Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Przed Jego transferem wydawalo sie, ze to bedzie strzal w dziesiatke,mlody, zdolny Niemiec grajacy w stylu Neuera i kreowany na Jego nastepce. Natomiast zycie nie jest takie rozowe i jak widac z daleka droga przed Matsem, bo narazie robi sporo baboli i slabo kieruje defensywa, nie ogladalem Jego meczow za czesto jeszcze jak gral w Borussi, byc moze jest to po prostu przecietny bramkarz, z dobrym marketingiem, wiadomo nie kazdy transfer musi byc trafiony
2
Bramkarz powinien dobrze grac rekami a pozniej nogami, no nie robmy zartow, ze portero ktory gra slabiej nogami, bedzie przeszkadzal w Naszym stylu gry, no bez jaj...
0
Zasługuje na podwyżkę, bravo!
0
Moze ter Stegen ma jakies haki na zarzad, bo miec takie plecy za nic to nie wierze...
1
Masakra ledwo start ligi i juz druga porazka :/
0
Brakuje kapitanow Valdesa, Xaviego i Puyola
1
No i teraz kto strzela my czy ter Stegen?
0
W koncu nauczy sie grac nogami haha, bramkarz w Barcelonie musi umiec grac nogamu ;)
2
Marc wywalczyl miejsce w skladzie w klubowych gabinetach, brawo!
0
Koniec swiata...
0
Brakuje Nam kogos takiego jak Xavi...
0
Czy Busi niedawno podpisal nowy kontrakt? Bo juz nie pamietam ;)
7
Lucho to taki sam zdolny trener jak Zidane, maja swietne zespoly i to wszystko, najlepsi to Simeone, Klopp i Guardiola
4
Taka dziewczyna to skarb:)
0
Na Sporting byl jak pamietam na bet365 kurs 1.25 i tak wysoki hehe
0
No coz jak ktos chce miec pewniaka 100%, to warto przeciw Legii stawiac;)
0
Oj tam, może pachy wietrzy;)
0
Masakara Bayern nie istnial dzis...
0
Vidal idiota!
0
Atletico jak tak podgladam ich mecz, to znow jeden z faworytow LM, sa poustawiami niesamowici przez Diego,przyjemnie sie ich oglada:)
0
Masche bedzie jeszcze dlugo gral w pierwszym skladzie, to przyjaciel Messiego w koncu ;)
0
Pamietam jak kilka razy pisalem w tamtym sezonie o kupnie Milika do Barcy, to bylem smiechy, to macie swietnego napsatnika Paco...
0
Simeone to najlepszy trener na swiecie, to jak odmienil Atletico to poezja,moze kiedys przejmie Barce:)
0
Teraz wlaczylem mecz, co jest z Nami, no kurcze..:/
1
Walczyć BVB o 3 punkty!
0
Warto pochwalić Dembele, łatwość prowadzenia pilki i dryblingu niesamowita, momentami jeździł z realowcami jak z juniorami;)
1
Skrzywdzili Ronaldo!
0
BVB! W koncu hehe, ilez mozna farcic!
0
Legia pękła, oby tylko nie 6 znowu...
1
To jest niebywale, Borussia klepie z Nimi jak z pachołkami treningowymi a tu nagle bramka z d..,ale to caly Real beda tak meczyc i pewnie znowu final LM...