Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to Real czeka ciezki mecz z mistrzem Anglii;)
0
Ponoc Florentino ich duchowo wspiera;)
0
Verratti napewno tak! Ale poza Nim Barca powinna przygladac sie pilkarzom takim jak: Zielinski,Dembele,Pulisic,Kante,Mbappe
0
Mamy szpiegow Realu w redakcji! Trzeba zawiadomic Antoniego!
0
Ma ktos banana dla Costy? Ten gosc to jest niemozliwy debil...
0
Nie wiem czy sie ze mna zgodzicie, ale Hazard często bezsensownie holuje pilke, ma super umiejetnosci, ale wg Mnie moze jeszcze poprawic pare rzeczy
0
To napewno tez jeden z kandydatow;)
1
Warto porownac Pogbe za 100mln gwiazdke od siedmiu bolesci i Kante, chyba transfer sezonu w Europie:)
1
Ten Costa to jest mega symulant i burak!
0
Co ten Tibo chyba;)
0
Dla mnie oni juz sa moralnymi zwyciezcami, nie padli na kolana haha
3
Mou nie musi sie martwic, to wina sedziego i Tuska;)
0
Z nerwów pewnie śmietankowa strona stala się...bordowa:D
0
Spoko zdjęcie;)
0
Musimy trzymac reke na pulsie, jesli chodzi o mlodych wilczkow z BVB czyli Pulisica i Dembele:)
0
Nie ogladalem meczu na zywo (niestety praca:/) i strasznie kolaznkom i kolegom, ktorzy ogladali zazdroszcze! Ale jest to cos pieknego, cos niesamowitego, wyobrazam sobie komentarz Szpakowskiego i te krzyki To jest Neymar! To jest Messi! To jest Barcelona!!! Teraz ogladam powtorke drugiej polowki:) Niech moc bedzie z Nami;)
0
Siiiiiiiiiii!!!
0
Jeszcze jeden karny pls hehe
1
W pracy niestety..:/, ale trzymam kciuki za chlopakow;)
0
Chyba warto zaryzykowac awans, Benfica to dobry zespol, ale Borussia u siebie potrafi dokonywac cudow;)
0
Co sadzicie o tym?:
http://www.devilpage.pl/index/news/komentarze/49831/stonewall-partnerem-manchesteru-united/
Diably oficjalnie wspeiraja srodowiska LGBT...Czuje niezla burze;)
4
Nie ogladalem meczu(praca), ale jak czytam wypowiedzi i komentarze, ze Arsenal przegral przez sedziego to nie wiem czy smiac czy plakac...Oni przyjeli w dwumeczu 10 bramek, roznica dwoch klas, Weneger daaawno temu powinien odejsc, z roku na rok zero postepu a zawodnikow ma bardzo dobrych, totatalnie wypalony trener, powinien odpoczac od pilki...
2
Najlepsi na świecie jak dla mnie są:
1. Leo
2.Lewy
3.Ney
:)
0
Papryki;)
2
Messi no nie moge haha
1
A juz pieprza nieuznana bramka a karnego ten sam sedzia tez nie widzial...
0
Na luzie ich jedziemy;)
0
Pique jak sie kiwa:)
0
Zobaczymy kto będzie team of the day, polscy skoczkowie czy Barcelona;)
16
NEY-MAR!!! La la land haha