1

Przed Jego transferem wydawalo sie, ze to bedzie strzal w dziesiatke,mlody, zdolny Niemiec grajacy w stylu Neuera i kreowany na Jego nastepce. Natomiast zycie nie jest takie rozowe i jak widac z daleka droga przed Matsem, bo narazie robi sporo baboli i slabo kieruje defensywa, nie ogladalem Jego meczow za czesto jeszcze jak gral w Borussi, byc moze jest to po prostu przecietny bramkarz, z dobrym marketingiem, wiadomo nie kazdy transfer musi byc trafiony

2

Bramkarz powinien dobrze grac rekami a pozniej nogami, no nie robmy zartow, ze portero ktory gra slabiej nogami, bedzie przeszkadzal w Naszym stylu gry, no bez jaj...

0

Zasługuje na podwyżkę, bravo!

0

Moze ter Stegen ma jakies haki na zarzad, bo miec takie plecy za nic to nie wierze...

1

Masakra ledwo start ligi i juz druga porazka :/

0

Brakuje kapitanow Valdesa, Xaviego i Puyola

1

No i teraz kto strzela my czy ter Stegen?

0

W koncu nauczy sie grac nogami haha, bramkarz w Barcelonie musi umiec grac nogamu ;)

2

Marc wywalczyl miejsce w skladzie w klubowych gabinetach, brawo!

0

Koniec swiata...

0

Brakuje Nam kogos takiego jak Xavi...

0

Czy Busi niedawno podpisal nowy kontrakt? Bo juz nie pamietam ;)

7

Lucho to taki sam zdolny trener jak Zidane, maja swietne zespoly i to wszystko, najlepsi to Simeone, Klopp i Guardiola

4

Taka dziewczyna to skarb:)

0

Na Sporting byl jak pamietam na bet365 kurs 1.25 i tak wysoki hehe

0

No coz jak ktos chce miec pewniaka 100%, to warto przeciw Legii stawiac;)

0

Oj tam, może pachy wietrzy;)

0

Masakara Bayern nie istnial dzis...

0

Vidal idiota!

0

Atletico jak tak podgladam ich mecz, to znow jeden z faworytow LM, sa poustawiami niesamowici przez Diego,przyjemnie sie ich oglada:)

0

Masche bedzie jeszcze dlugo gral w pierwszym skladzie, to przyjaciel Messiego w koncu ;)

0

Pamietam jak kilka razy pisalem w tamtym sezonie o kupnie Milika do Barcy, to bylem smiechy, to macie swietnego napsatnika Paco...

0

Simeone to najlepszy trener na swiecie, to jak odmienil Atletico to poezja,moze kiedys przejmie Barce:)

0

Teraz wlaczylem mecz, co jest z Nami, no kurcze..:/

1

Walczyć BVB o 3 punkty!

0

Warto pochwalić Dembele, łatwość prowadzenia pilki i dryblingu niesamowita, momentami jeździł z realowcami jak z juniorami;)

1

Skrzywdzili Ronaldo!

0

BVB! W koncu hehe, ilez mozna farcic!

0

Legia pękła, oby tylko nie 6 znowu...

1

To jest niebywale, Borussia klepie z Nimi jak z pachołkami treningowymi a tu nagle bramka z d..,ale to caly Real beda tak meczyc i pewnie znowu final LM...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?