, mimo niewielkiej postury walczak plus bardzo dobra technika, przegląd pola:)

0

Nikt nie mówił?Ciekawe, ponieważ sporo takich komentarzy się pojawia na różnych stronach, na naszej też;)

1

Choćby Lewy strzelał po 5 bramek co mecz( często bardzo ważnych bramek!), to i tak niektórzy "eksperci" powiedzą, ze to polka niżej niż Aguero,Suarez czy Zlatan...Przeciez Polak nie może być jednym z najlepszych piłkarzy na świecie, prawda?!

1

Na dzisiaj najlepsza trojka: Messi, Cr7, Lewy:)

0

Najlepiej wypożyczyć Ter Stegena do innego klubu La Liga, niech zdobywa doświadczenie i szkoli język...W Barcelonie jest za słaby nawet na rezerwowego na tą chwilę:/

0

Haha

1

No tak, ale do grobu weźmie te pieniądze?! A bycie legenda i przejście do historii jest bezcenne;)Ale co zrobić taki świat...

0

Nie wiem po jakiego grzyba Tomek pchał się do wagi ciężkiej, mógł być legenda w junior ciężkiej a naturalnym ciężkim nie jest i nigdy nie będzie...

0

Szkoda, ze o 3 w nocy ta walka się nie zaczęła, mogliby sporo na reklamach jeszcze zarobić;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?