0

No to Real czeka ciezki mecz z mistrzem Anglii;)

0

Ponoc Florentino ich duchowo wspiera;)

0

Verratti napewno tak! Ale poza Nim Barca powinna przygladac sie pilkarzom takim jak: Zielinski,Dembele,Pulisic,Kante,Mbappe

0

Mamy szpiegow Realu w redakcji! Trzeba zawiadomic Antoniego!

0

Ma ktos banana dla Costy? Ten gosc to jest niemozliwy debil...

0

Nie wiem czy sie ze mna zgodzicie, ale Hazard często bezsensownie holuje pilke, ma super umiejetnosci, ale wg Mnie moze jeszcze poprawic pare rzeczy

0

To napewno tez jeden z kandydatow;)

1

Warto porownac Pogbe za 100mln gwiazdke od siedmiu bolesci i Kante, chyba transfer sezonu w Europie:)

1

Ten Costa to jest mega symulant i burak!

0

Co ten Tibo chyba;)

0

Dla mnie oni juz sa moralnymi zwyciezcami, nie padli na kolana haha

3

Mou nie musi sie martwic, to wina sedziego i Tuska;)

0

Z nerwów pewnie śmietankowa strona stala się...bordowa:D

0

Spoko zdjęcie;)

0

Musimy trzymac reke na pulsie, jesli chodzi o mlodych wilczkow z BVB czyli Pulisica i Dembele:)

0

Nie ogladalem meczu na zywo (niestety praca:/) i strasznie kolaznkom i kolegom, ktorzy ogladali zazdroszcze! Ale jest to cos pieknego, cos niesamowitego, wyobrazam sobie komentarz Szpakowskiego i te krzyki To jest Neymar! To jest Messi! To jest Barcelona!!! Teraz ogladam powtorke drugiej polowki:) Niech moc bedzie z Nami;)

0

Siiiiiiiiiii!!!

0

Jeszcze jeden karny pls hehe

1

W pracy niestety..:/, ale trzymam kciuki za chlopakow;)

0

Chyba warto zaryzykowac awans, Benfica to dobry zespol, ale Borussia u siebie potrafi dokonywac cudow;)

0

Co sadzicie o tym?:
http://www.devilpage.pl/index/news/komentarze/49831/stonewall-partnerem-manchesteru-united/

Diably oficjalnie wspeiraja srodowiska LGBT...Czuje niezla burze;)

4

Nie ogladalem meczu(praca), ale jak czytam wypowiedzi i komentarze, ze Arsenal przegral przez sedziego to nie wiem czy smiac czy plakac...Oni przyjeli w dwumeczu 10 bramek, roznica dwoch klas, Weneger daaawno temu powinien odejsc, z roku na rok zero postepu a zawodnikow ma bardzo dobrych, totatalnie wypalony trener, powinien odpoczac od pilki...

2

Najlepsi na świecie jak dla mnie są:
1. Leo
2.Lewy
3.Ney
:)

0

Papryki;)

2

Messi no nie moge haha

1

A juz pieprza nieuznana bramka a karnego ten sam sedzia tez nie widzial...

0

Na luzie ich jedziemy;)

0

Pique jak sie kiwa:)

0

Zobaczymy kto będzie team of the day, polscy skoczkowie czy Barcelona;)

16

NEY-MAR!!! La la land haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?